Sendvičový látkový pytlík opakovaně použitelný

268 Kč
Množství:
#16655
Ručně vyrobeno
  • Rozměry: 18 cm (šířka) x 18 cm (výška)
  • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
  • Vnitřní vrstva materiálu: tkanina TPU. Neobsahuje BPA a je bezpečný pro potraviny. Odolné proti skvrnám a voděodolné.
  • Materiál vnější vrstvy: tkanina Oxford (100% nepromokavý polyester). Certifikát OEKO-TEX®.
  • Možnost přizpůsobení z obou stran. Ultra lehká.
  • Praktické zapínání na zip pro úplné zapnutí.
  • Lze prát v pračce.
Recenze
Recenze s fotkami
review image
review image

M
Marjolijn (Puurs-st-amands, BE)
05/09/2022
"Krásně zpracované a také praktické. Nahoru!"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
A
Amy (Sint andries, BE)
28/08/2022
"Přesně jako na obrázku. Velmi pěkné a praktické."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
E
Elisabeth (Zaragoza, ES)
17/08/2022
"Velmi pěkné. Velikost je velmi dobrá, vejde se do ní spousta věcí, ale není ani příliš velká. Barvy a design jsou stejné jako v náhledu. Suchý zip je trochu tvrdý, ale předpokládám, že používáním změkne."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Esther (Toledo, ES)
08/08/2022
"Krásné"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
A
Andrea (Wernau (neckar), DE)
02/08/2022
"Možná nabídněte tašku o něco větší. Samotný materiál je dobrý, suchý zip se pevně uzavírá."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Personalizovaný pytlík na sendvič

Víme, jak je pro vás zdraví vašich blízkých důležité. Proto dbejte na jejich zdravou stravu a zdravé stravovací návyky, ať už jde o pět zdravých a lehkých jídel denně podle doporučení odborníků na výživu, nebo o snahu vyhýbat se některým průmyslově zpracovaným potravinám. Někdy se to však zdá jako velmi obtížný úkol.

S naší personalizovanou ekologickou taškou na svačinu ya no tendrás que renunciar a ello. Díky našim pohodlným a praktickým personalizovaným sáčkům na svačinu, můžete snadno přenášet kousek ovoce, kukuřičnou nebo rýžovou přesnídávku nebo dokonce malý sendvič. Její velikost je ideální pro to, abyste ji mohli nosit kamkoli chcete (taška, batoh,...) a má ideální kapacitu pro uložení jakékoliv svačiny, oběda nebo svačiny, na kterou máte chuť.

Můžete ji přizpůsobit jménem, fotografií nebo dokonce některým z našich dostupných vzorů. Vytvořte si ji podle svých představ v našem online editoru v několika jednoduchých krocích. Nahrajte své oblíbené fotografie a vzory a získejte jedinečnou a exkluzivní tašku na jídlo.

Naše personalizované sáčky na svačinu jsou vyrobeny ze dvou typů vysoce kvalitních látek. Tkanina, kterou používáme vnitřek je TPU tkanina bez obsahu BPA , takže zaručujeme, že je bezpečná a ideální pro použití s potravinamiJelikož je voděodolná, pomáhá zabránit případnému "úniku" potravin a umožňuje velmi snadné čištění. Po skončení práce ji můžete otřít vlhkým hadříkem a je během chvilky připravena k dalšímu použití .

Sendvičový pytlík s vlastním potiskem

Vnějšístrana je vyrobena z tkaniny tela Oxford, tkanina, která je extralehká. Takže proč s sebou nosit více váhy, než je nezbytně nutné?? Je ideální pro snadné přenášení kamkoli, protože zabírá méně místa než jakýkoli tupper nebo box. A navíc má horní uzávěr na suchý zip, který pomáhá zajistit svačinu tak, aby nevypadla. Naše tašky lze prát v pračce a sušit v sušičce.

Má podstavec, abyste mohli uchovávat potraviny v úhledném stavu a nepoškodily se při přepravě. Sáček na oběd si můžete dát jako klasické americké papírové tašky. Ideální pro ty nejmenší nebo ne tak malé v domě, abyste si je mohli vzít kamkoli s sebou.

Opakovaně použitelný a ekologický pytlík na sendvič

Navíc náš sendvičový pytlík je zcela ekologický a lze jej používat opakovaně. Můžete navždy zapomenout na odpad, který vzniká při balení potravin, jako je hliníková fólie nebo plastové sáčky, které tolik poškozují naše životní prostředí. Začněte si vytvářet vlastní sendvičový pytlík a pečujte o své zdraví a svět, ve kterém žijete.

Pokyny pro praní

Vezměte prosím na vědomí naše pokyny k péči a trvanlivosti:

  • Lze prát v pračce.
  • Maximální teplota praní: 30°.
  • Nebělit.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny během přenosu obrazu a výrobního procesu.

Instrucciones de lavado

Bolsa porta snacks ecológica personalizada

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Certificado OEKO
Etikety na Sendvičový pytlík látkový opakovaně použitelný