Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizované stolní hry

Personalizované deskové hry jako dárek

Personalizovaná desková hra je jedinečný dárek. Nabízíme hry pro všechny věkové kategorie, abyste si mohli užít nezapomenutelné okamžiky v rodinném kruhu. Jsou k dispozici klasické karetní hry a deskové hry pro ty nejmenší, puzzle s fotografiemi, personalizované balíčky karet a samozřejmě i legendární hry jako je Člověče, nezlob se! a stolní hra Husa.

Všechny naše hry jsou personalizovatelné, nikdo na světě nebude mít tu samou jako vy. Můžete si ji nechat vyrobit s vašimi fotografiemi a fotografiemi vašich blízkých, dokonce můžete přidat text, který chcete, aby byla hra ještě originálnější. Tak proč čekat a nevytvořit si tradiční hru jako jedinečnou a speciální?

Personalizované deskové hry pro rodiny

V této kategorii nabízíme nejoblíbenější personalizované deskové hry. Objevte, jak zapojit celou rodinu do tvorby vaší vlastní hry, vyberte si své oblíbené fotografie a upravte si rodinný balíček karet, zábavnou hru "Uno" nebo puzzle z kartonu. Puzzle s fotografiemi jsou k dispozici v mnoha velikostech, abyste si mohli vybrat to, které nejlépe vyhovuje vašim dovednostem.

Nemůžeme nezmínit oblíbené logické hry. Naše personalizované sudoku se určitě stane se určitě stane oblíbenou hrou všech členů rodiny. Můžete si ho personalizovat s vašimi fotografiemi a jmény.

Deskové hry pro zábavu doma

Měli bychom využít volné dny s rodinou na hraní a strávit s našimi blízkými čas, který obvykle nemáme. A proto máme výběr her, které vás zaujmou. Pamatujte si tyto nápady, protože vás zachrání od mnoha nudných chvilek.

Personalizovaná desková hra s vašimi fotografiemi

Personalizovaný balíček karet

I po mnoho let jsou karty klasickou hrou, která nikdy nevyjde z módy. S nimi můžete hrát s přáteli nebo rodinou doma, na koupališti, kde a kdy chcete. Naše personalizované balíčky karet jsou ještě lepší, protože si je můžete navrhnout podle vašeho gusta s fotografiemi nebo s některou z našich předem navržených šablon.

Nyní máte možnost vytvořit si s námi vlastní hru Kdo je kdo s fotografiemi, které si přejete. Pamatujete si na tuto klasickou hru? Kolik odpolední jsme s ní strávili! Nejlepší je, že teď můžete být hlavním hrdinou hry. A nejen vy, ale také vaši přátelé, rodina a dokonce i vaši mazlíčci.

Obsahuje 2 herní desky, jednu modrou a jednu červenou. Můžete přidat až 24 různých fotografií, aby se hra stala ještě zábavnější.

Hra Dominó

Náš sada na domino s personalizovanou krabičkou je odlišná od všech, které najdete na trhu, protože tuto si můžete navrhnout přesně podle vašeho gusta.

Má rozměry 18,5x6,5 cm a navrhuje se horní víčko krabičky. Můžete ho navrhnout jakoukoli z našich předem navržených šablon a upravit ji podle vašeho gusta nebo, pokud jste velmi tvořiví, můžete přidat své oblíbené fotografie nebo texty a dodat jim ještě něco extra.

Pexeso

Klasická hra, která vždy potěší ty nejmenší, je především o paměti a soustředění. Naše verze obsahuje 48 kartiček (24 dvojic), ale s možností navrhnout si je podle vašeho vkusu s oblíbenými fotografiemi nebo s hezkými obrázky.

Stačí vybrat 24 fotografii, které chcete ve své hře, a dostanete 48 karet, tj. 24 stejných dvojic.

Balíček karet s personalizovanou tváří s fotografiemi

Hra Člověče, nezlob se!

Dvě nejslavnější hry jsou nyní personalizovatelné: Člověče, nezlob se! a Husa s vlastními fotografiemi. Jsou to klasické hry, které nikdy nevyjdou z módy a které velmi rádi hrajete s přáteli a rodinou. Protože není nic lepšího než oživit ty staré večery u stolních her her s vašimi blízkými.

Jsou dodávány se dvěmi herními deskami, jedna s husou a druhá pro Člověče, nezlob se!. Kromě toho zahrnujeme hrací kostky a hrací žetony, takže jakmile je dostanete, můžete hrát bez přestání. Ale to, co je odlišuje od ostatních, je personalizace, protože podobné nenajdete v žádném obchodě.

Ostatní moderní hry

Máme i další moderní hry, které možná neexistovaly v období vašeho dětství, ale nyní jsou téměř povinné v každé rodině. Hra Uno nebo hra Match Bubbles, jsou velmi zábavné. Hrají je i děti od velmi malého věku a jsou zábavné pro celou rodinu.