Zaručené doručení před Dnem otců

Diáře s vlastním potiskem

diář
355 Kč
Množstevní slevy

Model
Rozměry
Barva spirály

Podrobnosti

 • Rozměry: 10,5 cm (šířka) x 14,8 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Ohebná deska.
 • Přizpůsobte si vnější kryt.
 • Můžete si vybrat počáteční měsíc a rok a jazyk (čeština, angličtina, němčina, španělština, francouština atd.).
 • Možnost denního nebo týdenního zobrazení. Vyberte si vzhled stránek: klasický, dětský, květinový atd.
 • Obsahuje list se samolepkami.
 • Obálka a stránky z 80gramového matného papíru, laminované v průhledném plastu.
 • ID: #15112-74996
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Přizpůsobené diáře zvenku i vevnitř

Jsme jediný internetový obchod, který vám umožní vytvořit si vlastní diář se 100% přizpůsobením. U nás můžete navrhnout jak obálku, tak i další aspekty designu interiéru. Díky našemu editoru je to velmi snadné, a proto vám prozradíme, jak si v několika krocích vytvořit osobní diář:

Jak vypadají uvnitř?

 • Denní nebo týdenní rozložení: zvolte si rozložení diáře a rozhodněte se, zda chcete vidět celý týden na dvou stránkách nebo jeden den na každé stránce (pátek, sobota a neděle jsou seskupeny na jedné stránce).
 • Zvolte počáteční měsíc diáře.
 • Navrhněte si ho podle svých představ: můžete si zvolit vizuální stránku vnitřních i vnějších stránek z mnoha návrhů.
 • K dispozici je několik jazyků: čeština, polština, angličtina, španělština, francouzština, němčina, nizozemština, italština nebo portugalština katalánština, baskičtina, galicijština.

Vnitřní struktura těchto diářů s fotografiemi se skládá z: úvodní stránky s osobními údaji, přehledu všech měsíců v roce na jedné stránce, několika stránek pro zápis jízdních řádů, kompletního diáře s dvanácti měsíci v roce a několika stránek pro poznámky na konci diáře.

Jsou velmi kvalitní, protože hmotnost vnitřních stran je 80 g/m2. Jak vidíte, v našich diářích nechybí žádný detail a můžete si nechat vyrobit exkluzivní model podle vlastního návrhu.

Navrhněte je i na vnější straně

Kromě toho všeho si budete moci vnější obálku přizpůsobit libovolnou fotografií designem, textem atd. V případě lepených diářů (bez spirály) si můžete zadní stranu diáře také personalizovat.

V závislosti na modelu diáře, který si vyberete, bude mít diář různé vlastnosti. Můžete si vybrat typ vazby: lepenou, šitou nebo kroužkovou. U diářů se spirálou si můžete vybrat z různých barev Wire-O a mít tak spirálu sladěnou s designem diáře.

Obal diářů je pružný, s výjimkou modelu "Luxe", který má silnější, pevný a polstrovaný obal, takže je odolnější. K dispozici jsou různé velikosti diářů takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám: A4 (formát folio) - A5 (nejběžnější formát diáře) - A6 (kapesní diář).

Typické použití diářů

Lidé, kteří chtějí něco změnit, se nespokojí jen tak s něčím. Doporučujeme vám vytvořit si osobní agendus požadovanými fotografiemi a navrhnout obálku podle vašich představ s libovolným designem, obrázkem nebo textem. Můžete si vytvořit školní diáře na období od září do srpna nebo roční diář do kanceláře či jednoduše jako způsob, jak si uspořádat všechny každodenní úkoly.

Začněte si efektivně organizovat čas s těmito kompletními diáři. Uvnitř jsou uvedeny všechny dny v roce a je zde dostatek místa na poznámky. Má také část pro poznámky a roční plánovačdo kterého si můžete dělat poznámky.

Je to ideální dárek pro všechny, kdo si potřebují zorganizovat schůzky nebo nevyřízené úkoly, a také pro studenty, kteří si musí plánovat zkoušky a studijní hodiny. Pro domácí použití je také velmi praktický, protože si do něj budete moci zapsat seznam důležitých úkolů nebo hovorů, které je třeba vyřídit.

Agendy jsou samy o sobě praktickým a velmi užitečným dárkem ale přidáním faktoru personalizace se z nich stává dvojnásob originální dárek. Můžete vložit libovolný design nebo titulní fotografii: rodinné fotografie, krásnou nebo inspirativní krajinu, filmový plakát... Možnosti jsou neomezené, stačí být kreativní. Vyberte si model, který se vám nejvíce líbí, a přemýšlejte, jak si diář přizpůsobit jiným způsobem. Ten, kdo ho obdrží, bude mít radost, že má takový exkluzivní model.

Jak uspořádat diář

Cílem deníku je, aby vám sloužil jako průvodce každodenním životem, abyste na nic nezapomněli. Lepší organizaci vám pomůže zajistit použití samolepek, fixů a barevných per. Ke každému úkolu můžete například přiřadit barvu a pro lepší využití místa můžete používat samolepicí poznámky. Volte jasné barvy, abyste v případě, že máte něco naléhavého, to bylo vidět na první pohled.

Pokud nevíte, jak diář vyzdobit, můžete do něj vložit motivační vzkazy nebo fotografie. Jde o to, aby váš model byl co nejexkluzivnější a zároveň praktický pro každodenní použití.