Gravírovaná klíčenka s kojeneckými přívěsky

Gravírovaná klíčenka s kojeneckými přívěsky

klíčenka
358 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 0,1 cm (tloušťka) x 3,5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: nerezová ocel.
  • Kulatý štítek lze přizpůsobit gravírováním. Personalizováno na 1 straně.
  • Obsahuje 4 miniaturní přívěsky: kočárek, botičky, otisky nožiček a dětskou lahvičku.
  • Každá figurka měří přibližně 2,5 cm.
  • ID: #16943
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Nejroztomilejší přívěsek na klíče pro maminku

Nápadů na dárky pro těhotné ženy nebo novopečené maminky je spousta, ale jen málo z nich je tak originálních jako tento. Jedná se o klíčenku s vyrytými dětskými přívěsky. A je originální ze dvou důvodů: jednak proto, že má několik půvabů souvisejících s dětmi. Na druhou stranu si ji můžete zcela přizpůsobit podle svých představ.

Co se týče přívěsků, což jsou malé figurky, které se nasazují na přívěsek na klíče, existují čtyři různé přívěsky. Jsou malé, ale mají vysokou míru detailů. Je tu kočárek s kapotou, kolečky a dokonce i srdíčky, která zdobí korbičku. K dispozici je také detailní přívěsek kojenecké láhve, dětské botičky a kulatý přívěsek s malými otisky dětských nožiček uvnitř.

Kromě těchto drobných dekorativních předmětů je k dispozici kulatá plaketa, kterou lze personalizovat. Konkrétně se jedná o metodu přímého gravírování na kus. Vámi vytvořený design tak můžeme vyrýt přímo na webových stránkách při objednávce. Může to být fotografie novorozence, maminky, tatínka nebo všech dohromady. Stejně jako texty: jméno, datum narození nebo dokonce další údaje, jako je váha a výška, pro vytvoření paměti na celý život.

Pokud si nevíte rady s tím, jak klíčenku přizpůsobit, máte k dispozici několik předpřipravených šablon. Můžete si vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, a upravit jej pomocí údajů, které mohou jednotlivé návrhy vyžadovat, a to buď nahráním fotografie, nebo úpravou názvu či textu.

Tento přívěsek na klíče lze darovat k jakékoli příležitosti, ale nejvhodnější je asi okamžik, kdy se mamince právě narodilo dítě, nebo dokonce když je těhotná, protože jí můžete darovat tento přívěsek na klíče se jménem dítěte, pokud se pro něj již rozhodla. Je to také ideální dárek pro ženu k jejímu prvnímu Dni matek nebo k prvním narozeninám v roli maminky.

Přívěsek na klíče s kojeneckými přívěsky jako dárek pro maminku