Zaručené doručení před Dnem otců

Smaltovaný hrnek s potiskem

hrnek
253 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 8 cm (výška) x 8,5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Smaltované mosazné hrnky.
  • Objem: přibližně 385 ml.
  • Nelze mýt v myčce nádobí nebo ohřívat v mikrovlnné troubě.
  • ID: #2837
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Přizpůsobitelné vintage hrnky

S rozmachem sociálních médií je vintage v módě a vyniká nad ostatními. Pokud se chcete k tomuto trendu připojit, doporučujeme vám zakoupit si smaltované hrnky s vlastním motivem. V obchodech jich totiž najdete mnoho, ale všechny budou stejné. Ty naše jsou navrženy tak, abyste to byli vy, kdo na milimetr rozhodne, jak je chcete mít.

Vintage kovový hrnek má objem přibližně 385 ml, což je ideální pro to, abyste mohli začít svůj den plní energie. Protože je vyroben z kovu, není vhodný do mikrovlnné trouby ani do myčky nádobí.

Darovat hrnek jako dárek vždy potěší, protože jde o velmi praktický detail, ale pokud si ho navíc můžete navrhnout přesně podle svých představ s oblíbenými fotografiemi, barvami, texty nebo vzory, získá ještě větší sentimentální hodnotu. Začněte vytvářet ten svůj a dejte mu svůj osobní nádech, stane se vaším oblíbeným.

Retro kovové hrnky s fotografií dle vlastního výběru

Tento hrnek je ideální pro milovníky vintage nebo retro stylu, protože jeho design připomíná staré klasické mosazné hrnky. Hrnek je vyroben z vysoce kvalitního kovu, díky čemuž je pevný a odolný. Má také smaltovanou povrchovou úpravu, která mu dodává elegantní a sofistikovaný vzhled. Jeho klasický, vintage design se hodí do každého interiéru, takže je ideální pro každého.

Nejlepší ze všeho však je, že si ji můžete personalizovat libovolnou fotografií. Chcete, aby ji měl váš partner stále u sebe? Nahrajte fotografii vás obou a překvapte svého partnera jedinečným a originálním detailem! nebo pokud chcete, můžete nahrát obrázek svého domácího mazlíčka, krajiny, oblíbenou frázi, své jméno... cokoli chcete.

Personalizovaný smaltovaný hrnek je ideálním dárkem pro jakoukoli zvláštní příležitost, jako jsou výročí, svatby, promoce, narozeniny, nebo dokonce k projevení lásky kdykoli během roku. Jeho velikost je navíc ideální pro vychutnání oblíbeného horkého nápoje, jako je káva, čaj nebo čokoláda, a díky klasickému vintage designu si svůj nápoj vychutnáte stylově.