Zaručené doručení před Dnem otců

Dětské školní zástěry s výšivkou

zástěra
507 Kč
Množstevní slevy

Model
Barva

Podrobnosti

 • Tabulka velikostí
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • 2 přední kapsy, jedna na každé straně.
 • Vyšívaný text v barvě zástěry.
 • Materiál: bavlna a polyester.
 • Rukávy s elastickými manžetami.
 • Včetně popruhu pro zavěšení na věšák.
 • Lze prát v pračce a sušit v sušičce.
 • ID: #16704-165691
 • Více podrobností

Recenze

Popis

Průvodce velikostí

Před dokončením objednávky je důležité nahlédnout do této tabulky, abyste se ujistili, že jste pro své dítě vybrali správnou velikost::

Talla A (cm.) B (cm.)
12 měsíců 40-44 36-38
1-2 roky 45-49 38-40
2-3 roky 50-54 34-36 (s knoflíky) / 40-42 (bez knoflíků)
3-4 roky 55-59 36-38 (s knoflíky) / 42-44 (bez knoflíků)
4-5 let 60-64 38-40
5-6 let 65-79 40-42

Míra A je délka od límce až ke spodní části zástěry a míra B je celková délka rukávu.

Rozměry jsou přibližné a mohou se po procesu stříhání a tisku mírně lišit.

Velkosti školních zástěr s výšivkou

Dětské školní zástěry s rukávy a s výšivkou

Všichni dobře víme, že když přijde čas, aby naše děti šly do školky nebo do školy, chceme, aby byly na tento výjimečný okamžik připravené. Naše školní zástěryjsou pro ně nezbytnou součástí výbavy. Tato položka je v prvních letech školní docházky nepostradatelná. V mnoha školách je dokonce povinná.

Školní zástěry o se používají hlavně proto, aby si děti při činnostech, které pravidelně vykonávají ve školce nebo ve škole, neušpinily oblečení.

Tkanina, ze které je dětský školní zástěra vyrobena, je aspekt, který považujeme za velmi důležitý a který musíme brát v úvahu. Naše školní zástěra je vyrobena z polyesteru a bavlny. Bude to velice měkká, lehká a pohodlná zástěra, která se vašim dětem bude nosit velmi pohodlně. Její složky jsou vynikající pro děti, zabraňují alergiím a podporují správné pocení.

Kárový vzor vichy je design, který nikdy nevyjde z módy. Je to klasika, která vždy potěší rodiče i děti. Vyberte si z dostupných barev tu, která se vašemu děťátku líbí nejvíce, a přizpůsobte ji jeho jménu, aby nedošlo k záměně s jinými zástěrami.

Můžete si vybrat ze dvou různých modelů školních zástěr:

Model bez knoflíků: tento model má u krku gumičku, která usnandňuje oblékání a manžety s gumičkami, které usnadňují oblékání a svlékání. Má také putko pro snadné zavěšení na věšák ve škole nebo školce..

Školní zástěry s výšivkou

Má také přední kapsu, což je aspekt, který také považujeme za velmi důležitý, protože víme, že si do ní děti budou moci uložit malé poklady, které během dne najdou. Od kapesníků, kamínku, který jim dal jejich nejlepší kamarád, nebo kousku výkresu, který ten den vybarvili.

Natéto kapse bude vyšité jmého bílou barvou, aby bylo možné snadněji určit, komu která zástěra patří. To je něco, co je obvykle požadováno, téměř ve většině případů ze strany školy, aby vše přišlo dobře označené, jednak proto, aby se to neztratilo, a také proto, že učitelé snáze identifikují své malé žáky v prvních dnech výuky.

Jedostupná v několika velikostech. Mohou si ji obléct samy prakticky bez pomoci dospělého.

Model s knoflíky:

Tento model je určen pro starší děti, které si umí už sami zapínat knoflíky. Zástěra se zapíná na knoflíky. Na výběr jsou také čtverce s potiskem vichy v různých barvách. Má také manžety s gumičkou, velice praktické by se zabránilo ušpinění rukávů. Má také poutko na zavěšení na věšák, když se nepoužívá.

Školní zástěry na knoflíky jsou výborné od tří let, kdy se malé děti začínají učit zapínat si oblečení, získávají zručnost při oblékání, dokonce i když se učí zavazovat tkaničky.

Je k dispozici v několika různých velikostech. Má dvě přední kapsy, jednu na každé straně a límec ze stejné látky jako zástěra.

Dětské školní zástěry s vyšitým jménem

Výšivka jména na modelu s knoflíky bude provedena ve stejné barvě jako vybraná zástěra, například pokud si vyberete zástěru s červenými vichy kostkami, výšivka bude provedena v červené barvě.

Je důležité mít na paměti, že zástěra by měla zakrývat oblečení, které se pod ní nosí, a proto by měla být dostatečně volná, aby byla pohodlná v podzimních a zimních měsících, kdy děti nosí více oblečení. Měli byste mít na paměti, že zástěry jsou velké, takže není vhodné brát větší velikost než jakou vaše dítě nosí. Ideální délka je pod kolena. To pokryje velkou část jejich oblečení. Vaše děti se stanou králi školy s novou osobní školní zástěrou.

Přizpůsobte dětské školní zástěry jménem

Už nikdy neztratíte zástěry svých dětí, protože už nebudete vědět, který z nich je jejich. Nyní stačí vybrat model, který nejlépe odpovídá jejich vkusu a věku, zvolit barvu, napsat jejich jméno a my se postaráme o to, aby vypadal dokonale.

Výhody používání školních zástěr

Všichni, kdo máme malé děti, víme, že největší výhodou nošení zástěry je zabránit tomu, aby si děti ušpinily nebo zničily oblečení, které mají pod ní. Rádi bychom však zmínili i další výhody tohoto krásného produktu.

 • Jsou pohodlné: vaše dítě bude moci prozkoumávat svět, aniž by se muselo obávat čehokoli jiného. Jen nezapomeňte zvolit správnou velikost, aby dobře sedla a umožňovala volný pohyb.
 • Snadné praní: látky, ze kterých jsou naše zástěry vyrobeny, se velmi snadno perou. Navíc i když se při plnění domácích úkolů ušpiní, účelem školní zástěry je chránit oblečení, které pod ní nosí a které je cennější.
 • Pomáhají vytvářet návyky a rutinu: existuje mnoho zaměstnání, která mají své vlastní uniformy, například toalety, kuchaři atd. Naše děti si tak mohou také zvyknout nosit školní taláry, když jdou do školy. Tímto způsobem je učíme, že existují situace, kdy je při plnění určitých úkolů nezbytné nosit úbor.
 • Umožňují těm nejmenším neomezeně zkoumat: školní dětská zástěra umožňuje našim dětem v klidu experimentovat a manipulovat s předloženými materiály, protože si nepoškodí oblečení a budou si moci každou činnost užít jako nikdy předtím.

Teď už jen stačí promyslet, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a přizpůsobit ho jménu králů domu. Postaráme se o to, aby byl jedinečný a dokonalý.