Klíčenka kostky s vlastním potiskem

238 Kč
Množství:
Klíčenka
Barva
 • Rozměry: 3,3 cm (šířka) x 4 cm (výška) x 1,5 cm (tloušťka)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Skládá se ze 4 dílků kompatibilních s kostkami LEGO.
 • Každý dílek má velikost 4x2.
 • Na výběr jsou různé barvy dílků.
 • Personalizováno na 1 straně.
 • ID: #16998
Recenze
Recenze s fotkami
74b8f77a8da3beca26eb8e7a56fc075b728f6b48
a621b31359b4f7477dbc36feeaec1ede30a3d320
d3e2973028a77a29779d99aa1487585092c98ab9

4,33
3 Recenze
5
67 %
4
0 %
3
33 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
user social avatar
Andrea (Vitoria/gasteiz, ES)
10/01/2023
"Je příliš malý. Myslel jsem si, že vzhledem k tomu, že se jedná o šablonu, která již byla na webu, budou rozměry atd. odpovídající, ale pravdou je, že se mi zdá, že text a obrázek jsou příliš malé. Ale kvalita je skvělá"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Laura (La guardia, ES)
08/01/2023
"Krásné, velmi živé barvy"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
J
Joaquín (Zaragoza, ES)
30/12/2022
"Chtěla jsem osobní přívěšek na klíče s fotografií svého psa, a když jsem uviděla tento přívěšek na klíče, zamilovala jsem si ho jako fanoušek LEGA. Bylo to perfektní a trvalo to jen 2 dny."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Klíčenka s vlastní fotkou na dílcích kompatibilních s kostkami LEGO

Stejně jako jsou předměty, které používáme jen příležitostně, jsou i jiné, které používáme denně a nepřetržitě. To je případ přívěsků na klíče, nepostradatelného předmětu k nošení klíčů od domu nebo auta. A přívěsek na klíče vypovídá hodně o osobnosti člověka. Proto vám představujeme originální, zábavný a jiný přívěsek na klíče.

Jedná se o personalizovanou klíčenku z kostek. Skládá se z přívěsku na klíče složeného ze 4 dílků kompatibilních s kostkami LEGO. Tyto kusy mají rozměry 4x2. To znamená, že mají celkem 8 čepů (v žargonu se čepy nazývají "knoflíky", které tento typ cihel má). Čtyři kusy se dodávají společně a tvoří jeden blok čtyř kusů ve sloupci. Na tento celkový blok vytiskneme fotografii nebo design podle vašeho výběru, a to v barvách s vysokým rozlišením. Na jedné straně je personalizovaná.

Můžete si vybrat mezi různými barvami cihel, ať už se rozhodnete pro střízlivější nebo pestřejší barvy. Zamyslete se nad tím, jak chcete klíčenku personalizovat nebo kdo bude obdarovaným, a budete se moci rozhodnout, která barva je pro klíčenku ideální. Při personalizaci přívěsku na klíče v našem editoru budete také moci změnit tuto barvu a zobrazit si náhled, jak by vypadal s každou z nich.

Klíčenku kostek tak můžete mít s rodinnou fotografií, fotografií partnera, domácího mazlíčka, dětí nebo s kresbou, designem, jmény či libovolným textem. Ze čtyř cihliček tohoto výrobku je jedna z nich připevněna k řetízku a kovovému kroužku typickému pro klíčenky, do kterého se vkládají kroužky na klíče. Zbytek cihel lze libovolně oddělovat a spojovat, přičemž vždy tvoří původní fotografii nebo vzor, s nímž byly personalizovány (nebo měnit pořadí, pokud máte chuť si trochu "pohrát").

Klíčenka s vlastní fotkou na dílcích kompatibilních s kostkami LEGO

Důvody, proč je personalizovaná klíčenka kostky skvělým dárkem

Tento přívěsek na klíče má mnoho výhod, aby mohl být považován za jedinečný dárek, který určitě zvítězí, například:

 • Jedná se o velmi zábavný, neotřelý a originální nápad: přívěsek na klíče složený z dílků kompatibilních s kostkami LEGO, které můžete rozebrat a zase složit. A protože je kompatibilní s kostkami LEGO, můžete přidávat i další jednotlivé dílky nebo dílky ze sady!
 • Je personalizovaný, takže osoba, která klíčenku používá každý den, uvidí obrázek nebo design, který byl na klíčenku vytištěn v době objednání.
 • Je to velmi úsporný dárek. Stejně jako u téměř všech přívěsků na klíče nebude cena nikdy příliš vysoká, takže je to ideální dárek pro všechny rozpočty a pro každou příležitost, kdy nepotřebujeme příliš drahý dárek. Narozeniny, Valentýn, Vánoce, Den otců nebo Den matek atd...
 • Je to praktický detail: všichni používáme a potřebujeme kroužky na klíče! Když tedy darujete klíčenku, víte, že ji obdarovaný určitě využije.
 • Slouží také jako antistresový předmět. Předměty, které pomáhají uvolnit a uvolňují napětí, se nazývají antistresové předměty. Stejně jako se měkké předměty, jako jsou míčky, používají ke stisku v ruce, lze tento kroužek na klíče použít jako malou hru pro umisťování a oddělování dílků. To pomáhá předcházet stresu a podporovat jemnou psychomotoriku (koordinaci pohybů prstů).
Etikety na Klíčenka bloky