Pexeso z vlastních fotek

hra
481 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Tvar
Zvolte si jednu možnost
Podrobnosti
 • Rozměry: 6 cm (šířka) x 6 cm (výška) x 0,2 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Obsahuje 48 kartiček z ekologického papíru (24 párů).
 • Vyberte si tvar: kulaté nebo čtvercové kartičky.
 • Každá kartička je 6 cm široký.
 • Vyberte si buď ekologickou kartonovou krabici (16x16 cm.) nebo látkový sáček.
 • ID: #15424-78631
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Přizpůsobené pexeso

Hra pexeso pravděpodobně znáte, možná jste ji někdy v životě hráli, a pokud ji neznáte, rádi vám ji vysvětlíme. Měli byste vědět, že se jedná o velmi dobrou a užitečnou hru, která zvyšuje pozornost, paměť a vnímání od malých a ne tak malých.

I tak jednoduchá hra, jako je pexeso, pomáhá rozšiřovat znalosti o různých zvířatech, rostlinách, předmětech nebo jakýchkoli prvcích ve hře samotné a zároveň a pomáhá rozvíjet jazyk a slovní zásobu.

Naše pexeso je velmi výjimečné, protože si ho můžete přizpůsobit podle svých představ. Obsahuje 48 ekologických kartiček (24 párů) a můžete si je opatřit oblíbenými fotografiemi nebo designem podle vlastního výběru. Vaše osobní vzpomínky jsou nyní možné s námi.

Stačí si jen vybrat, jak chcete jednotlivé dvojice tvořit, můžete si vybrat 24 různých fotografií, vložit fotografie v kombinaci s kresbami zvířat, superhrdinů nebo jakoukoli drobností, která vás napadne.

Sami si zvolíte design, můžete nahrát fotografie nejmenších členů rodiny, oblíbených herců nebo hereček, rodiny a přátel, kreslených filmů, princezen, pirátů... Ať už to uděláte jakkoli, žádná jiná hra na paměť nebude taková jako ta vaše.

Vy si hru pexeso přizpůsobíte a my se postaráme o její zachycení na 48 kartách (24 párů). Můžete si také vybrat tvar kartiček, a to mezi kulatým a čtvercovým. Můžete si také vybrat, zda chcete, abychom vám zásilku poslali v ekologické kartonové krabici, nebo v látkovém sáčku. Neexistuje krásnější a praktičtější vzpomínka.

Přizpůsobené pexeso

Jak se pexeso hraje?

Pexeso je super zábavná hra, která potěší a pobaví od nejmladších po nejstarší členy rodiny. Jedná se o hru, ve které musíme najít dvojice mezi řadou karet, které jsou na stole položeny lícem dolů.

Pokud se hry účastní mladší hráči, je vhodné použít méně dvojic, a když se věk hráčů zvýší, je třeba počet dvojic zvýšit, aby se zvýšila obtížnost hry. Zkrátka, zkomplikujte hru v závislosti na věku účastníků.

Je to hra, kterou můžete hrát sami i ve skupinách, doporučuje se pro 2 až 6 osob. V každém tahu hráč, který je na řadě, otočí dvě karty a pokusí se vytvořit dvojici stejných obrázků. Pokud se obrázky liší, vrátí se do původní podoby včetně pozice na stole a na řadu přichází další hráč. Pokud jsou obrázky stejné, ponechá si dvojici, kterou vytvořil. Hráč s největším počtem párů vyhrává.

Kdy můžeme začít hrát pexeso?

Pexeso hra pro všechny věkové kategorie, od nejmladších až po nejstarší členy rodiny. Zhruba od 20 měsíců můžeme začít zavádět hru, ale bez očekávání, že se nám to povede hned napoprvé.

Pexeso s vlastními fotkami

Ve 24 měsících již můžeme pozorovat, že se zvyšuje jejich pozornost a paměť a že začínají nacházet první jednoduché paměťové dvojice. Nikdy není příliš brzy na zavádění her tohoto typu, ale musíme mít na paměti, že když vidíme, že se malé dítě začíná nudit nebo ho hra unavuje, je lepší ji opustit a pokračovat jindy nebo jinde, než ho do hry nutit. Chceme, aby si dítě užívalo, a ne aby bylo frustrované.

Zpočátku, když jsou mladší, je vhodné, aby pexeso měla méně dvojic, a jakmile si hru osvojí a zvýší se jejich pozornost a paměť, měl by se počet dvojic také zvýšit.

Zpříjemněte si rodinná odpoledne a užijte si tuto zábavnou hru s celou rodinou.

Proč je dobré hrát pexeso?

Hraní pexesa má mnoho výhod, mimo jiné:

 • Podporuje základní kognitivní procesy: paměť, pozornost a vnímání..
 • Podporuje rozvoj mluvené řeči a umožňuje nám používat slovní zásobu související se souborem obrazů, které tvoří naši paměť.
 • Dětem i méně dětem pomáhá soustředit sena činnost a soustředit se na to, co dělají a co se učí.
 • Je také ideální pro lidi s nemocí, která ovlivňuje jejich schopnost zapamatovat si věci, například pro lidi s nástupem některé z forem stařecké demence. Kdykoli ji budeme cvičit, pomůžeme si procvičit paměť takže její ztráta bude mnohem pomalejší.
 • Stolní hry nám pomáhají osvojit si pravidla a normy a pochopit, že je musíme dodržovat, abychom hráli správně a příjemně se bavili.
 • A mimo jiné také pomáhá pracovat na přijetí frustrace cdyž děti ve hře prohrají. Ne vždy je možné vyhrát a jako každá hra nám pomáhá pochopit ji z praktičtějšího hlediska.

Jste připraveni užít si s rodinou a přáteli trochu hraní s vašim pexesem? Vytvořte si návrh na našich webových stránkách a my vaše představy zrealizujeme!