Hrnek s fotkou

Proč si nás vybrat jako značku hrnků s vlastním potiskem?

  • Úplné přizpůsobení: jako jediní nabízíme hrnky s personalizací až po okraj hrnku, bez bílých okrajů. A můžete si vybrat barvu vnitřní strany hrnku, a to bez příplatku.
  • v našem katalogu najdete keramické hrnky, z nerezové ocely, plastové, z bambusových vláken a mnoho dalšího.
  • Hrnky různých tvarů a velikostí: kromě klasických hrnků jsou k dispozici hrnky XXL, další v kompaktní velikosti, a také originální, například s uchem ve tvaru srdce nebo s karabinou.
  • Originální a zábavné hrnky: tv nabídce najdete také originální a zábavné hrnky, jako je například magický hrnek, který zobrazuje fotografii pouze tehdy, když je plný tekutiny, nebo hrnky, které svítí ve tmě.
  • Záruka zkušenosti: naše společnost existuje již více než 35 let. Jsme značka s mnoha zkušenostmi, tisíci uskutečněnými objednávkami a nezklameme vás.
  • Nízké ceny a slevy: v našem obchodě si můžete koupit hrnky od jednoho kusu, bez minimálního množství objednávky, za velmi nízké ceny. A navíc, pokud si chcete koupit velké množství, můžete využít množstevní slevy.

Jak vyrobit přizpůsobené hrnky krok za krokem

Máme široký katalog, kde najdete všechny druhy a materiály, abyste si je mohli vyrobit podle svých představ.

Na našich webových stránkách si můžete zakoupit hrnky s přizpůsobeným obrázkem, návrhem nebo textem podle vlastního výběru. A nebojte se, protože náš editor se velmi snadno používá a v několika krocích získáte požadovaný model hrnku. Jsme také velmi rychlí v expedici, takže si ji můžete v krátké době vychutnat doma. Pokud nevíte, jak navrhnout personalizované hrnky, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

  • Vyberte si požadovaný model: na rozdíl od jiných webových stránek si na našich stránkách můžete vybrat z více než 20 modelů hrnků. Další výhodou je, že jsou k dispozici z různých materiálů: keramiky, hliníku, plastu... Stačí si jen vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • Je čas na tvorbu návrhu: Po výběru požadovaného produktu je čas na jeho personalizaci. Máme mnoho předpřipravených šablon, u kterých stačí provést pouze drobné změny. Svůj výtvor však můžete vytvořit i od začátku přidáním požadovaných obrázků nebo textů. Personalizace je naprostá.
  • Dokončení objednávky: Pokud jste si již výrobek přizpůsobili podle svých představ, je čas dokončit objednávku a odeslat ji do nákupního košíku. Je to tak snadné. Za několik dní obdržíte svou nejoriginálnější objednávku.

eď už víte, jak hrnek personalizovat, stačí si jen prohlédnout náš katalog a najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám: velké hrnky, snídaňové hrnky, originální hrnky… Esme si jisti, že nebudete vědět, který si vybrat, protože všechny jsou velmi kvalitní.

Přizpůsobený hrnek s několika fotkami

Nejoriginálnější nádoby pro děti

Při vytváření této sekce jsme mysleli na všechny členy rodiny. Ano, dokonce i ty nejmenší. Mají také právo mít svůj vlastní hrnek, nemyslíte? Víme však, že někdy pro ně může představovat nebezpečí, protože ho mohou upustit, a pokud se rozbije, může hrozit pořezání. My jsme však mysleli na všechno a máme mnoho plastových nádob, takže mohou svůj nápoj pít pohodlně a bez rizika rozbití.

Personalizované plastové hrnky pro děti které je milují, protože je můžete navrhnout s jejich kresbami, s jejich oblíbenou fiktivní postavou, s jejich jménem a fotografií... Možnosti jsou nekonečné! Mnoho rodičů objednává tyto hrnky do školky nebo školní jídelny a personalizuje je svým jménem a fotografií.

Pro ty, kteří nejsou tak malí, máme také dva velmi speciální modely, které jsou vždy velkým úspěchem, když je někdo daruje: magický hrnek a fluorescenční hrnek. První je černá, ale když přijde do styku s teplem, projde na ni umístěná personalizace. Fluorescenční svítí ve tmě, což ho činí velmi originálním a odlišným od ostatních, takže pokud hledáte dárek, který vás nenechá lhostejnými, doporučujeme tuto možnost.

Levné personalizované hrnky

Dobrý dárek nemusí vždy znamenat velkou útratu. Právě to se děje s našimi fotohrnky, protože jsou velmi úsporné, aniž by šetřily na kvalitě. Mohou být pěkným dárkem pro každou příležitost: narozeniny, Vánoce, Valentýn, Den otců, Den matek... Vždy jsou vítány.

TMyslíme také na firmy a u nás si můžete vytvořit reklamní hrnky. Stačí, když si je přizpůsobíte například logem, názvem společnosti nebo firemními barvami. Máme také množstevní slevy, takže čím více stejných jednotek si objednáte, tím levnější bude vaše objednávka. Mohou být dobrým reklamním dárkem, protože se jedná o velmi praktický výrobek, takže na vás budou vždy pamatovat.

Personalizovaný černý hrnek s fotkou

Co mohu dát na hrnek jako dárek?

Co říká jeden hrnek druhému? Jaký hrnek?

Na personalizovaný hrnek můžete dát naprosto cokoli: vtip, meme nebo zábavnou kresbu, pokud chcete dát vtipný hrnek jako dárek. Nebo přímo jednu či více fotografií, pokud chcete vytvořit emotivnější dárek, s fotografiemi vašich dětí, vašeho partnera s vámi nebo s fotografiemi, na kterých se objevuje rodina a přátelé. Stejně jako jakýkoli jiný design nebo obrázek, který se podle vás bude obdarovanému líbit.

Personalizované hrnky s frázemi o přátelství

Dalším příkladem toho, co můžete udělat s personalizovaným hrnkem, je přidat fráze o přátelství, tj. fráze, kterými chcete příteli říct, jak je ve vašem životě důležitý. V závislosti na situaci můžete zvolit sentimentální frázi (včetně vašich jmen) nebo něco lehčího a vtipnějšího.

Šablony pro výrobu personalizovaných hrnků

V našem online editoru si můžete hrnky na míru vytvořit od začátku a nahrát do něj design nebo fotografii podle vlastního výběru. Máme však také šablony pro výrobu hrnků na míru. K dispozici je několik předpřipravených šablon, které si můžete vybrat zdarma, takže stačí upravit pouze přizpůsobitelné části šablony: fotografii, text, datum... rychlý způsob, jak vytvořit krásný a elegantní hrnek.

Kde si mohu nechat vyrobit hrnky na míru

Když přemýšlíte o místech, kde si můžete nechat vyrobit hrnky na míru, vzpomeňte si na společnost Wanapix. Znáte všechny výhody: plně přizpůsobitelné hrnky, různé materiály na výběr, tvary a velikosti. Společnost se zkušenostmi, rychlým dodáním a nízkými cenami. Jednou je vyzkoušejte a určitě se k nim vrátíte.

Personalizovaný hrnek s fotkou maminky se svým miminkem