Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizované termosklenice

kelímek
481 Kč
Množstevní slevy

Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 14,4 cm (výška) x 9ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 350 ml. Materiál: nerezová ocel.
  • Dvojitá vrstva: udrží horkou i studenou tekutinu několik hodin.
  • Neobsahuje BPA.
  • Mýt ručně. Nelze mýt v myčce nádobí ani ohřívat v mikrovlné troubě.
  • ID: #17329-561972
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná termosklenice z nerezové oceli s dvojitou stěnou

V dnešním uspěchaném světě, kde čas a teplota jsou základními prvky, představujeme řešení, které změní způsob, jakým si vychutnáváte vaše oblíbené nápoje. Naše personalizovaná Termosklenice udržuje nápoje přesně při takové teplotě, jak je máte rádi, ať už jde ráno o povzbuzující doušek horké kávy ráno nebo o osvěžující doušek ledové vody po tréninku. Má kapacitu 350 ml, je vyrobená z nerezavé oceli, s certifikací bez obsahu BPA a je naprosto bezpečná pro konzumaci nápojů.

Tato termosklenice je dokonalým společníkem pro váš den. Její technologie dvojité stěny nejen zaručuje, že vaše nápoje zůstanou na ideální teplotě, ale také udržuje vnější povrch chladný na dotek, bez ohledu na to, jak horký je nápoj uvnitř. Sbohem popáleninám a nepříjemnému pocení, které obyčejné sklenice zanechávaly na vašich rukou.

Personalizace sklenic lze provádět dvěma způsoby. Můžete sinavrhnout svou vlastní termosklenici úplně od nuly, s naprostou svobodou přidat vaše logo, obrázek, text nebo jakýkoli vizuální prvek a vytvořit si tak jedinečný výrobek. Nicméně můžete také využít naši širokou škálu předem vytvořených návrhů, které vám nabízíme k dispozici. Tyto návrhy zahrnují různé styly, témata a akce, což vám umožní najít dokonalý design dle vašich potřeb (více korporátní a střízlivé, více oslavné a barevné, a podobně).

Personalizované termosklenice

Speciální termosklenice pro váš každodenní život

Všestrannost je dalším výrazným rysem naší termosklenice. Navíc je vyrobena z nerezavé oceli vysoké kvality, a tím pádem zaručujeme její trvanlivost. Můžete se spolehnout na to, že tato termosklenice bude vaším věrným společníkem po mnoho let.

Naše personalizovaná termosklenice je mnohem víc než jen jednoduchý hrnek na tekutiny. Je to zážitek, ukázka stylu a užitečný nástroj, vše v jednom. Změňte způsob, jakým si užíváte vaše nápoje, a zvolte si dokonalou termosklenicíi. Vyberte si naši personalizovanou Termosklenici a začněte si každý doušek užívat jako nikdy předtím.

Personalizované termosklenice ze nerezavé oceli

Výrobek bez obsahu BPA

Tato termosklenice je výrobek bez obsahu BPA. BPA, neboli Bisfenol A, je toxická složka, která se nachází v prakticky všech obalech potravin dnešní doby. Tato látka je zvláště škodlivá pro nejmenší děti, a proto by měla být co nejvíce omezena, protože představuje reálné nebezpečí pro zdraví.

Díky tomu, že se jedná o výrobek bez obsahu BPA, můžete si být jisti, že je naprosto bezpečný pro servírování nápojů.