Skládačka bloků s potiskem

Skládačka bloků s potiskem

puzzle
478 Kč
Množstevní slevy

Model
Podrobnosti
  • Rozměry: 26 cm (šířka) x 19 cm (výška) x 1 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Deska je obélníkového tvaru.
  • Personalizováno na 1 straně přímým tiskem.
  • Kompatibilní díly s kostkami LEGO Duplo.
  • Materiál: plast.
  • ID: #16452

Návrhy

Recenze

Popis

Sestavte si osobní skládačku ze vzájemně propojených bloků

Je to puzzle, skládačka, stavebnice s kostkami, rámeček s obrázkem? Mozaiková skládačka je…. všechny tyto věci najednou!

Tento výrobek je jedinečný, jiný. Skládá se ze sady bílých kostek kompatibilních s kostkami LEGO Duplo, které lze sestavit na zelené desce, kterou obdržíte spolu s objednávkou. Jednotlivé bloky se skládají do sebe jako puzzle, aby bylo možné sestavit výslednou fotografii nebo obrázek. Skládačka je personalizovaná, takže si sami určíte, která fotografie se v mozaice objeví.

Kusy mají 4 mezery a horní část je hladká, protože zde bude vytištěn personalizovaný obrázek, který jste zaslali při vytváření objednávky. Díly jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. A jsou větší než klasické standardní dílky LEGO. Jsou kompatibilní s kostkami LEGO Duplo, takže mají stejnou velikost a mohou si s nimi hrát i malé děti.

Možnosti mozaikové skládačky

Tento originální a zajímavý dárek má několik různých způsobů použití, které jsou:

Sestavte puzzle. Můžete si hrát na skládání puzzle a koncept je velmi podobný skládání klasického puzzle, klasických hádanek. Rozdíl je v tom, že klasické puzzle skládáte na stole, zatímco u mozaikového puzzle budete dílky pokládat na desku a každý z nich umístíte na své místo. Tímto způsobem se skládačka v žádném okamžiku nepohne, dílky zůstanou na místě.

Vymýšlejte kreativní hry. Tento formát mozaiky může být velmi hravý. Mozaikové puzzle si můžete nejen přizpůsobit přidáním fotografie. Můžete si ji také přizpůsobit tím, že na každý dílek umístíte písmeno a vytvoříte tak slovní hledačku a budete hrát hry. A na některých kouscích by mohl být dětský obličej, aby to bylo osobnější a zábavnější. Nebo můžete vytvořit hry, které vám umožní kreslit různé tvary, zvířata, předměty... pomocí dílků. Buďte kreativní!

Hrát kombinací s dalšími bloky. Puzzle skládačka bloků má dílky kompatibilní s kostkami LEGO Duplo. Pokud tedy již máte cihly stejné velikosti, můžete je kombinovat a vytvářet kombinované konstrukce. Můžete si hrát jako rodina nebo jen ti nejmenší a použít desku jako základ pro stavbu domů, budov, hor... a umělecké dílo můžete dokončit pomocí dílků s osobní fotografií.

Dekorativní fotorámeček.Stejně jako do knihovny v obývacím pokoji dáváte rámečky s fotkou uvnitř, proč ji neudělat originálnější? Mozaikové puzzle lze po sestavení položit na bok jako ozdobný rámeček na fotografie. Je ideální do dětských pokojů, protože díky svému stylu působí jako dětský rám. A kdykoli budete chtít, můžete ji rozebrat, znovu sestavit, hrát si s dalšími kostkami atd.

Puzzle skládačka bloků s fotkou

LEGO® je ochranná známka společnosti The LEGO Group of Companies, která tyto stránky nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje