Kovová klíčenka podlouhlá s potiskem

Kovová klíčenka podlouhlá s potiskem

klíčenka
202 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 2,5 cm (šířka) x 6,3 cm (výška) x 0,5 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: kov.
  • Personalizujte na obou stranách, každou stranu jinak.
  • ID: #17023
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Podlouhlý kovový přívěsek na klíče s designem nebo fotografií podle vašeho výběru

Diskrétní, originální, personalizovaný a... jedinečné! Jedná se o obdélníkový kovový přívěsek na klíče podlouhlého tvaru, na který můžete přidat fotografii, jméno, text nebo design podle vlastního výběru. Je na jedné straně personalizovaná, velmi odolná a má ideální velikost pro každodenní nošení klíčů.

Všichni nosíme přívěsky na klíče, to je univerzální fakt, a každý je má rád. Díky přívěskům na klíče jsou naše klíče nezaměnitelné a rozpoznatelné na první pohled a jsou také ideálním dárkem a suvenýrem pro někoho výjimečného.

Přizpůsobte si ji podle svých představ

Zkuste přidat speciální fotografii nebo frázi, kterou máte oba rádi. V našem online editoru, který je velmi intuitivní, máme také předpřipravené návrhy, které vám velmi usnadní realizaci vašeho návrhu. Vzhledem ke svému tvaru je velmi oblíbeným designem této klíčenky "mini přívěsek na klíče s poznávací značkou", na který lze přidat jméno nebo datum podle vlastního výběru, takže bude vypadat jako personalizovaná poznávací značka auta - jsme si jisti, že se jim bude líbit!

Ideální dárek

Kdo by nenosil přívěsek na klíče, nebo dokonce několik přívěsků? Je to jednoduchý způsob, jak si při každém odchodu a vstupu do domu připomenout nějaký okamžik nebo milovanou osobu. Jak lépe jim vykouzlit úsměv na tváři než přívěskem na klíče?

Narozeniny, Den otců, výročí... nebo prostě jen proto, že dotyčného milujete a chcete mu to připomenout detailem, o kterém víte, že nezůstane na dně šuplíku: podlouhlý kovový kroužek na klíče může být vaším spojencem, který vás překvapí, aniž by to bolelo vaši kapsu. Je to také ideální položka pro merchandising a firmy, protože čím větší počet kusů, tím je to ekonomičtější.

Personalizovaný podlouhlý přívěsek na klíče s miniaturní poznávací značkou