Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Batoh na šňůrky s potiskem

batoh
482507 Kč
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 9 min.

Barva řemínku
Podrobnosti
 • Rozměry: 34 cm (šířka) x 42 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Oboustranný celoplošný potisk.
 • Zesílené rohy. Očko v tmavé kovové barvě.
 • Objem: 15 litrů. Lze je prát v pračce a sušit v sušičce.
 • Materiál: tkanina Oxford (voděodolná a 100% polyester).
 • ID: #2970-12108
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Batohy na šňůrky s vlastním potiskem

V každodenním životě potřebujeme být dobře vybaveni, a proto jsme vytvořili personalizované batohy. Jsou ideální pro každodenní pohyb, a to jak z hlediska pohodlí, tak z hlediska designu.

Personalizované batohy jsou jedním z našich nejoblíbenějších dárků. Tyto batohy jsou velmi oblíbené, protože jsou lehké, pohodlné a praktické pro pohyb po městě nebo na výletech. Zde si můžete online přizpůsobit batohy na šňůrky libovolnou fotografií, designem, obrázkem nebo textem a vytvořit tak dárek pro sebe nebo jej darovat příteli či členovi rodiny.

Jedná se o látkové tašky s provázky, které se nosí na zádech a díky své lehkosti jsou velmi užitečné pro pohyb po městě a cestování.

Batoh na šňůrky

Jsou ideální pro každodenní použití. Navíc si ho můžete přizpůsobit podle svých představ, takže je to velmi originální dárek pro vás i pro ostatní.

Můžete na něj umístit libovolný design, obrázek nebo text. Je to skvělý dárek pro muže i ženy.

Gymsack

Díky své lehkosti a tvaru jsou ideální i do posilovny. Batoh je pro tento typ aktivit velmi praktický, protože je velmi pohodlný.

Můžete si ho upravit podle svých představ a tím se vyhnout typickým zmatkům při nošení stejných batohů.

Personalizovaný batoh na provázku s fotografiemi

Mějte u sebe vždy ten nejmódnější batoh, náš přizpůsobitelný batoh na záda. Celý povrch si můžete přizpůsobit podle svých představ pomocí nejlepších fotografií, vzorů nebo textů. Nabízíme vám také různé předpřipravené šablony, které si můžete upravit podle libosti..

Tento model má objem přibližně 15 litrů a stahovací šňůrka je barevná, takže si můžete vybrat různé barvy, které budou ladit s vaším designem. Má 8 mm průměr a je a dlouhá 150 cm.

Je ideální pro návrat do školy a nošení svačiny, ale také pro každodenní nákupy, do posilovny, na koupaliště, na horské túry... Je velmi praktická a nepostradatelná pro všechny typy lidí.

Jediný s celkovým potiskem

Jsme jediná společnost, která nabízí personalizované batohy s celoplošným potiskem. U nás se můžete postarat o detaily a získat jedinečný a speciální model, který v jiných obchodech nenajdete.

Personalizace je na obou stranách a na celé ploše, takže nevznikají nepersonalizovaná místa, jak tomu může být u jiných značek. Vytvořte si speciální personalizaci a chlubte se svým batohem, kamkoli půjdete, protože každý bude chtít stejný.

Pokyny pro praní

 • Lze prát v pračce.
 • Maximální teplota praní: 30°.
 • Nebělit.
 • Žehlete při nízké teplotě.
 • Vhodné do sušičky. Sušte v sušičce při nízké teplotě.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny procesem přenosu obrazu a výroby.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Washing instructions Certificado OEKO