Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Trsátka na kytaru s potiskem (Balení 4 ks)

balení 4 trsátka
380
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 53 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 2,7 cm (šířka) x 3,2 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Balení 4 tvrdých trsátek o tloušťce 1 mm.
  • Každé trskátko si můžete přizpůsobit jinak.
  • Personalizováno na jedné straně. Druhá strana je bílá.
  • ID: #226
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Trsátka s vlastním potiskem

Říká se, že hudba krotí šelmy, a v mnoha případech to je svatá pravda. Hudba je v životě mnoha lidí velmi důležitá, pomáhá nám relaxovat, připomínat si okamžiky pouhým poslechem melodie a je něčím, co je součástí většiny lidí už od dětství.

A kdo někdy neslyšel kytarové sólo? Ať už se jedná o rockový koncert, pop nebo jazz, kytara je univerzální nástroj, který má mnoho příznivců. Vytvořili jsme pro vás ideální doplněk ke kytaře - personalizovaná kytarová trsátka.

Trsátka mají zaručeně nejlepší vlastnosti, pokud jde o tvrdost, pružnost a přilnavost. Žádné jiné takové výběry nebudete mít, hodláte učinit prohlášení, bez slovní hříčky.

Pokud máte kapelu, hrajete na kytaru nebo znáte někoho, kdo hraje na kytaru, a chcete mu věnovat speciální dárek, naše vlastní kytarová trsátka jsou přesně to, co potřebujete, abyste se trefili do správné noty.

Personalizovaná trsátka s fotografií

Jak si přizpůsobit kytarová trsátka

U nás si můžete vyrobit vlastní kytarová trsátka v balení po čtyřech kusech. Jsou velmi praktické, a protože se dodávají v balení po čtyřech, budete mít vždy po ruce jednu z nich, abyste mohli ozvučit svou kytaru. Můžete si vybrat stejný design pro všechny čtyři trsátka nebo si je všechny přizpůsobit jinak, protože jsou individuálně přizpůsobitelné.

Nevíte, jak si přizpůsobit kytarová trsátka? My vám to velmi usnadníme. Na našich webových stránkách najdete spoustu návrhů všeho druhu: rockery, s frázemi, k umístění fotografií atd. Protože jsou však 100% přizpůsobitelné, můžete si také vytvořit vlastní design od základu. Vyberte si své oblíbené obrázky, vložte logo své kapely nebo své jméno, design, který je průlomový... Najděte způsob, jak je odlišit od ostatních.

Standardní trsátka i trsátka Jazz jsou z jedné strany personalizovaná, zadní strana zůstává bílá, ale přizpůsobitelná strana je jedinečná a neopakovatelná. Od nynějška to budou vaše oblíbená trsátka. .

Vytvořte si své vlastní a nechte si vyrobit ta nejlepší trsátka na míru. Který kytarista by nechtěl ozvučit svou kytaru trsátky na míru? S námi je to možné.

Balení 4 různých personalizovaných trsátek

Další možnosti kytarových trsátek jako dárek

Právě jste založili kapelu a chcete ji propagovat? Tento nápad nám také připadá velmi originální, personalizujte je logem své kapely nebo jejím názvem, něčím, co vás identifikuje, a dejte je lidem, které znáte, aby vám udělali trochu reklamy. Ideální dárek pro kapelu nebo hudební skupinu je něco, co s ní souvisí, že? Lepší nápad nás nenapadá Propagujte svou kapelu tím nejoriginálnějším způsobem. .

Přizpůsobte si svoje trsátka a noste si hudbu všude s sebou, protože hudba je jako soundtrack našeho života, který nikomu nemůže chybět.