Gravírovaná propiska "Seth"

547 Kč
Množství:
Propiska
 • Rozměry: 14 cm (šířka) x 1,3 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Aktivace pootočením spodní části propisky.
 • Materiál: kov. Barva inkoustu: modrá.
 • Náplň typu Parker.
 • ID: #13416
Recenze
Recenze s fotkami
a4b860842b5dd123035e690c4dd0b7d6a4fbdd96
c6fc1628bde66ed6f5f62c854f2cfcbe0c4ddaa0
030197f7ac7be6ee0b8b586710cf55815ef5af9f

4,47
60 Recenze
5
67 %
4
18 %
3
12 %
2
2 %
1
2 %
Customers Reviews
N
Nathalie (Reze, FR)
08/12/2022
"Velmi pěkné pero. Rytina je málo zřetelná, musíte se dívat zblízka, abyste ji viděli."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Andreia (Condeixa-a-nova, PT)
14/11/2022
"Vynikající"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
D
Dorothée (Thonon-les-bains, FR)
13/11/2022
"Dobrý poměr ceny a kvality. Pero je elegantní s pěkným personalizovaným gravírováním."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Joop (Budel-dorplein, NL)
06/11/2022
"Dodané pero bylo perfektní"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Annadora (Salerno, IT)
03/11/2022
"Důraz na detail, vše perfektní"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Gravírovaná pera jako dárky

V dnešní době píšeme každý den téměř vše v digitální podobě, ať už na mobilním telefonu, počítači nebo tabletu. Nikdy však není na škodu mít u sebe tužku a papír, abyste si mohli rychle dělat poznámky. Proto vám chceme doporučit naše gravírovaná pera,protože jsou velmi elegantní a liší se od těch, která najdete v jiných obchodech.

Toto pero je dodáváno ve vnitřním polstrovaném pouzdře pro lepší prezentaci. Personalizace se provádí laserovým gravírováním a na pero můžeme vyrýt text podle vašeho výběru: datum, frázi, jména atd. Jsme si jisti, že získáte kvalitní pero s vyrytým jménem za velmi přijatelnou cenu.

Jedná se o velmi elegantní a exkluzivní dárek pro lidi se skvělým vkusem. Nemusíte hledat konkrétní datum, abyste to mohli udělat, protože je to tak praktické, že to vždycky dobře dopadne. Mimo jiné jako dárek ke Dni otců, ke sv. přijímání nebo k Vánocům. Ačkoli může být také dobrým merchandisingovým dárkem pro vaši firmu, uveďte na něj své kontaktní údaje.

Fráze pro vyrytí na pero

Jak jsme již zmínili, personalizace se provádí gravírováním, a proto je hlavním hrdinou každého z těchto výrobků text. Ačkoli mnozí volí gravírování jmen a dat, my se domníváme, že nejlepší možností je gravírování frází. Krátká a výstižná věta, která vám může vykouzlit úsměv na tváři, když to nejvíce potřebujete. Zde jsou některé z našich nápadů na fráze, které lze vyrýt na pero:

Personalizované pero s vyrytým jménem
 • Jděte za svými sny
 • Máme tě rádi, mami/tati
 • Sni ve velkém
 • Nikdy nepřestávejte věřit
 • Vždy po tvém boku
 • Žít a cítit
 • Díky, za to jaký jsi
 • Dnes, zítra, vždycky. Miluji tě.
 • You are the best

Zapojte svou fantazii a začněte vytvářet nejoriginálnější model na trhu, protože žádný jiný nebude jako ten váš. Udělejte rozdíl.

Gravírované pero "Seth"

Papír a pero. Zní to jako něco z minulosti, že? Nic nemůže být vzdálenější pravdě, protože jsou stále velmi praktické, abyste je mohli nosit neustále u sebe a dělat si s nimi poznámky na poslední chvíli. Doporučujeme naše gravírované pero s frázemi, protože se liší od všeho, co najdete jinde.

Je vyroben z kovu a personalizace se provádí laserovým gravírováním, takže na něj můžete umístit motivační fráze, pro vás důležité datum, své jméno nebo věnování. To je jen několik příkladů, protože si můžete dělat, co chcete, protože tady jste šéfem vy.

Inkoust je modrý a lze jej po vyčerpání doplnit, protože se jedná o typ Parker. Nemá víčko, protože hrot je skrytý a zobrazuje se pootočením spodní části pera. Má velmi elegantní vzhled, a jako by to nestačilo, dodává se s pouzdrem s polstrovaným vnitřkem a koženou texturou na vnější straně pro větší ochranu výrobku.

Může to být pěkný dárek ke Dni matek nebo ke Dni otců, ale je to dárek pro každou příležitost. Může být také dobrým propagačním dárkem pro vaši firmu, pokud ji personalizujete svými kontaktními údaji.