Gravírovaná klíčenka s kojeneckými přívěsky

357 Kč
Množství:
Klíčenka
  • Rozměry: 3,5ø cm (šířka) x 0,1 cm (tloušťka)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Kulatý štítek lze přizpůsobit gravírováním. Personalizováno na 1 straně.
  • Obsahuje 4 miniaturní přívěsky: kočárek, botičky, otisky nožiček a dětskou lahvičku.
  • Každá figurka měří přibližně 2,5 cm.
  • ID: #16943
Recenze
Recenze s fotkami
27f4acdd22151dff4d6c6c514fecf383122eb71d
99838b463b29f6fd02799c8a2a466b54e78aa8b2

4
4 Recenze
5
75 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
25 %
Customers Reviews
D
Dimitri (Cournon d'auvergne, FR)
20/12/2022
"Rychlé, přesné dodání a kvalitní produkt"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Sara (Madrid, ES)
10/12/2022
"Rytina by měla být vidět, a pokud ne, nahlaste to."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
K
Kathleen (Saint-priest, FR)
30/11/2022
"Super"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
E
Eli (Zaragoza, ES)
20/11/2022
"Myslím, že to bylo pěkné a výsledek byl ještě lepší, než jsem očekával. Také obal je velmi cool a originální, doufám, že se jí to líbí!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Nejroztomilejší přívěsek na klíče pro maminku

Nápadů na dárky pro těhotné ženy nebo novopečené maminky je spousta, ale jen málo z nich je tak originálních jako tento. Jedná se o klíčenku s vyrytými dětskými přívěsky. A je originální ze dvou důvodů: jednak proto, že má několik půvabů souvisejících s dětmi. Na druhou stranu si ji můžete zcela přizpůsobit podle svých představ.

Co se týče přívěsků, což jsou malé figurky, které se nasazují na přívěsek na klíče, existují čtyři různé přívěsky. Jsou malé, ale mají vysokou míru detailů. Je tu kočárek s kapotou, kolečky a dokonce i srdíčky, která zdobí korbičku. K dispozici je také detailní přívěsek kojenecké láhve, dětské botičky a kulatý přívěsek s malými otisky dětských nožiček uvnitř.

Kromě těchto drobných dekorativních předmětů je k dispozici kulatá plaketa, kterou lze personalizovat. Konkrétně se jedná o metodu přímého gravírování na kus. Vámi vytvořený design tak můžeme vyrýt přímo na webových stránkách při objednávce. Může to být fotografie novorozence, maminky, tatínka nebo všech dohromady. Stejně jako texty: jméno, datum narození nebo dokonce další údaje, jako je váha a výška, pro vytvoření paměti na celý život.

Pokud si nevíte rady s tím, jak klíčenku přizpůsobit, máte k dispozici několik předpřipravených šablon. Můžete si vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, a upravit jej pomocí údajů, které mohou jednotlivé návrhy vyžadovat, a to buď nahráním fotografie, nebo úpravou názvu či textu.

Tento přívěsek na klíče lze darovat k jakékoli příležitosti, ale nejvhodnější je asi okamžik, kdy se mamince právě narodilo dítě, nebo dokonce když je těhotná, protože jí můžete darovat tento přívěsek na klíče se jménem dítěte, pokud se pro něj již rozhodla. Je to také ideální dárek pro ženu k jejímu prvnímu Dni matek nebo k prvním narozeninám v roli maminky.

Přívěsek na klíče s kojeneckými přívěsky jako dárek pro maminku
Etikety na Gravírovaná klíčenka s kojeneckými přívěsky