Gravírovaná klíčenka s kočičími přívěsky

357 Kč
Množství:
Klíčenka
  • Rozměry: 3,5ø cm (šířka) x 0,1 cm (tloušťka)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Kulatý štítek lze přizpůsobit gravírováním. Personalizováno na 1 straně.
  • Obsahuje 3 miniaturní figurky: kotě, kočičí tlapku a text "I love my cat".
  • Každý přívěsek měří 2,5 cm.
  • ID: #16941
Recenze
Recenze s fotkami
fdc819ffe5bcaf03a98482f928cb14186333b691
5e886a5794f4c6ef9446564df2014be7cc76de23

5
1 Recenze
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
E
Eva mª (Cuarte de huerva, ES)
20/11/2022
"Jakmile jsem ho uviděla, vzpomněla jsem si na svou sestru, která miluje koťátka, a nemohla jsem si pomoct, abych jí jedno nevyrobila. Obraz nebyl příliš dobrý, ale výsledek byl krásný! Mnohem lepší, než jsem očekával."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizovaná klíčenka ideální pro milovníky koček

Kočky má každý rád: jsou vtipné, roztomilé, přítulné, mazlivé a hrají hlavní roli v nejlepších memech na internetu. Určitě máte kočku sami nebo máte blízké přátele a rodinu, kteří ji mají (nebo jich mají víc). Pro každého je tu dárek, který nezklame: tento přívěsek na klíče s kočičími motivy. Klíčenka obsahuje malé, ale velmi detailní figurky našich oblíbených kočkovitých šelem. Je zde figurka kočky, obtisk kočičí tlapky, cedulka s nápisem "I love my cat" (místo "láska" se objeví srdíčko a kočičí obličej)

Už jen díky těmto detailům by byla klíčenka skvělá, ale aby byla ještě lepší, je personalizovaná! Technika spočívá v gravírování na kulatou destičku která je součástí klíčenky. Stačí si jen rozmyslet, komu ji chcete věnovat, a můžete ji personalizovat fotografií, jménem nebo speciální větou jako věnováním a překvapit tak osobu, kterou máte na mysli. Můžete dát skutečnou fotografii kočky, nebo majitele s koťátkem, nebo jméno vás dvou se srdíčkem? je to na vás! Možnosti jsou nekonečné.

Použijte šablony nebo si vytvořte svou kočičí klíčenku od začátku

V této sekci najdete mnoho předpřipravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ a vytvořit si tak zcela vlastní. Stačí si jen rozmyslet, k jaké příležitosti ho chcete použít nebo komu ho chcete věnovat, vytvořit pěkný design a my se postaráme o to, aby byl dokonalý.

A pokud nenajdete design, který by vyhovoval vašim potřebám, nezoufejte. V našem editoru si můžete vytvořit design gravírované klíčenky od začátku. Stačí pár kliknutí a získáte design, který je vám šitý na míru.

Kočičí přizpůsobená klíčenka
Etikety na Gravírovaná klíčenka s kočičími přívěsky