Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Dřevěná klíčenka ve tvaru srdce s vlastním potiskem

klíčenka
202
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 13 min.

Tvar
Podrobnosti
 • Rozměry: 6,5 cm (šířka) x 6 cm (výška) x 0,4 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Ploché kroužky na klíče různých tvarů.
 • Materiál: dřevo.
 • Možné personalizovat jednu stranu.
 • Součástí je otočná karabinka na zavěšení.
 • ID: #16220
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Ploché dřevěné přívěsky na klíče s fotkou

Personalizované dřevěné klíčenky jsou stále módnější, a pokud je máme i v originálních tvarech, máme pro vás ideální klíčenku. Naše personalizované dřevěné přívěsky na klíče různých tvarů jsou ideální volbou pro každý vkus.

Dřevo je ideální k tomu, abyste si ho mohli přizpůsobit podle svých představ a design tak vynikne velkolepým způsobem. Mají klasický kroužek, do kterého klíče vložíme v požadovaném pořadí, ale obsahují také malou karabinku, která nám umožní je snadno a rychle kamkoli zavěsit.

Přizpůsobte si dřevěnou klíčenku podle svých představ

V této sekci najdete nekonečné množství vzorů, které si můžete velmi snadno a rychle upravit podle svého. Tyto klíčenky jsou ideální pro děti na ozdobení batohu i pro dospělé, a to jak pro osobní použití, tak jako dárek.

Pokud nemůžete najít design, který by vyhovoval vašim potřebám, můžete si také vytvořit vlastní dřevěnou klíčenku od začátku. Zahrajte si na designéra svého přívěsku na klíče a vytvořte design, který vynikne zvláštním způsobem. Můžete napsat jména, přidat text, nahrát fotografie nebo obrázky, nebo dokonce vytvořit krásný přívěsek na klíče s logem vaší společnosti, který můžete darovat při kolaudaci nebo jiné události.

Jakýkoli nápad, který vás napadne, se může odrazit v našich dřevěných klíčenkách. Zajistíme, aby vypadal dokonale. .

Personalizované dřevěné klíčenky různých tvarů a velikostí

Výhody personalizovaných dřevěných přívěsků na klíče

Pokud jste se ocitli zde, je to proto, že jste se rozhodli vytvořit si osobní dřevěný přívěsek na klíče, ať už pro sebe, nebo jako dárek k nějaké události, a my bychom rádi definovali výhody personalizovaných přívěsků na klíče:

 • Originální: naše tvarované dřevěné klíčenky jsou nejoriginálnější na trhu. S nimi vás překvapí bez jakékoli námahy.
 • Personalizované: u nás si budete moci přizpůsobit některý z nabízených vzorů nebo si jej přizpůsobit podle svého vkusu. Před potvrzením objednávky si vždy prohlédnete předchozí návrh, abyste si mohli udělat představu o tom, jak bude vypadat design perfektní klíčenky pro vás.
 • Úsporné: u nás si můžete dřevěné klíčenky přizpůsobit podle svých představ, ale jsou také úsporné, ať už si chcete vyrobit originální klíčenku, nebo je chcete vyrobit ve velkém množství jako dárek k nějaké události, ať už je to svatba, křtiny nebo třeba otevření firmy.
 • Pohodlné a lehké: přívěsky na klíče jsou nejen krásné, ale také velmi málo váží a mají malou karabinku, díky které je lze snadno zavěsit kamkoli.
 • Jedinečné: každý nápad je unikátní, proto nabízíme mnoho designů, které si můžete přizpůsobit a udělat si je podle sebe, nebo si vytvořit vlastní design, aby byl jedinečný na celém světě. Exkluzivní dřevěné přívěsky na klíče a ekonomicky dostupné pro každého.
Personalizované dřevěné klíčenky ve tvaru domečku