Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Hrnek s vlastním potiskem s uchem ve tvaru srdce

hrnek
253
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 24 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 9 cm (výška) x 8ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Objem: 325 ml.
  • Celoplošný tisk až po okraj.
  • Materiál: keramika.
  • Lze mýt v myčce nádobí, není vhodné do mikrovlnné trouby.
  • ID: #2291
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaný hrnek se srdcem pro romantiky

Pokud jste láskyplní a hledáte dokonalý dárek pro svého partnera, náš hrnek s uchem ve tvaru srdce je přesně to, co hledáte. Jedná se bezpochyby o naše nejromantičtější, nejoriginálnější a nejkrásnější personalizované hrnky. Ucho je ve tvaru srdce a tělo hrnku můžete opatřit fotografií svého přítele či přítelkyně, manžela či manželky, nebo dokonce svého domácího mazlíčka, případně krásným textem. Je to na vás!

Můžete si vybrat jeden hrnek nebo sadu dvou hrnků s uchem ve tvaru srdce. Nejoriginálnější na balení 2 hrnků je to, že do sebe zapadajíí, protože jeden z nich má konkávní část, díky které dokonale pasuje k druhému hrnku. Každý z nich je navíc individuálně přizpůsoben. Jedná se o velmi zábavný a výjimečný dárek pro páry, kdy jsou oba hrnky blízko sebe, stejně jako jejich majitelé.

Tyto hrnky jsou ideální pro projevení lásky někomu výjimečnému, protože umožňují personalizovat je libovolnou fotkou. Chcete, aby je měl váš partner stále u sebe? Nahrajte fotografii vás obou a překvapte svého partnera jedinečným a originálním detailem.

Hrnek je vyroben z keramiky a má ideální velikost pro vychutnání vašeho oblíbeného nápoje: kávy, čaje, sklenice mléka s kakaem... Navíc se tento hrnek díky svému uchu ve tvaru srdce stane dokonalým předmětem pro oslavu lásky na Valentýna, na svátek svatého Valentýna.

Není však ideální pouze na Valentýna: může být také dokonalým dárkem pro jiné zvláštní příležitosti, jako jsou výročí, narozeniny nebo dokonce pro projevení lásky kdykoli během roku. Jeho design je navíc elegantní a moderní, přizpůsobí se jakémukoli druhu dekorace, takže je ideální pro každého člověka.

Personalizované hrnky s uchem ve tvaru srdce