Sklenice na pivo gravírovaná

sklenice
281 Kč329 Kč
Doručeno mezi 25-26. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 5 hodinami 38 min.

Zvolte si jednu možnost
Kapacita
Podrobnosti
 • Rozměry: 16,5 cm (výška) x 7ø cm (průměr)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Způsob personalizace: gravírování.
 • Ekologické: bezolovnaté. Vysoká odolnost.
 • Lze mýt v myčce na nádobí.
 • ID: #16492
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Gravírované sklenice na pivo

Pokud patříte mezi milovníky piva, jistě znáte ten požitek z návštěvy baru, kde vám pivo naservírují ve sklenici s pořádnou pěnou. Pokud si občas rádi dáte dobré pivo při jídle nebo večeři s partnerem či přáteli, můžete to nyní udělat tím nejlepším způsobem, protože si můžete svou novou sklenici na pivo personalizovat. Už nebudou chutnat stejně, teď budou ještě lepší.

Je k dispozici ve dvou velikostech, 32cl a 50cl. Tedy klasický objem malého a velkého piva. Je vyrobena z vysoce kvalitního netvrzeného skla s lesklou povrchovou úpravou.

Je vhodná do lednice, takže sklenici můžete dát do lednice a udržet ji v chladu, když se do ní chystáte dát pivo, aby vydrželo déle studené. Lze ji mýt v myčce nádobí, takže se nemusíte bát, že bude vždy vypadat jako nová. Obědy a večeře s přáteli a rodinou budou s novými personalizovanými sklenicemi na pivo ještě lepší. Je čas oslavovat a my ve společnosti Wanapix chceme, abyste to udělali tím nejlepším způsobem.

Personalizace vaší oblíbené sklenice na pivo se od nynějška provádí laserovým gravírováním, které sklenici eroduje a zanechává na ní trvale vyznačený design.

A pokud jsou tyto brýle originální samy o sobě, s personalizací je učiníme jedinečnými. Velmi jedinečný detail, který budete chtít použít při nejvýznamnějších příležitostech.

Pivní sklenice s gravírováním na skle

Vytvořte si dokonalou sklenici pro zvláštní příležitost

Tyto sklenice mohou být dokonalým dárkem pro každého, kdo si cení detailů pití svého oblíbeného nápoje tím nejlepším možným způsobem. Už nebude nutné opouštět domov, abyste si mohli vychutnat dobré pivo...

V této sekci najdete spoustu předpřipravených šablon, které můžete upravit tak, aby byly zcela podle vašeho vkusu nebo podle vkusu osoby či osob, kterým je budete dávat. Návrhy s frázemi, speciálními daty nebo dokonce s vašimi iniciály, jedinečná gravírovaná sklenice pro vás nebo pro kohokoli, koho chcete obdarovat.

Pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, s naším editorem si můžete vytvořit sklenici na pivo od začátku, snadno a rychle. Ideální personalizace pro vaši sklenici bude připravena během okamžiku.

Pokud nenajdete žádný design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, s naším editorem si můžete vytvořit sklenici na pivo od začátku, snadno a rychle. Ideální personalizace pro vaši sklenici bude připravena během okamžiku. Na zdraví!

Nejlepší dárek pro milovníky piva

V mnoha případech nevíme, co darovat, snažíme se najít nejvhodnější dárek pro danou osobu a zdá se nám to téměř nemožné. Často dokonce kupujeme něco náhodně, aniž bychom věděli, zda se jim to bude líbit. Chceme vám nabídnout tu nejlepší možnost. Darovat gravírovanou sklenici na pivo eje perfektní dárek pro ty nejvýznamnější a jedinečné příležitosti, pro které stojí za to si připít, a pokud je obdarovaný milovníkem piva, určitě se mu bude líbit. Existuje nespočet příležitostí, při kterých lze darovat gravírovanou sklenici na pivo:

Personalizované sklenice na pivo s texty a motivy
 • Dárek k výročí páru : každý společný rok přináší chvíle štěstí a jiné ne, ale nakonec vždy vynahradí ty dobré a musíme najít tisíc důvodů, proč si připít a společně slavit. Pokud si chcete se svým partnerem užít výjimečný okamžik, připravte romantickou večeři a překvapte ho těmito personalizovanými pivními sklenicemi. Určitě se trefíte.
 • Pokud má táta rád pivo, tento dárek ke dni otců ho jistě potěší. Stačí jen vymyslet dojemnou větu pro něj a vytvořit jedinečný dárek. Od nynějška to bude jistě jeho oblíbený nápoj.
 • Oslava odchodu do důchodu: většina důchodců si ráda dá pěkně vychlazené pivo, a protože je vybranější, jeho pití v pěkné sklenici bude skutečným potěšením. Pokud slavíte odchod někoho výjimečného do důchodu, určitě ho tímto dárkem oslníte.
 • Narozeniny: Pokud máte přítele nebo příbuzného, který je mistrem v pivovarnictví, takový dárek ho určitě překvapí. Nyní si můžete sklenici na pivo personalizovat jménem, emotivní frází nebo dokonce vtipnou frází, jako například: pít pivo je super, ale pít pivo s "Juanem" je lepší. Určitě najdete ideální personalizaci pro osobu, které se ho chystáte darovat.

Už víte, jak si přizpůsobit své nové pivní sklenice? Nenechte si ujít tento originální dárek pro největší milovníky piva, bude to ten nejpamátnější svátek vůbec. Vytvořte si jedinečný design pro sebe nebo jako dárek a my se postaráme o zbytek.

Více informací

Sklenice na pivo 32 cl:

 • Průměr kalichu: 61,50 mm.
 • Průměr nejširší části: 72,00 mm.
 • Průměr základny: 65,50 mm.

Sklenice na pivo 50 cl:

 • Průměr kalichu: 71,20 mm.
 • Průměr nejširší části: 82,60 mm.
 • Průměr základny: 74,70 mm.