Zápisník s vlastním potiskem

Zápisník s vlastním potiskem

zápisník
202 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Rozměry
Barva spirály
Listy

Podrobnosti

  • Rozměry: 10,5 cm (šířka) x 14,8 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 100 listů matného papíru o hmotnosti 80 g/m2.
  • Můžete si vybrat z několika barev spirály.
  • Personalizovaný obal 250 g (matný papír) laminovaný plastem. Včetně ochranných krycích desek.
  • ID: #15193-75953
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované sešity s kroužkovou vazbou

Pokud hledáte sešit, který bude perfektně vyhovovat vašim potřebám, naše personalizované sešity jsou přesně to, co potřebujete. V různých rozměrech a se dvěmi druhy papíru (klasický nebo recyklovaný) mají všechny naše sešity kroužkovou vazbu, abyste mohli pohodlně psát a kreslit. přední stranul lze personalizovat; vnitřní stránky jsou prázdné, abyste tam mohli psát nebo kreslit.

Naše sešity jsou ideální pro nejrůznější použití, jako školní potřeby pro nejmenší, pracovní nástroje pro profesionály, či jako propagační dárky, poněvadž můžete přidat logo a název společnosti nebo jméno akce na přední stranu sešitu. Potřebujete originální dárek pro speciální příležitost? Personalizujte si naše sešity pomocí jména každé osoby a ujistěte se, že váš dárek bude tím nejoriginálnějším ze všech.

Pokud jste student, umělec nebo profesionál potřebující dělat si poznámky, naše personalizované sešity jsou pro vás ideální volbou. Můžete si vybrat typ papíru, který nejlépe bude vyhovovat vašim potřebám, a personalizujte si jeho přední stranu návrhem, který se vám líbí nejvíce.

Můžete si vybrat mezi sešity s tradiční matnou nebo recyklovanou přední stranou. Při tvorbě vašeho návrhu si můžete úplně upravit sešit podle svého gusta pomocí nejmodernějších designů, fotografií, textů nebo výběrem z našich předpřipravených šablon.

Personalizované sešity s klasickým papírem v různých velikostech

Sešity s matným papírem a ochrannou plastovou fólií

Na jednu stranu můžete vytvořit klasické sešity s běžným matným papírem. K dispozici jsou tři různé velikosti, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám: A4, A5 a A6. Jsou to jako vždy klasické sešity s kroužkovou vazbou Wire-O, ale s možností, že si je můžete navrhnout přesně podle svých představ. Obsahují 100 listů a můžete si vybrat, zda si přejete čtverečkované nebo čisté. Pokud chcete čtverečkované listy, každá čtverečkovaná mřížka má rozměry 4x4 mm. Tloušťka listů je 80 g.

Personalizovat je možno přední stranu sešitu, a to v plné barvě. Obálka má tloušťku 250 g a má úžasný povrch, což jí dává velmi profesionální vzhled. Obsahuje dvě ochranné fólie: průhlednou, na přední straně obálky, a pevnou černou fólii matného vzhledu na straně zadní.

Personalizovaný sešit z recyklovaného papíru

Každý den jsme všichni více ohleduplní k ekologii. Proto je důležité podporovat používání výrobků šetrných k životnímu prostředí. V tomto případě použitím sešitů z recyklovaného papíru. Tento sešit craft má velikost A5 a přední stranu si můžete nechat přikrášlit nějakým obrázkem, fotografiemi nebo texty podle vašeho přání.

Obsahuje 80 listů, které jsou stejně jako obálka z recyklovaného papíru. Listy sešitu jsou linkované pro snadné psaní. Navíc jsou na boku mikroperforované, aby je bylo možné snadno vytrhnout, pokud si to budete přát.

Tyto sešity jsou označovány jako craft (nebo kraft) kvůli svému kartónu a recyklovanému papíru, a tím pádem jsou udržitelným a ekologickým produktem.

Personalizované sešity s kroužkovou vazbou