Dětská láhev z tritanu s vlastním potiskem

Dětská láhev z tritanu s vlastním potiskem

láhev
358 Kč
Množstevní slevy

Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 16 cm (výška) x 7ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 440 ml.
  • Materiál: Tritan (plast bez BPA). Pevný a lehký materiál.
  • Součástí je víčko s náustkem a rukojetí.
  • Nelze je mýt v myčce nádobí a používat v mikrovlnné troubě.
  • ID: #16788-349538

Návrhy

Recenze

Popis

Láhve na pití s brčkem pro děti

Pokud hledáte opakovaně použitelnou láhev z materiálu, který je ideální pro děti, odolný, bezpečný a navíc se zabudovaným brčkem, tak jste na správném místě! K dispozici je také v několika barvách a lze ji personalizovat jménem dítěte, fotografií, obrázkem zvířete nebo oblíbenou kreslenou postavičkou. Z láhve budou pít rády.

Protože mají zabudované brčko (dávkovač), je pro ně velmi snadné je používat: stačí jen trochu zatlačit na výstupek, aby je vyndaly nebo zvedly; mají také rukojeť pro přenášení. Chcete-li ji konečně naplnit, stačí odšroubovat víčko? Jednoduché a účinné!

Co je to materiál Tritan?

Tritan ve skutečnosti není materiál: je to obchodní značka. Jedná se o novou generaci recyklovatelných kopolyesterových pryskyřic, plast bez BPA a BPS (zdraví škodlivých látek), s optimálními vlastnostmi pro výrobu opakovaně použitelných lahví na vodu, jako jsou ty, které nabízíme zde: odolné proti rozbití a lehké. Nepřenáší chutě ani pachy do jídla. Ze všech těchto důvodů je tritanová láhev nejlepší volbou pro dětské použití.

Sklo, ocel, plast... na trhu najdeme nekonečné množství lahví a materiálů. Před několika lety se objevil Tritan, který je ideální alternativou pro děti: není křehký jako sklo, není těžký jako ocel a neobsahuje chemikálie jako běžný plast.

V poslední době je běžný plast, přestože je hlavním hrdinou článků určených dětem, stále více odmítán celou populací kvůli zdravotním rizikům, která může přinášet. Stručně řečeno: tritan je výbornou volbou pro tyto případy materiálem.

Dětská láhev z tritanu s brčkem

Nejlepší dětská láhev pro každodenní použití

Děti jsou děti, a proto je normální a obvyklé, že jim věci vypadávají z rukou. To platí i pro sklenice a láhve. Skleněné předměty by se samozřejmě měly vždy držet dál od jejich malých ručiček, protože hrozí riziko pořezání. Na druhou stranu kovové předměty jsou sice neskonale odolnější než sklo, ale jsou těžší, a proto je pro ně manipulace s nimi nepohodlnější. Proto je tato láhev ideální: nerozbije se a váží velmi málo.

Na výletech, při mimoškolních aktivitách nebo prostě v každodenním životě: tyto láhve Tritan jsou připraveny na nepřetržité používání a (špatné) zacházení ze strany těch nejmenšíchDíky své odolnosti jsou ideálními společníky pro všechna dobrodružství. Mohou je nosit v batohu, aniž by se bály, že se rozbijí nebo budou příliš těžké, takže budou mít vždy po ruce vodu, mléko nebo cokoli, co si budete přát. Protože mají víčko s náustkem, nehrozí, že by se při pití ušpinily, takže ji mohou používat samy a cítit se samostatné a nezávislé (což je pro ně a jejich sebevědomí velmi důležité).

Vyberte si barvu a přizpůsobte si ji podle svých představ

Naše láhve z Tritanu jsou nejen plně přizpůsobitelné, ale také mají na výběr z různých zářivých barev. Pokud jde o přizpůsobení, můžete si láhev vytvořit od začátku, s vlastním designem, kresbou, fotografií a textem, nebo si můžete vybrat předpřipravené modely, které vám nabízíme v editoru. Nebojte se, je to velmi intuitivní a tyto modely můžete upravovat podle svých představ, přidávat, ubírat nebo vkládat, co chcete, jak chcete a kam chcete... Vše je jen na vás a vaší fantazii!

Na co ještě čekáte, abyste vyřadili plastové láhve a přešli na láhve z Tritanu? Přizpůsobte si svůj nebo svého potomka a zajistěte, aby bylo udržování hydratace hračkou..

Personalizované láhve pro děti v různých barvách