Zápisník s vlastním potiskem

Zápisník s vlastním potiskem

zápisník
191 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Rozměry
Barva spirály
Listy

Podrobnosti

  • Rozměry: 10,5 cm (šířka) x 14,8 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 100 listů matného papíru o hmotnosti 80 g/m2.
  • Můžete si vybrat z několika barev spirály.
  • Personalizovaný obal 250 g (matný papír) laminovaný plastem. Včetně ochranných krycích desek.
  • ID: #15193-75953
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované zápisníky se spirálovou vazbou

Udělejte si z návratu do školy zábavu a vytvořte si ty nejoriginálnější sešity s fotografiemi. Na našich webových stránkách si můžete svůj zápisník přizpůsobit zcela podle svých představ pomocí nejoriginálnějších návrhů, fotografií, textů nebo výběrem některé z našich předpřipravených šablon.

K dispozici máte tři různé velikosti, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám: A4, A5 a A6. Jsou stejné jako klasické spirálové desky Wire-O, ale s tím rozdílem, že si je můžete navrhnout na milimetr přesně podle svých představ. Obsahují 100 listů a můžete si vybrat, zda je chcete mít hladké, nebo čtvercové. V případě, že chcete čtvercové archy, měří každá mřížka 4x4 mm. Tloušťka plechů je 80 gr.

Personalizace je uvedena na přední straně obálky v plné barvě. Kryt je 250 gramů silný a má neuvěřitelnou povrchovou úpravu, která mu dodává velmi profesionální vzhled. Součástí jsou dvě ochranné fólie: průsvitná na přední straně obálky a pevná neprůhledná černá na zadní straně obálky.

Naše zápisníky k personalizaci jsou přesně to, co potřebujete, abyste mu dodali svůj nejkreativnější nádech a získali nejoriginálnější model na trhu. S námi si budete moci vyrobit personalizované cestovní zápisníky, dětské zápisníky, firemní zápisníky… Začněte vytvářet ty své a odlište se od ostatních.

Personalizovaný ekologický zápisník

Každým dnem si všichni stále více uvědomujeme ekologickou problematiku. Proto je důležité podporovat používání výrobků šetrných k životnímu prostředí. V tomto případě pomocí sešitů z recyklovaného papíru. Tento řemeslný zápisník má velikost A5 a jeho obálku si můžete přizpůsobit designem, fotografiemi nebo textem podle vlastního výběru.

Obsahuje 80 listů, které jsou stejně jako obálka vyrobeny z recyklovaného papíru. Listy bloku jsou rozděleny do řádků, které usnadňují psaní. Na boční straně jsou navíc opatřeny mikroperforací, takže v případě potřeby můžete listy snadno a čistě odtrhnout.

Listy jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

Tyto zápisníky se nazývají řemeslné (nebo kraftové), protože jsou vyrobeny z recyklované lepenky a papíru, a jsou tedy udržitelným a ekologickým produktem.