Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Klíčenka mini album s fotkou

minialbum
253
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 20 min.

Rozměry
Barva
Podrobnosti
  • Rozměry: 3,9 cm (šířka) x 3,8 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 9 dvojlistů (18 stran).
  • Materiál přední a zadní strany vazby: koženka. Uvnitř leský papír 250 g.
  • Součástí je otočná karabinka na zavěšení.
  • Zavírá se na magnet.
  • ID: #5776-2537
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Mini album na klíče

Jsou lidé, kteří u sebe rádi nosí fotografie své rodiny, přátel nebo partnera. Patříte mezi ně i vy? My také, a proto vám chceme doporučit naše mini fotoalbum na klíče, protože plní dvojí funkci, kterou potřebujete: slouží k uspořádání klíčů a k nošení fotografií vašich blízkých.

Máme dva různé modely s několika velikostmi, počtem listů, odlišnou kvalitou tisku... nicméně u obou modelů lze personalizovat malou fotoknížku fotografiemi a obrázky, které si zvolíte. U nás je to velice oblíbený výrobek, protože jinde ho nenajdete.

Jak přední, tak zadní strana jsou vysoké kvality, takže dokončení je velmi elegantní a trvanlivé. Je to velmi levný detail, ale s vysokou kvalitou, takže ho můžete darovat kdykoliv, protože se určitě bude líbit.

Klíčenka s personalizovaným mini fotoalbem

Tento miniaturní přívěsek na klíče s fotoalbem je skvělým nápadem na dárek hned z několika důvodů. Zaprvé je to praktický způsob, jak mít fotoalbum neustále u sebe. Místo toho, abyste museli nosit fyzickou knihu nebo další elektronické zařízení, můžete mít fotografie po ruce na přívěsku na klíče. Díky možnosti přizpůsobit si fotoalbum se dárek stává ještě osobnějším a emotivnějším. Můžete například vybrat fotografie, které jsou pro osobu, které klíčenku darujete, zvláštní nebo významné, například fotografie z dovolené nebo fotografie důležitých okamžiků jejího života, s partnerem, dětmi, domácími mazlíčky atd.

Další výhodou přívěsku na klíče s miniaturní fotoknihou je, že je to moderní a praktický dárek. Mnoho lidí již nenosí fyzická fotoalba, ale raději ukládají své fotografie v digitální podobě. Miniaturní přívěsek na klíče s fotoknihou je způsob, jak darovat tradiční dárek (fotoknihu) modernějším a současnějším způsobem.

Mini album na klíče