Pexeso z vlastních fotek

468 Kč
Množství:
#3337
Ručně vyrobeno
Vyberte možnost: Čtvercová
Zakončení
 • Rozměry: 6 cm (šířka) x 6 cm (výška) x 0,2 cm (tloušťka)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Obsahuje 48 kartiček z ekologického papíru (24 párů).
 • Vyberte si tvar: kulaté nebo čtvercové kartičky.
 • Každá kartička je 6 cm široký.
 • Vyberte si buď ekologickou kartonovou krabici nebo látkový sáček.
Recenze
Recenze s fotkami
review image
review image
review image
review image
review image
review image

S
Silvia (Barcelona, ES)
koupil/a: Pexeso čtvercové
19/09/2022
""
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
M
Marjolijn (Puurs-st-amands, BE)
koupil/a: Pexeso čtvercové
05/09/2022
"Pěkný konečný produkt, jen by bylo fajn, kdybyste si mohli krabičku nebo tašku také sami vyšperkovat :)."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Cátia filipa da silva (Cernache do bonjardim, PT)
koupil/a: Pexeso čtvercové
08/08/2022
"Velmi dobré"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
c
Carolina (La rioja, ES)
koupil/a: Pexeso čtvercové
25/07/2022
"Jediné, co je třeba zlepšit, je to, že když vytvoříte produkt, není možné jej uložit, abyste v něm mohli pokračovat další den. Jinak skvělé"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
m
Marjolein (Mierlo, NL)
koupil/a: Pexeso čtvercové
24/07/2022
"Není ostrý, výsledek není takový, jaký jsem očekával"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Laura (Roma, IT)
koupil/a: Pexeso kulaté
18/07/2022
"Krásná hra"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
K
Katica (Frankfurt am main, DE)
17/07/2022
"Velmi dobrá kvalita. Jsem nadšená :)"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
e
Eva (Grödig, AT)
koupil/a: Pexeso čtvercové
28/06/2022
"Paměť byla dost zaprášená. Bylo by skvělé ji zafóliovat, aby vydržela dlouho - mám pocit, že fotky po pár hrách s dětmi vyblednou."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Steven (Brignoles, FR)
koupil/a: Pexeso čtvercové
22/06/2022
"Kvalita"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Přizpůsobené pexeso

Hra pexeso pravděpodobně znáte, možná jste ji někdy v životě hráli, a pokud ji neznáte, rádi vám ji vysvětlíme. Měli byste vědět, že se jedná o velmi dobrou a užitečnou hru, která zvyšuje pozornost, paměť a vnímání od malých a ne tak malých.

I tak jednoduchá hra, jako je pexeso, pomáhá rozšiřovat znalosti o různých zvířatech, rostlinách, předmětech nebo jakýchkoli prvcích ve hře samotné a zároveň a pomáhá rozvíjet jazyk a slovní zásobu.

Naše pexeso je velmi výjimečné, protože si ho můžete přizpůsobit podle svých představ. Obsahuje 48 ekologických kartiček (24 párů) a můžete si je opatřit oblíbenými fotografiemi nebo designem podle vlastního výběru. Vaše osobní vzpomínky jsou nyní možné s námi.

Stačí si jen vybrat, jak chcete jednotlivé dvojice tvořit, můžete si vybrat 24 různých fotografií, vložit fotografie v kombinaci s kresbami zvířat, superhrdinů nebo jakoukoli drobností, která vás napadne.

Sami si zvolíte design, můžete nahrát fotografie nejmenších členů rodiny, oblíbených herců nebo hereček, rodiny a přátel, kreslených filmů, princezen, pirátů... Ať už to uděláte jakkoli, žádná jiná hra na paměť nebude taková jako ta vaše.

Vy si hru pexeso přizpůsobíte a my se postaráme o její zachycení na 48 kartách (24 párů). Můžete si také vybrat tvar kartiček, a to mezi kulatým a čtvercovým. Můžete si také vybrat, zda chcete, abychom vám zásilku poslali v ekologické kartonové krabici, nebo v látkovém sáčku. Neexistuje krásnější a praktičtější vzpomínka.

Přizpůsobené pexeso

Jak se pexeso hraje?

Pexeso je super zábavná hra, která potěší a pobaví od nejmladších po nejstarší členy rodiny. Jedná se o hru, ve které musíme najít dvojice mezi řadou karet, které jsou na stole položeny lícem dolů.

Pokud se hry účastní mladší hráči, je vhodné použít méně dvojic, a když se věk hráčů zvýší, je třeba počet dvojic zvýšit, aby se zvýšila obtížnost hry. Zkrátka, zkomplikujte hru v závislosti na věku účastníků.

Je to hra, kterou můžete hrát sami i ve skupinách, doporučuje se pro 2 až 6 osob. V každém tahu hráč, který je na řadě, otočí dvě karty a pokusí se vytvořit dvojici stejných obrázků. Pokud se obrázky liší, vrátí se do původní podoby včetně pozice na stole a na řadu přichází další hráč. Pokud jsou obrázky stejné, ponechá si dvojici, kterou vytvořil. Hráč s největším počtem párů vyhrává.

Kdy můžeme začít hrát pexeso?

Pexeso hra pro všechny věkové kategorie, od nejmladších až po nejstarší členy rodiny. Zhruba od 20 měsíců můžeme začít zavádět hru, ale bez očekávání, že se nám to povede hned napoprvé.

Pexeso s vlastními fotkami

Ve 24 měsících již můžeme pozorovat, že se zvyšuje jejich pozornost a paměť a že začínají nacházet první jednoduché paměťové dvojice. Nikdy není příliš brzy na zavádění her tohoto typu, ale musíme mít na paměti, že když vidíme, že se malé dítě začíná nudit nebo ho hra unavuje, je lepší ji opustit a pokračovat jindy nebo jinde, než ho do hry nutit. Chceme, aby si dítě užívalo, a ne aby bylo frustrované.

Zpočátku, když jsou mladší, je vhodné, aby pexeso měla méně dvojic, a jakmile si hru osvojí a zvýší se jejich pozornost a paměť, měl by se počet dvojic také zvýšit.

Zpříjemněte si rodinná odpoledne a užijte si tuto zábavnou hru s celou rodinou.

Proč je dobré hrát pexeso?

Hraní pexesa má mnoho výhod, mimo jiné:

 • Podporuje základní kognitivní procesy: paměť, pozornost a vnímání..
 • Podporuje rozvoj mluvené řeči a umožňuje nám používat slovní zásobu související se souborem obrazů, které tvoří naši paměť.
 • Dětem i méně dětem pomáhá soustředit sena činnost a soustředit se na to, co dělají a co se učí.
 • Je také ideální pro lidi s nemocí, která ovlivňuje jejich schopnost zapamatovat si věci, například pro lidi s nástupem některé z forem stařecké demence. Kdykoli ji budeme cvičit, pomůžeme si procvičit paměť takže její ztráta bude mnohem pomalejší.
 • Stolní hry nám pomáhají osvojit si pravidla a normy a pochopit, že je musíme dodržovat, abychom hráli správně a příjemně se bavili.
 • A mimo jiné také pomáhá pracovat na přijetí frustrace cdyž děti ve hře prohrají. Ne vždy je možné vyhrát a jako každá hra nám pomáhá pochopit ji z praktičtějšího hlediska.

Jste připraveni užít si s rodinou a přáteli trochu hraní s vašim pexesem? Vytvořte si návrh na našich webových stránkách a my vaše představy zrealizujeme!

Etikety na Pexeso