Domino s potištěnou krabičkou

Domino s potištěnou krabičkou

domino
380 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 18,5 cm (šířka) x 6,5 cm (výška) x 5 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Dřevěná krabička. Víko lze personalizovat.
  • Obsahuje 28 kostek domina. Materiál: melamin.
  • Každá kosticka domina má rozměry 50x25x10 mm.
  • ID: #7089
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Domino s personalizovaným obalem

Tradiční hry nikdy nevyjdou z módy, protože se dědí z generace na generaci. Pro nostalgiky máme klasické domino, ale s jiným nádechem. Naše domino s personalizovanou krabičkou se liší od všech ostatních, které najdete na trhu, protože si ji můžete navrhnout přesně podle svých představ.

U tohoto produktu si můžete víko krabice s hrou přizpůsobit. Můžete ji navrhnout pomocí některé z našich předpřipravených šablon a přizpůsobit ji svému vkusu, nebo pokud jste velmi kreativní, můžete přidat své oblíbené fotografie nebo texty a dát jí jiný nádech. Obsahuje hru uvnitř, ale bez přizpůsobení.

Pokud si rádi hrajete s rodinou nebo přáteli, darujte tuto zábavnou hru domino, abyste si znovu připomněli nedělní odpoledne a hry ve společnosti svých blízkých.

Jak hrát domino

Domino je velmi oblíbená a zábavná hra, která se hraje již po staletí v mnoha zemích světa. Jedná se o deskovou hru s dominovými kostkami, z nichž každá má dvě strany s určitým počtem bodů nebo "domin" v rozmezí od nuly do šesti.

Ke hře domina potřebujete sadu kostek domina a skupinu hráčů, kterou mohou tvořit dvě nebo více osob. Cílem hry je umístit všechny kostky domina na hrací plochu tak, aby vznikly řady nebo "řetězce" kostek domina se stejným počtem bodů na jedné straně. Vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří umístit všechny své figurky.

Pro zahájení hry je třeba mezi hráče rozdělit určitý počet kostek domina, který se může lišit podle počtu hráčů a typu hry. Jakmile má každý hráč své figurky, umístí první figurku doprostřed hrací desky, čímž vytvoří první "článek" nebo "řetěz" domina.

Od této chvíle musí každý hráč umístit své figurky tak, aby pokud možno měly stejný počet bodů jako figurka na hrací desce. Pokud hráč nemá žádnou figurku, která by odpovídala figurce na hrací desce, musí svůj tah vynechat a další hráč se musí pokusit umístit figurku, která odpovídá. Pokud žádný z hráčů nemá odpovídající figurku, je třeba vzít novou figurku z "fondu" nebo sady zbývajících figurek a umístit ji na hrací plochu.

Příklad: Pokud je uprostřed stolu figurka se 2 černými kruhy na jedné straně a 5 kruhy na druhé straně, musí aktivní hráč umístit figurku ze své ruky, která má na jedné straně alespoň 2 kruhy nebo 5 kruhů. Pokud je na jeho dílku dvojka, položí ho vedle druhé dvojky tak, aby byly pohromadě.

Dominó personalizado con caja de madera

Hra takto pokračuje, dokud se jednomu z hráčů nepodaří umístit všechny své figurky na hrací plochu. V tomto případě hráč vyhrává hru a ostatní hráči musí spočítat počet dílků, které mají, a tento počet přičíst ke svému "skóre". Hra může pokračovat několikrát, body z jednotlivých her se sčítají a na konci se určí konečný vítěz.

Tento dárek je skvělý, protože se jedná o hru, která je vždy zábavná, pro všechny věkové kategorie, a navíc nám dřevěný kufřík umožňuje vytvořit plně přizpůsobený design pro osobu, která dárek obdrží, a to buď s fotografiemi, textem, jménem atd.