Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Lahve z nerezové oceli s vlastním potiskem

láhev
409431 Kč
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 21 hodinami 55 min.

Model
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 22,5 cm (výška) x 7,3ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 800 ml.
  • Jednovrstvá láhev.
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Šroubovací uzávěr proti odkapávání.
  • Neobsahuje těžké kovy.
  • Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlnné troubě.
  • ID: #16798-349549
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované láhve z nerezové oceli se jménem nebo fotografií

Nyní si můžete vytvořit vlastní láhev na vodu nebo jinou teplou či studenou tekutinu (kávu, čaj atd.). Jsou vyrobeny z nerezové oceli a můžete si vybrat z různých modelů v různých barvách, objemech a vrstvách (existují dvouvrstvé lahve a jiné jednovrstvé). Všechny je možné personalizovat libovolnou fotografií, designem, jménem nebo textem.

Jsou opatřeny šroubovacím uzávěrem, který nepropouští vodu, a zajišťují tak naprosto bezpečné uzavření. S těmito personalizovanými kovovými lahvemi můžete vytvořit styl a mít svou láhev v kanceláři, doma nebo na výletech a cestách.

Pro čištění se doporučuje ruční mytí, nelze je mýt v myčce nádobí. Nepoužívejte hydroalkoholový gel ani jiné chemikálie, protože by mohlo dojít k poškození personalizované části výrobku..

Nerezová láhev pro děti a dospělé

Ačkoli je tento výrobek ideální pro všechny věkové kategorie, je velmi oblíbeným dárkem pro chlapce a dívky. Kromě toho se doporučuje materiál z nerezové oceli pro větší bezpečnost při uchovávání tekutin. Vytvořte personalizovanou dětskou láhev se jménem nebo designem, který se dítěti líbí, a získáte velmi praktický výrobek do školy, na výlety, do přírody apod.

Jsou to však také láhve, které běžně používají dospělí, aby je měli na pracovišti a mohli neustále hydratovat a pít vodu. Také při výletech, cestách, jídle venku... je dobré mít vždy po ruce jednu z těchto opakovaně použitelných lahví.

Přizpůsobte si láhev z nerezové oceli pomocí fotografií, textu nebo designus

Pomáhat životnímu prostředí

Tuto láhev z nerezové oceli lze personalizovat jakýmkoli designem, který vás napadne: jednou nebo několika fotografiemi, logy, vlastními návrhy (nebo návrhy z těch, které jsou k dispozici v našem editoru), obrázky v různých formátech atd. Další velmi častou možností je jednoduchá personalizace ocelové láhve jménem. Je ideální vědět, komu láhev patří, kdyby se ztratila ve škole, v kanceláři, v tělocvičně apod.

Můžete si vybrat z mnoha písem, upravit velikost, zvolit barvu atd. A díky kompletnímu editoru můžete vedle jména přidat logo, symboly nebo libovolný obrázek. A nejen jména: iniciály, data, fráze... jakýkoli text si přejete, vytiskneme ho na láhev.

Pomáhat životnímu prostředí

Používáním tohoto typu opakovaně použitelných lahví přispíváte k ochraně životního prostředí a vyhýbáte se používání jednorázových plastových lahví nebo kelímků.

Garantía de seguridad

Tento výrobek neobsahuje těžké kovy a prošel kontrolou a certifikací laboratoří SGS (č. zkoušky GZHL170606027911CW-01).

SGS garantía de seguridad

Personalizovaná ocelová termoska s nekapajícím uzávěrem