Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované akrylátové magnety

magnetka
152 Kč
Množstevní slevy

Tvar
Podrobnosti
  • Rozměry: 6 cm (šířka) x 6 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Ploché magnety různých tvarů.
  • Materiál: transparentní akrylát.
  • ID: #16668
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Průhlednéakrylátové magnety s fotkou

Který dům nemá ledničku plnou magnetek? Jistě víte, o čem mluvíme. Ve Wanapixu máme ty nejoriginálnější a nejideálnější. Magnety jsou jedním z těch dekorativních prvků, které jsou tu s námi už dlouho, ale nikdy nevyjdou z módy.Existuje mnoho typů magnetů, ale akrylátové magnety mají zvláštní kouzlo, protože je lze barevně personalizovat a můžete na ně umístit fráze, jména, fotografie, kresby apod.. Jsou také perfektní, protože jejich odolnost je velmi vysoká, protože na rozdíl od klasických porcelánových magnetů, které se mohou při pádu rozbít, tyto ne. Mají vynikající povrchovou úpravu, která potěší každého, kdo je má..

Akrylátové magnety jsou poutavé samy o sobě, ale ve společnosti Wanapix jsou ještě výjimečnější, protože si je můžete přizpůsobit podle svých představ. sou ideální jak k dekoraci, obvykle kuchyně vašeho domova, tak k originálnímu a odlišnému dárku pro osobu, na kterou myslíte.

Naše akrylátové magnety jsou velmi kvalitní a jsou také ideální pro firmy, které si mohou navrhnout magnet se svým logem nebo vyobrazením značky a věnovat jej svým zákazníkům. Můžete si vybrat z různých tvarů podle toho, který nejlépe vyhovuje představě o personalizaci, kterou chcete provést.

Je to dokonalý detail, kterým můžete překvapit své blízké a zároveň si vybudovat loajalitu mezi stávajícími i potenciálními zákazníky vaší společnosti nebo podniku. Ve společnosti Wanapix víme, jak důležité je darovat kvalitní výrobky, a proto jsou naše personalizované metakrylátové magnety ideálním doplňkem.

Personalizované magnety s fotografií z průhledného akrylátu

Přizpůsobte si dokonalý akrylátový magnet pro každou příležitost

V této sekci naleznete spoustu předpřipravených šablon pro personalizaci akrylátového magnetu pomocí frází, kreseb, jmen a nejlépe i fotografií. Určitě si už teď představujete fotku svého drobečka na magnetce na lednici nebo fotku z poslední dovolené, bude to perfektní! A pokud nenajdete žádný návrh, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, s naším editorem to máte velmi snadné. Design svého personalizovaného metakrylátového magnetu si můžete vytvořit od začátku.

Pokud chcete někoho překvapit, aniž byste utratili příliš mnoho peněz, je to detail, který jste hledali. Stačí jen popustit uzdu fantazii, vytvořit si pěkný design z námi nabízených nebo si ho vytvořit sám a my se postaráme o to, aby vypadal skvěle.