Klíčenka s nářadím gravírovaná

Klíčenka s nářadím gravírovaná

klíčenka
358 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 0,1 cm (tloušťka) x 3,5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Na kulatý štítek lze vyrýt osobní údaje. Personalizováno na 1 straně.
  • Obsahuje 3 miniaturní nástroje: kladivo, klíč a šroubovák.
  • Každý nástroj měří přibližně 2,5 cm.
  • ID: #16631

Návrhy

Recenze

Popis

Přívěsek na klíče s vyrytým jménem a mini nářadím

Pokud patříte k těm, kteří si potrpí na sebemenší detaily, jste na správném místě. Máte někoho obdarovat a nevíte, co mu dát? S touto klíčenkou s vyrytým nářadím překvapíte, koho budete chtít. .

Jedná se o krásný gravírovaný přívěsek na klíče z nerezové oceli. Obsahuje 3 miniaturní nástroje: kladivo, klíč a šroubovák. Ideální dárek pro domácího kutila. Nebo pro ty, kteří milují kutilství. Každý nástroj měří přibližně 2,5 cm, takže má ideální velikost pro pohodlné nošení kdekoli v ruce, tašce nebo kapse.

Personalizace se provádí gravírováním na kulatý odznak, který je rovněž součástí klíčenky. Dárky jsou výjimečné samy o sobě, ale pokud jsou personalizované, jsou ještě lepší. Stačí si jen rozmyslet, komu ho chcete věnovat, můžete ho personalizovat fotografií, jménem nebo speciální větou jako věnováním a překvapit tak osobu, kterou máte na mysli.

Je také ideální jako reklamní firemní dárek pro vaše nejvýznamnější klienty, kterým můžete přívěsek na klíče personalizovat logem společnosti a jistě se stane dárkem, který budou používat každý den. Nebude to typický výrobek, který skončí v zásuvce, protože jeho design je tak zvláštní, že je jedinečný.

Rytý přívěsek na klíče s miniaturním nářadím

Přizpůsobte si dokonalý gravírovaný přívěsek na klíče pro sebe nebo jako dárek

V této sekci naleznete mnoho předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ, aby byly zcela vaše. Stačí si jen rozmyslet, k jaké příležitosti ho chcete použít nebo komu ho chcete věnovat, vytvořit krásný design a my se postaráme o to, aby byl dokonalý.

A pokud nenajdete design, který by vyhovoval vašim potřebám, nezoufejte. V našem editoru si můžete vytvořit design gravírovaného přívěsku na klíče pomocí nástrojů od začátku. Stačí pár kliknutí a získáte design, který je vytvořen přímo pro vás.

Kouzlo personalizovaných dárků spočívá v tom, že žádné dva nebudou úplně stejné, protože jsou šité na míru vám a pro vás. Už víte, jak si svou novou klíčenku přizpůsobíte? Nebo byste raději měli pro někoho speciální dárek? Popusťte uzdu své fantazii a my se postaráme o to, aby byl dokonalý.