Zaručené doručení před Dnem otců

Látková svinovací tabule s potiskem

tabule
507 Kč
Množstevní slevy

Barva obruby
Podrobnosti
 • Rozměry: 43 cm (šířka) x 32 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Obsahuje 12 barevných kříd a houbu.
 • S látkovými proužky, které ji udrží srolovanou.
 • Má 2 látkové kapsy na uložení kříd.
 • Materiál: 100% polyester. Lze prát v pračce.
 • ID: #16070-101045
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná rolovací a přenosná textilní tabule pro děti

Rolovací látkové tabule se v posledních letech staly módním artiklem, jsou velmi praktickým doplňkem, který si vaše děti mohou vzít kamkoli s sebou. Protože je srolovaný, je velmi pohodlný, protože když ho nepoužíváte, můžete ho uložit do jakékoli tašky a zabírá v ní velmi málo místa.

Vaše dítě se bude moci kdykoli bavit, protože rolovací tabule jsou ideálním doplňkem, aby si mohlo hrát, aniž by potřebovalo cokoli jiného než tabuli a křídy. Zábava je zaručena, stačí jen přemýšlet o tom, co chceme hrát, a svými tahy to uskutečnit. .

Naše rolovací látkové tabule lze přizpůsobit, takže si můžete vybrat z mnoha vzorů, které máme k dispozici, nebo si vytvořit vlastní pomocí našeho editoru. Můžete nahrát obrázek, který chcete, dokonce i fotografii rodiny nebo dítěte, kterému ji budete dávat, vtipnou frázi, jeho jméno, nekonečné množství možností, s nimiž zajistíte, že žádné 2 tabulky nebudou stejné, vaše tabulka bude jedinečná na světě.

Má dvě kapsičky na křídyse kterými si budeme hrát, a také stuhu na srolování bychom ji mohli pohodlně a snadno přenášet, kam budeme chtít.

Jako dárek navíc obsahuje krabičku s 12 barevnými křídami a hadřík, abyste mohli své kresby a hry vymazat tolikrát, kolikrát budete chtít. S tabulí si užijete spoustu zábavy.

Personalizovaná rolovací a přenosná textilní tabule pro děti

Výhody používání textilní tabule

Stále více se snažíme, aby náš život byl co nejméně papírový. S touto látkovou rolovací tabulí umožníme malým dětem kreslit a mazat tolikrát, kolikrát budou chtít, aniž by musely neustále používat papír, čímž se z ní stane výrobek, který se stará o planetu. Jsme si jisti, že s našimi personalizovanými rolovacími tabulemi se spotřeba papíru ve vaší domácnosti výrazně sníží.

Na cestách se vyhneme používání elektronických zařízení, jako jsou tablety. Vaše dítě už nebude muset během cesty autem, vlakem nebo letadlem sledovat film nebo si hrát s tabletem. Od chvíle, kdy si pořídíte jednu z našich personalizovaných látkových rolovacích desek, nebude cesta nudná. Vaše děti budou moci malovat, psát a mazat, kolikrát budou chtít, mohou si procvičovat sčítání a odčítání, které se učí ve škole, nebo hrát piškvorky s kamarády či sourozenci.

Tipy pro péči

Zde je několik tipů, jak udržet vaši rolovací tabuli co nejdéle jako novou - jsme si jisti, že vám bude sloužit ještě mnoho let, pokud se o ni budete dobře starat!

 • Jak už název napovídá, jedná se o rolovací tabulku, takže bychom ji neměli skládat, ale srolovat. Pokud ji přeložíme, můžeme břidlicovou látku ohnout a zanechat na ní stopu, která ztíží psaní křídou.
 • Lze ji prát v pračce (vždy krátce ve studené vodě, aby nedošlo k poškození materiálu), doporučuje se však prát v ruce. Když ji děti používají, mohou ji vymazat kamínkem, a když skončí, mohou ji otřít vlhkým hadříkem nebo ji otřít od zbytků křídy, aby neznečistily látku na zadní straně. Prodloužíte tak jeho životnost bez námahy a aniž byste si toho všimli.
 • Doporučujeme ji používat na rovném a pevném povrchu, ať už na stole, podlaze, zdi apod., protože tak budeme malovat pohodlněji a naše kresby budou vypadat mnohem lépe.
 • Neměly by se žehlit, protože pokud je vyžehlíme, poškodíme břidlicovou látku a nebudeme je moci znovu použít. Pokud je budete používat tak, jak doporučujeme, nebudete muset na žehlení ani pomyslet, budou vždy perfektní.
Takto vypadá srolovaná personalizovaná tabule

Nápady na hry s naší látkovou tabulí

Když se řekne látková tabule, jako první nás napadne kreslit, kreslit a kreslit, ale za kresbami se skrývá obrovský svět. Zde je několik návrhů her, při kterých se můžete pobavit s rodinou; potřebujete jen tabuli, křídu (pro jistotu i gumu) a spoustu zábavy!

 • Piškvorky: Kdo by nehrál piškvorky? Tato hra je univerzální a nadčasová, bez ohledu na to, kolik nám je let, piškvorky nás vždy rozesmějí a vyvolají v nás důvtip, abychom porazili spoluhráče. Jedná se o hru pro dva hráče, která se velmi jednoduše hraje na tabuli. Spočívá v nakreslení tří vodorovných čar a tří svislých čar tvořících devět čtverců, přičemž každý hráč postupně označí jeden z nich, přičemž jeden z hráčů je "X" a druhý "O". Vyhrává hráč, který jako první získá tři po sobě jdoucí čtverce se svým symbolem, ať už vodorovně, svisle nebo diagonálně.
 • Šibenice: Totéž, co se děje s piškvorkami, se děje i s oběšencem, hrou, u které se vždycky zasmějeme a zároveň jsme v napětí, aby náš panáček dostal co nejméně částí těla. Hra se skládá ze dvou částí, nejprve budeme mít skryté slovo, ve kterém budeme kreslit tolik řádků, kolik písmen má slovo a ostatní hráči budou říkat písmena hráče, který má kontrolu nad hrou, pokaždé, když hráči hádat písmeno bude umístěn ve správné poloze slova, takže mohou hádat, a nyní přichází druhá část, pokud je hráč špatné písmeno a není v tajném slově bude přidávat části těla do naší panenky, pokud se dostaneme celé tělo předtím, než uhodl slovo budeme mít ztratil.

Jsme si jisti, že od chvíle, kdy se naše látkové rolovací tabule stanou součástí vašeho každodenního života, už vás nebude čekat žádné nudné odpoledne ani tiché sledování filmu.