Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Láhve na pití s potiskem

Rozlučte se s jednorázovými obaly: přejděte na opakovaně použitelné láhve a termosky!

Jestli je něco lepšího než pečovat o své zdraví a zároveň pomáhat planetě, pak je to stylovost a originalita. Nebojte se, jsme tu, abychom vám s tím pomohli díky těmto opakovaně použitelným lahvím a termoskám.Kromě toho jsou stejně jako všechny produkty Wanapix plně přizpůsobitelné: vyberte si svůj styl, model, fotografii, logo, kresbu, jméno, větu... Máte tolik možností, kolik si jen dokážete představit: s kresbou vašeho dítěte na láhvi ke Dni otců, s jeho fotografií, aby ji neztratilo ve škole, s textem pro vašeho kamaráda... Navíc díky personalizaci se vaší kreativitě meze nekladou!

Pokud nejste příliš kreativní, nemusíte se bát: máme pro vás různé předpřipravené šablony díky nimž bude personalizace vaší láhve nebo placatky hračka, protože je můžete upravovat, přidávat nebo ubírat prvky podle vlastního uvážení. Znáte to, zůstaňte hydratovaní tím nejoriginálnějším možným způsobem!

Nabízíme širokou škálu materiálů, barev, velikostí, objemů a tvarů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému typu člověka. Můžete si také vybrat mezi termálními (dvouvrstvými) a netermálními (jednovrstvými), to znamená, že udržují teplotu nápoje, který obsahují, po delší nebo kratší dobu..

Opakovaně použitelné láhve, kam s nimi?

Máme modely, které jsou ideální pro děti, a to jak pro odolnost jejich materiálu (nárazuvzdorné, odolné proti pádu), tak pro pohodlí jejich používání: některé z nich jsou vybaveny zabudovaným brčkem, které jim umožňuje pít samostatně a pomáhá jim v jejich samostatnosti (což je velmi důležité pro jejich růst a sebevědomí). Díky tomu jsou ideální pro výlety, tábory nebo prostě pro každodenní život ve škole, protože s jejich personalizovanou lahví nebo jídelnou nebude pochyb o tom, která je jejich a která ne, čímž se předejde záměně nebo ztrátě.

Personalizované láhve v různých barvách a z různých materiálů

Máme také velmi užitečné modely do kanceláře nebo na univerzitu, které jsou ideální pro každodenní život dospělých a které vám pomohou zůstat hydratovaní, protože pro vás nebude obtížné pít vodu, pokud budete mít láhev nebo termosku neustále u sebe. Noste ji v batohu nebo tašce a položte ji na stůl: uvidíte, jak se vám podaří vypít alespoň litr vody denně! Samozřejmě je můžete naplnit jakýmkoli nápojem, protože termální modely je udrží horké nebo studené po několik hodin - co takhle chladný čaj v letním odpoledni v kanceláři nebo horká káva v zimním ránu na univerzitě? To jsou věci, které vám zpříjemní den a jsou k nezaplacení.

Nabízíme také praktické modely pro lidi, kteří rádi sportují: máme modely s karabinami, ideální pro každodenní život těch, kteří tráví více času na horách, běháním nebo procházkami se psem než doma. Zavěšení láhve s vodou na batoh nebo poutko na opasek vám bezpochyby zpříjemní a ulehčí túru, protože nebudete muset neustále otevírat a zavírat batoh a hledat láhev s vodou.

Opakovaně použitelné a ekologické láhve

Plasty vycházejí z módy a jejich používání rok od roku klesá. Stále více lidí přechází na opakovaně použitelné nádoby: jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, protože neprodukují odpad, ale jsou také prospěšné pro vaše zdraví. K uchovávání potravin a nápojů se používá velké množství plastů, které nejsou pro tento účel schváleny, a proto představují dlouhodobou zdravotní hrozbu. Obsahují chemické látky, které se mohou přenést do potravin, takže je pak pozřeme..

Personalizované láhve a termosky pro děti

U lahví, které nabízíme na našich webových stránkách, si však můžete být v klidu: jsou vyrobeny z testovaných materiálů, které jsou vhodné pro trvalé používání a nepředstavují žádné nebezpečí pro nás ani pro naši planetu. Nerezová ocel, hliník, Tritan nebo sklo...vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, vašemu každodennímu životu, vašemu vkusu nebo osobě, kterou chcete překvapit jiným, užitečným, praktickým a originálním dárkem: už žádné jednorázové plastové lahve!

Ideální pro každého

Jak jsme vám řekli výše, přizpůsobitelné láhve a lahvičky jsou ideální pro každého. Děti budou nadšené, když si je nechají vyrobit zcela podle svého vkusu, s oblíbenou kreslenou pohádkou, fotografií nebo jménem. I pro dospělé je to snadný, pohodlný a jedinečný způsob, jak mít vždy po ruce něco k pití: můžete si vybrat malou velikost nebo objem, abyste s sebou drželi krok a příliš nevážili, a to s iniciálami a motivem, který máte rádi. Pokud jste firma a chcete své zaměstnance nebo klienty překvapit praktickým předmětem pro jejich každodenní život, co může být lepšího než něco, co mohou kdykoli použít a co je zároveň odolné a opakovaně použitelné? Zkuste si vybrat model a přidat logo nebo slogan vaší firmy, bude to vypadat fantasticky!

Výhod je ještě více: k dispozici jsou množstevní slevy, akže pokud si koupíte hodně stejných jednotek, jednotková cena se výrazně sníží. Co tím myslíme? Díky tomu se tento výrobek stává ideálním dárkem na svatby, srazy a nejrůznější akce.

Podívejte se na různé modely personalizovaných lahví a placatek, které nabízíme, a navždy zapomeňte na jednorázové plastové lahve!

Dvouvrstvé termosky a izotermické láhve s vlastním potiskem