Zaručené doručení před Dnem otců

Vajka s vlastním potiskem

vlajka
253 Kč
Množstevní slevy

Rozměry
Látka
Podrobnosti
 • Rozměry: 50 cm (šířka) x 35 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Volitelný materiál: látka Oxford nebo imitace saténu (obě jsou 100% polyester).
 • Potisk na jedné straně.
 • S otvorem pro vsunutí tyčky (neobsahuje tyčku).
 • Ideální pro sportovní akce, rozlučky se svobodou, společenské události atd.
 • ID: #15604-91396
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované vlajky s logem nebo s vlastním návrhem

Personalizované vlajky jsou velmi univerzální výrobek, který lze využít nejrůznějším způsobem. Personalizované vlajky mohou sloužit jak k reklamním účelům, tak k povzbuzení hráčů při fotbalových utkáních a jiných sportovních událostech nebo k oslavám jako jsou svatby, křtiny, první svaté přijímání nebo narozeniny.

Materiál je možno zvolit látka Oxford nebo imitace saténu. Obojí jsou kvalitní tkaniny ze 100% polyesteru. K dispozici je několik rozměrů, od malých s délkou 50 cm až po obrovské vlajky o délce téměř 2 metry, tudíž uspokojí potřeby každého zákazníka. Navíc lze tyto vlajky ozdobit libovolným logem, frází, textem, fotografií nebo návrhem, což znamená, že mohou být naprosto jedinečné a personalizované pro jakoukoli událost.

Tisk probíhá přímo na odolný a trvanlivý materiál, a tím pádem vlajky si udrží své syté barvy po mnoho let. Navíc je tisk prováděn prostřednictvím nejmodernějších technologií, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.

Velkou výhodou je, že neexistuje minimální objednávka, takže můžete zakoupit pouze jednu vlajku, pokud vám to stačí. V případě firem, které potřebují velké množství vlajek, nabízíme množstevníslevy, takže čím více stejných vlajek si objednáte, tím nižší bude cena za jeden kus.

Využití personalizovaných vlajek

Existuje mnoho různých způsobů, jak personalizované vlajky využít. Jedním z nejoblíbenějších způsobů jsou reklamní účely. Personalizované vlajky mohou být velmi efektivním způsobem, jak propagovat vaše podnikání nebo firmu. Můžete umístit personalizovanou vlajku před vstupem do vašeho obchodu, abyste upoutali pozornost potenciálních zákazníků, nebo na veletrzích a výstavách, abyste přilákali návštěvníky.

Kromě toho jsou tyto vlajky ideální pro speciální události jako svatby, narozeniny nebo výročí. Můžete si vytvořit personalizovanou vlajku se jménem novomanželů nebo oslavenců, abyste akci dodali osobitější ráz.

Personalizovaná vlajky s logem

Personalizované vlajky jsou také skvělou volbou pro sportovní události. Můžete upravit vlajku barvami, znakem a obrázkem vašeho týmu a vytvořit tak pocit sounáležitosti a věrnosti. Personalizované vlajky skvěle slouží k podpoře družstev během sportovních událostí a soutěží, a to jak fotbalové basketbalové, házenkářské nebo vlajky pro jakýkoli jiný sport.

Personalizované vlajky mohou sloužit jakodekorace. Pokud máte firmu, personalizovaná vlajka s logem může být skvělým způsobem, jak přidat barvu a osobitost vaší kanceláři. Můžete si vlajku ozdobit logem vaší firmy nebo inspirující frází, které si zákazníci určitě všimnout a která je osloví. Navíc jsou tyto vlajky skvělé pro dekoraci venkovních akcí, jako jsou párty na zahradě nebo rodinná setkání. A také je to pro jednotlivce originální způsob, jak si ozdobit stěny pokoje nebo nějakého jiného prostoru.

Personalizované vlajky lze také použít k vyjádření podpory určité kauzy. Můžete si upravit vlajku logem vaší organizace nebo frází, abyste vyjádřili svůj názor a projevili solidaritu. Personalizované vlajky jsou také vhodné na demonstrace a k pochodům.

Postup praní

 • Vhodné pro praní v pračce, maximálně na 30 °C
 • Nepoužívat bělidlo.
 • Žehlit při nízké teplotě.
 • Nevkládat do sušičky na prádlo.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a velikost konečného výrobku může být ovlivněna procesem přenosu obrazového návrhu.

Detail kvality osobních vlajek

Záruka kvality

Pro výrobu tohoto produktu byl použit materiál splňující certifikát OEKO-TEX®, což zaručuje, že tento materiál splňuje stanovená kontrolní kritéria, stejně jako i jeho příslušenství jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály této značky mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Instrukce pro praní Certifikát OEKO