Puzzle Tetris s fotkou

Puzzle Tetris s fotkou

puzzle
478 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 14,5 cm (šířka) x 14,5 cm (výška) x 2,7 cm (hloubka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: dřevo.
  • Počet kusů: 13.
  • Puzzle i dřevěnou krabičku, ve které je dodáváno, lze personalizovat.
  • Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců.
  • ID: #17122
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Dřevěné puzzle s vaší fotografií na dílcích Tetrisu

Krásný, elegantní, odolný a? personalizované! Puzzle Tetris s 13 dřevěnými dílky, které jsou uloženy v krásné krabičce ze stejného materiálu (jejíž víko si můžete také personalizovat), jsou ideálním produktem, který překvapí malé i velké.

Dílky puzzle si můžete personalizovat fotografií, textem, kresbou nebo designem, který se vám líbí, a my vám jej vytiskneme z jedné strany na povrch již sestaveného puzzle a na víko krabice. Stačí jen překvapit osobu, které toto puzzle Tetris darujete: zkuste jí ho dát rozložené, aby mohla fotografii nebo vzkaz objevit sama!

Originální a trvalý dárek

Každý si rád připomíná krásné a důležité okamžiky, protože nám dělá radost už jen to, že si na ně vzpomeneme. Nejčastějším způsobem jsou fotografie, ale je jasné, že tisk typické fotografie, která skončí v albu na horní polici knihovny, není tou nejlepší volbou? Představte si, jak krásně a zábavně musí vypadat na dřevěném puzzle Tetris! Zkuste ho darovat kamarádovi s fotografií z vašeho posledního společného výletu, partnerovi s fotkou vás dvou na poslední rodinné akci nebo synovci s jeho oblíbenou kreslenou pohádkou vedle jména? Možností je tolik!

Nejlepší na tomto výrobku je jeho materiál: odolné dřevo, které je schopné odolat nárazům, pádům i běhu času. Ze všech těchto důvodů je ideálním dárkem pro nejmenší: jedná se o velmi častý materiál při pedagogických dětských hrách, který bude stimulovat jejich logické myšlení a prostorovou představivost.

Ale... Ale ne tak rychle! Nemyslete si, že mluvíme o hře zaměřené pouze na děti... Rozhodně není tak snadné ji sestavit, a už vůbec ne, pokud dílky skrývají tajnou zprávu! Užijte si sami nebo ve společnosti objevování toho, co dílky skrývají.

Puzzle Tetris

Ideální pro každou událost a každý věk

Narozeniny, výročí... Dokonce i k tomu, abyste požádali dotyčnou osobu, aby se stala kmotrem nebo kmotrou vašeho dítěte! Nezáleží na tom, jaká událost vás čeká: pokud hledáte jiný dárek, který nenechá nikoho lhostejným, personalizované puzzle Tetris je ideální volbou.

Pokud je osoba, kterou chcete obdarovat, fanouškem logických her, pokud se jedná o malé dítě a chcete mu věnovat originální, vysoce kvalitní výrobek, nebo pokud chcete položit důležitou otázku blízké osobě... už nemusíte hledat dál! Představte si, jak krásný může být design, fotografie, kresba nebo text, který chcete připojit, a představte si jejich tvář, až to uvidí? Dodáváme jej ve smontovaném stavu, ale můžete jej dodat i v rozloženém stavu, aby dotyčný mohl sám objevit, co je na něm vytištěno, nebo ve smontovaném stavu, aby reakce byla okamžitá. Můžete si vybrat!