Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizované propisky

Personalizované propisky

Přestože žijeme v době technologií a zdá se, že vše budeme dělat pomocí elektronických zařízení, nikdy není na škodu mít vždy po ruce tužku a papír, abychom si mohli v danou chvíli udělat rychlé poznámky.

Nyní s námi můžete vytvářet originální personalizované propisky pro události, jako reklamní dárky, nebo jako dárky pro hosty na křtinách, svatém přijímání, svatbě nebo jiných událostech.

Pokud nevíte, jak si pera ozdobit, s těmito personalizovanými modely je to velmi snadné, protože si je můžete navrhnout podle svých představ,stoprocentně podle sebe. Budete je chtít mít neustále u sebe.

Personalizovaná pera bez minimálního množství objednávky

Skvělé na personalizaci per u nás je, že nemáte minimální objednávku, můžete si objednat od jednoho kusu až po tolik, kolik potřebujete, bez minimálního počtu a objednávku personalizovaných per.

Jak vyrobit personalizovaná pera

Vysvětlíme vám, jak si pera přizpůsobit, a připravili jsme pro vás nejlevnější personalizovaná pera a gravírovaná pera.Rádi bychom je rozdělili do dvou bloků, aby byly dobře odlišeny:

Propagační nebo reklamní pera: V rámci těchto per máme dvě podskupiny, ale obě jsou velmi úsporné, takže můžete mít detail, aniž byste museli vynaložit příliš velké finanční prostředky.

Personalizovaná pera bez minimálního množství objednávky
  • Klasické personalizované propisky: jsou ideální jako detail pro propagační akce, kongresy, galavečery... Je běžné, že jejich design je spíše firemní, tedy například s designem nebo logem společnosti. Máme množstevní slevy, to znamená, že čím více stejných jednotek si objednáte, tím levnější bude každá jednotka. Je to ideální dárek, například když jste právě slavnostně otevřeli svůj podnik, který můžete dát účastníkům akce, a tak si jistě uděláte reklamu mezi lidmi, kteří propisky uvidí.
  • Personalizovaná pera se světlem: s těmito pery bude vaše jméno nebo logo společnosti zářit vlastním světlem. Tato pera lze personalizovat laserovým gravírováním, takže do nich můžete nahrát libovolný design, logo, obrázek nebo text, který jim dodá jedinečný nádech. Tato personalizovaná část se po zapnutí světla originálně rozsvítí a vytvoří velmi působivý výsledek. Jsou ideální jako dárek k událostem, ale můžete si také objednat od jednoho kusu a darovat je komukoli, kdo chce mít originální detail, protože minimální objednávka není stanovena. Toto pero vyžaduje knoflíkovou baterii, která je již součástí každého pera.
  • Gravírovaná pera: tento model je mnohem elegantnější a střízlivější, takže se obvykle dávají ke zvláštním příležitostem, jako je Den matek nebo Den otců, k narozeninám, jako dárek k odchodu do důchodu nebo dokonce budoucím svědkům svatby k podpisu v tento výjimečný den. Jsou personalizovány gravírováním a obvykle se na ně přidává datum nebo speciální text. Je to velmi praktický a velmi osobní dárek, protože žádný jiný takový neexistuje. Jsou dodávány ve vysoce kvalitních pouzdrech s magnetickým uzávěrem, který dodává dárku senzační vzhled a balení.

Jak odstranit skvrny od pera z oblečení

To je něco, co bychom měli v určitém okamžiku svého života vědět všichni. Pokud jde o čištění skvrn od inkoustu na oblečení, mnoho lidí volí domácí triky, které obvykle neselžou. Když je inkoust ještě čerstvý, stačí vzít čistý hadřík a odstranit co nejvíce inkoustu.

Nejstarší a neomylný trik však spočívá v použití mléka k úplnému odstranění inkoustu z oblečení. Musíte ohřát trochu mléka, aniž byste ho vařili, a dát ho do nádoby s oděvem, doporučuje se nechat ho namočené přes noc. Když se druhý den probudíte, otřete skvrnu rukama, dokud se neodstraní, a vložte ji do pračky jako při běžném praní. Když ji vyjmete a vysušíte, nezůstane po skvrně, která nás tolik trápila, ani stopa.

Už víte, jak si pero přizpůsobíte a komu ho věnujete? Vytvořte si dokonalé osobní pero a my se postaráme o zbytek.