Zaručené doručení před Dnem otců

Klíčenka fotografický film s potiskem

klíčenka
329 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 4,8 cm (výška) x 2,5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 10 fotografií vytištěných na svitku.
  • Materiály: plastové pouzdro, průhledná acetátová role.
  • Zatáhnutím za záložku vyjmete kotouč a uvidíte fotografie. Otočením za konec cívky je opět svinete.
  • ID: #15829
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Filmový přívěšek na klíče Kodak s vytištěnými fotografiemi

Pokud jste si mysleli, žedokonalá klíčenka neexistuje, změníte názor. Jedná se pravděpodobně o nejoriginálnější a nejpřekvapivější přívěsek na klíče v celém našem katalogu. Tento výrobek by zřejmě mohl být jen dalším přívěskem na klíče, který má originální tvar, ale není tak šokující. V tomto případě má přívěsek na klíče tvar cívky s fotografiemi Koda, klasické cívky tradičních analogových fotoaparátů.

řekvapení nastane, když zatáhnete za klapku která vyčnívá z boku klíčenky. Pokud jemně zatáhnete, objeví se svitek filmu, který má vzhled analogového fotografického negativu a svitku se objeví až 10 personalizovaných fotografií. Pokud jde o personalizaci klíčenky, můžete na každé z devíti míst umístit fotografii podle vlastního výběru.

Tímto způsobem je tato klíčenka dárkem, který může obdarovaný nosit stále u sebe, spolu s klíči od domu nebo auta, a pokaždé, když za ni zatáhne, může vidět fotografie svých dětí, partnera, přátel nebo jiného člena rodiny. Nebo jakýkoli jiný typ obrázků, návrhů nebo log.

Jak funguje filmová klíčenka

Chcete-li vyjmout roli filmu a prohlédnout si fotografie eopatrně zatáhněte za jazýček na straně kroužku na klíče. Postupně si budete moci prohlédnout všechny obrázky na přívěsku na klíče. Chcete-li negativ přetočit a nechat fotografie uložené, musíte otočit kulatým dílem na konci kroužku na klíče, kde je připevněn kovový řetízek pro uchování klíčů.

Nejjednodušší je vložit prst do obvodu řetízku a začít jím otáčet tak, aby se sroloval. Nebo můžete kus otáčet přímo ručně - je to velmi snadné!

Vytvořte si vlastní klíčenku s fotografickým filmem

Tato klíčenka s několika fotografiemi je ideální jako dárek pro nejtypičtější příležitosti, které máme všichni na mysli. Na Den matek a Den otců , je to jistý hit, když na klíčenku umístíte rodinné fotografie. Fotografie dětí, celé rodiny pohromadě, vtipné fotografie nebo jiné "formálnější" fotografie... dobré na tom, že máte tolik fotografií, je to, že je zde prostor pro všechny druhy fotografií.

Také na Valentýna, ebo k výročí svatby, s fotografiemi vás jako páru, vzpomínkami na společné výlety apod. Dokonce i na narozeniny a Vánoce, kdy se nabídka ještě více rozšiřuje, abyste mohli obdarovat přátele, kolegy v práci a příbuzné všeho druhu.

Jak funguje filmová klíčenka

Je to ekonomický dárek vhodný pro všechny rozpočty a je jasné, že obdarovaného překvapí. Nejlepší je vidět, jak se tváří, když zjistí, že mohou vytáhnout klapku a objevit všechny obrázky, které se objeví. A nejlepší je, že se bude nosit stále.

Je to bezpochyby jeden z nejnovějších trendů v oblasti originálních personalizovaných dárků.