Fotka na dřevěném bloku

deska
202 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 59 min.

Model
Rozměry
Barva

Podrobnosti

  • Rozměry: 9 cm (šířka) x 13 cm (výška) x 1,9 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Přímý tisk na dřevo.
  • V různých velikostech, jedno nebo oboustranné.
  • K dispozici v různých barvách.
  • ID: #3140-3213
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované dřevěné bloky

Zdobení fotografiemi je něco velmi osobního, co vám umožní dodat vašemu domovu styl a teplo. Pokud vás už nebaví typické fotorámečky,máme pro vás jiný nápad. Jedná se o naše personalizované dřevěné bloky. Lze je personalizovat na jedné nebo na obou stranách, záleží na vás, jaký výsledek chcete.

Tyto dřevěné fotobloky se tisknou přímo na materiál pomocí vysoce kvalitního UV tisku. Z tohoto důvodu je možné, že vytištěný obraz bude o něco tmavší než originál. Konečný výsledek je však velmi elegantní a kvalitní.

Dřevěné hmoždinky jsou k dispozici v různých barvách a na výběr jsou různé velikosti. Můžete si tedy vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu prostoru.

Co dělat s dřevěnými bloky

Použití těchto personalizovaných fotorámečků je především dekorativní. Skvěle vypadají na psacích stolech, stolech v obývacím pokoji, nočních stolcích v ložnici atd. Na akcích však mohou mít i jiné využití. Jelikož se jedná o lehký výrobek, lze jej věnovat jako dárek na svatbu, křtiny, svaté přijímání... Stačí jej pouze navrhnout podle svých představ, například s požadovanou fotografií a textem.

Pokud se chystáte uspořádat akci a uvažujete o darování tohoto typu dárku, nezoufejte, protože máme množstevní slevy. Čím více stejných modelů si objednáte, tím levnější bude cena za jednotku.