Termosky s vlastním potiskem

475 Kč
Množství:
Termoska
Barva
  • Rozměry: 7ø (šířka) x 24,5 cm (výška)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Objem: 500 ml.
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Dvojitá vrstva: udrží teplo i chlad po celé hodiny.
  • Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlnné troubě.
  • ID: #16792
Recenze
Recenze s fotkami
deca944fc7b050afca203e2813fedf79b71542da
cf79c174903ed4e65fbc5024fcffa2a9286e6c6f
d37c32891f9fb3ceabc8939540f8e2e7b552c705
a395d384622809ddcacacec6eba7a862b987659c
e9a09d4046089bc2c6d25f8b6e1bce6d6ced0cfc

5
10 Recenze
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
W
Wendy (Wapserveen, NL)
09/03/2023
"Je to velmi zábavný originální dárek."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
t
Thomas (Marseille, FR)
03/03/2023
"Termoska dobře přizpůsobená udržuje teplo po dobu několika hodin perfektní"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
C
Clara (Madrid, ES)
27/02/2023
"Přesně to jsme chtěli, dopadlo to krásně."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Jéssica (Lisboa, PT)
13/02/2023
"To se mi líbí!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Marta (Vila nova de famalicão, PT)
28/12/2022
"Rychlost a kvalita!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Mónica (Hospitalet de llobregat, ES)
23/12/2022
"Je to dárek a určitě se mu bude líbit."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Termosky s dvojitou vrstvou, personalizované, ekologické a velmi praktické

Užitečné personalizované dvouvrstvé termosky které izolují nápoj od vnější teploty, takže zůstane horký nebo studený mnohem déle než v jednovrstvé láhvi nebo termosce. A protože je termoska dobře chráněná, nespálí se, ani když je káva nebo čaj čerstvě uvařený! Vyberte si z naší nabídky termosek tu, která vám nejlépe vyhovuje, určitě si vyberete tu, která je pro vás ideální!

A jestli je něco lepšího než běžná termoska, pak je to termoska s vlastním potiskem. Pokud patříte k lidem, kteří rádi vlastní jedinečné předměty, nebo rádi dáváte originální a užitečné výrobky jako dárky, jste na správném místě. Naše termosky lze personalizovat oblíbenou fotografií nebo fotografiemi, texty, jmény, kresbami... Nebo si můžete vybrat jednu z našich předpřipravených šablon a upravit ji podle svých představ. Termosky nelze mýt v myčce nádobí ani v mikrovlnné troubě. Aby byly stále stejně krásné jako první den, umyjte je ručně.

Izotermické hrnky a láhve různých velikostí

Přednosti termosek jsou dobře známé: skvěle udržují nápoj teplý nebo studený po dlouhou dobu, takže jsou ideální, když si je vezmete s sebou, když vás čeká dlouhý den, ať už v práci nebo venku. Máme také různé typy hrnků a termosek, různých velikostí a objemů, takže si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašemu každodennímu životu, ten, který s vámi dokáže držet krok!

Hrnky a termosky s vlastní fotografií nebo jménem

Nezáleží na tom, jestli pracujete v kanceláři, v továrně nebo venku: ať už je horko nebo zima, termoska vám okamžitě změní náladu! Letní odpoledne, kdy myslíte jen na šálek vychlazeného čaje, nebo zimní rána, kdy si přejete mít k dispozici horkou kávu? Nyní je můžete mít kdykoli k dispozici!

A co říct o tom, jak jsou užitečné, když se chystáte na celodenní procházku, prohlídku nebo výlet? S personalizovanou termoskou se budete cítit jako nejoriginálnější člověk v rodině nebo skupině přátel, a navíc vás bude hydratovat tím nejlepším způsobem a v té nejlepší teplotě! Ne každý má pro sebe osobní termosku na kávu se svým jménem nebo exkluzivním designem.

Termosky šetrné k životnímu prostředí

Další výhodou používání těchto termosek je, že snížíte používání jednorázových plastových lahví. Používání běžných plastových lahví znamená, že plasty neustále vyhazujeme.

Místo toho používáte termosky, které šetrné k životnímu prostředí. Můžete je používat opakovaně: stačí je po každém použití opláchnout (vodou a mýdlem nebo jen vodou) a můžete znovu použít stejnou termosku, aniž byste vytvářeli plastový odpad.

Rozdíly mezi dvouvrstvými a jednovrstvými nádobami

Klíčovou vlastností našich termosek je, že jsou dvouvrstvé. Pokud chcete nádoby, které udrží vaše nápoje při stejné teplotě po celé hodiny, ať už se jedná o studené nápoje (voda, nealkoholické nápoje, džusy...) nebo horké nápoje (káva, čaj...), musíte použít dvouvrstvé termohrnky a láhve.

Dvouvrstvé termosky s přizpůsobeným designem, které udrží horké a studené nápoje po celé hodiny

A co znamená "dvouvrstvý" a jaký je rozdíl oproti jednovrstvým nádobám? Velmi jednoduché: dvouvrstvá nádoba se skládá ze dvou lahví, jedna uvnitř druhé.. Vnitřní část je tedy vždy izolována od vnějšího prostředí a zakryta vnější částí. Proto se při jejich zvedání nespálíte ani necítíte velkou zimu. A proto zůstává nápoj uvnitř po mnoho hodin při stejné teplotě, při které jste ji tam vložili, ať už je velmi studený nebo horký.

Jednovrstvé láhve jsou naopak, jak už název napovídá, jednovrstvé a jsou v přímém kontaktu s vnějším prostředím. Jsou vhodné pro studené nápoje (horké nápoje by brzy vystydly). A také studené nápoje vydrží méně hodin než ve dvouvrstvém obalu, takže jsou vhodné pouze v případě, že se nápoj má vypít krátce po vložení.

Etikety na Termoska 500 ml