Zaručené doručení před Dnem otců

Ohebné s magnetky s potiskem

magnetka
64 Kč
Množstevní slevy

Tvar
Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 5,2 cm (šířka) x 5,2 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Magnet o tloušťce 0,6 mm.
  • Ohebný materiál.
  • Je odolný vůči slunci a vodě.
  • Dlouhá životnost.
  • ID: #3255
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vytvořte si vlastní flexibilní magnety

Pokud hledáte personalizované magnety s logem, obrázky, texty, fotografiemi nebo jakýmkoli jiným designem, zde si můžete prohlédnout náš katalog flexibilních magnetů. Na výběr je několik tvarů a velikostí a obvykle se používají k umístění na ledničky a mrazničky, i když se hodí na jakýkoli magnetický povrch. V mnoha případech se používají pro reklamu, jako reklamní dárek nebo pro řemeslníky a profesionály, kteří chtějí dát svým klientům ekonomický dárek. I když je lze vytvořit i s rodinnými fotografiemi, dětmi, domácími mazlíčky... a ozdobit jimi dveře lednice.

Pro větší objednávky máme množstevní slevy, takže vaše objednávka bude výhodnější. Je ideálním produktem pro všechny druhy akcí i pro merchandising firem.

Zde vás seznámíme s různými způsoby, které máte k dispozici:

Flexibilní čtvercové magnety s fotkou

Objevte znovu klasické čtvercové magnety a dodejte jim svůj osobní nádech pomocí našich přizpůsobitelných čtvercových magnetů. Jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu prostoru.

Můžete si je přizpůsobit podle svých představ pomocí fotografií, textů nebo výběrem některé z našich předpřipravených šablon. Větší modely jsou ideální pro design s kalendářem, který tak budete mít vždy po ruce na lednici, chladničce nebo jakémkoli kovovém povrchu.

Jsou pružné a velmi odolné, takže jsou velmi trvanlivé. Stačí je jen navrhnout podle svých představ a my je vytiskneme ve vysoké kvalitě a v plných barvách, takže získáte ty nejlepší personalizované čtvercové magnety.

Jsou ideálním doplňkem pro všechny druhy akcí, ale také jako reklamní dárek pro vaše zákazníky, pokud máte firmu. Můžete na ně uvést jméno a kontaktní údaje společnosti, která se na vás obrátí, pokud bude potřebovat vaše služby.

Personalizované čtvercové magnety na lednici

Ohebné oválné magnety s fotkou

Ozdobte si ledničku našimi oválnými magnety. které si můžete přizpůsobit. Jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vaší chladničce.

Jejich materiál je pružný stejně jako u tradičních, ale s tou zvláštností, že si je můžete navrhnout přesně podle svých představ. Můžete přidat své oblíbené fotografie, texty nebo si vybrat některou z našich předpřipravených šablon a minimálně je upravit. Postaráme se o jejich kvalitní a plnobarevný tisk.

Díky svému materiálu jsou velmi odolné, a proto jsou velmi trvanlivé. Pokud máte firmu, je to dobrý způsob, jak si vybudovat loajalitu zákazníků, a na tyto magnety přidejte název a kontaktní údaje vaší firmy, stejně jako otevírací dobu atd. Tímto způsobem na vás budou vždy myslet.

Jedná se o úsporný detail, takže může být se správnou personalizací také vhodným dárkem pro nejrůznější události.

Pružné obdélníkové magnety

Dodejte své ledničce osobní nádech pomocí našich pružných obdélníkových magnetů s fotkou. Máme různé velikosti, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim představám.

Na rozdíl od toho, co najdete v obchodě, si je můžete navrhnout podle svých představ pomocí fotografií, textu nebo výběrem některého z našich vzorů. Větší modely vám poskytnou více prostoru pro panoramatické fotografie nebo rodinné fotografie, cokoli si budete přát, protože s námi to můžete uskutečnit.

Jsou vyrobeny z pružného materiálu, takže jsou odolné a trvanlivé. Vyberte si požadovanou velikost, přidejte originální personalizaci a my vám je vytiskneme ve vysoké kvalitě a plnobarevně, takže získáte ty nejlepší personalizované obdélníkové magnety na trhu.

Personalizovaný magnet ve tvaru oválu

Personalizované magnety kulatého tvaru

Dodejte své ledničce nebo chladničce jiný nádech pomocí našich flexibilních kulatých magnetů s fotografií. Jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat model, který se vám nejvíce líbí.

Jsou stejné jako klasické, flexibilní, ale mají tu zvláštnost, že si je můžete sami přizpůsobit: přidat fotografie, texty nebo některou z našich předpřipravených šablon. Máte k dispozici vše, co je možné, a my vám ji vytiskneme ve vysoké kvalitě a plnobarevně.

Díky tomuto typu materiálu jsou velmi odolné a trvanlivé. Jedná se o úsporný detail ideální pro všechny druhy událostí, který si můžete dobře přizpůsobit a použít jej dekorativně nebo k upevnění poznámek na lednici.

Pokud máte firmu, jsou také vhodným propagačním dárkem pro vaše zákazníky. Můžete na ně uvést například své jméno, údaje o firmě a otevírací dobu, aby se na vás mohli obrátit, pokud budou potřebovat vaši pomoc.

Pružné magnety ve tvaru srdce

Zapomeňte na klasické magnetky s typickými tvary a vyberte si naše pružné magnetky s fotografií srdce. Nyní máte možnost vytvořit si je exkluzivně a v požadované velikosti, protože máme různé velikosti, kterými si můžete ozdobit lednici, chladničku nebo jakýkoli kovový povrch.

Nejlepší na tom je, že si je můžete přizpůsobit podle svých představ pomocí oblíbených fotografií, motivačního textu nebo výběrem některé z našich předpřipravených šablon. Pohrajte si s prostorem a vytvořte ten nejromantičtější model, který naplní váš domov láskou.

Jsou pružné a velmi odolné, takže mají dlouhou životnost. V několika málo krocích získáte ty nejlepší personalizované magnety se srdcem. Vyberte si velikost, která se vám nejvíce líbí, nejoriginálnější personalizaci a my se postaráme o jejich kvalitní a barevný tisk.

Romantické personalizované ohebné magnety ve tvaru srdce