Kovová klíčenka s potiskem ve tvaru auta

190 Kč
Množství:
Klíčenka
  • Rozměry: 2,8 cm (šířka) x 5 cm (výška) x 0,5 cm (tloušťka)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Materiál: kov.
  • Personalizováno na 1 straně.
  • ID: #17022
Recenze
5
1 Recenze
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
L
Laura (Zaragoza, ES)
20/01/2023
"Originální přívěsek na klíče, který byl perfektní pro mou kamarádku, která získala řidičský průkaz. Můj návrh obsahoval spoustu drobných detailů a vypadají skvěle."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizovaná kovová klíčenka ve tvaru auta

Nejreprezentativnější přívěsek na klíče od auta: přívěsek na klíče ve tvaru auta, správně! Jedná se o ideální předmět pro ty nejnáruživější řidiče, který si můžete na jedné straně personalizovat a opatřit jej fotografií, větou nebo designem dle vlastního výběru, aby každý věděl, komu tyto klíče patří!

Všichni v každodenním životě používáme klíčenky, dokonce několik z nich. V současné době je nabídka široká a originální, jak je vidět na tomto přívěsku na klíče ve tvaru auta který si můžete přizpůsobit podle svých představ.

Přizpůsobte si ji a udělejte ji jedinečnou

Zkuste přidat fotografii rodiny ke Dni otců nebo matek, fotografii dotyčného s jeho autem nebo třeba malou větu, která mu připomene, jak moc ho máte rádi a aby byl za volantem opatrný. Možností je nekonečně mnoho! Je to také ideální položka pro merchandising a firmy, protože čím více jednotek, tím je to ekonomičtější.

Byl jednou jeden člověk, který byl přilepený k volantu

Všichni známe někoho, koho je těžké překvapit, a někoho, kdo rád řídí. Pokud má tato osoba obě tyto vlastnosti, zde je řešení! Dejte všem vědět, které klíče jsou jejich.

Jedná se o ideální způsob, jak někoho překvapit, a navíc je to ekonomický, dlouhotrvající a nadčasový produkt - všestranný! Zkuste přidat speciální fotografii nebo větu, která vás oba rozesměje. Máme také předpřipravené návrhy v našem online editoru, který je velmi intuitivní a velmi vám usnadní realizaci návrhu, který jste měli na mysli, jsme si jisti, že se jim bude líbit!

Personalizovaná klíčenka ve tvaru auta
Etikety na Kovová klíčenka auto