Personalizované másky z kartonu

Personalizované másky z kartonu

maska
126 Kč
Množstevní slevy

Velikost
Podrobnosti
 • Tabulka velikostí
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Materiál: karton.
 • Součástí je gumička.
 • Rozměry: Dospělý 19x28 cm / Dětská 17x25 cm.
 • ID: #17592-572096
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované masky z kartonu: Pojďme se společně pobavit!

Představte si večírek, kde si všichni mohou převtělit do kohokoli, známé osobnosti nebo dokonce kamaráda či člena rodiny, stačí si nasadit kartónovou masku. Personalizované masky vám to umožní. Tento výrobek je synonymem zábavy, smíchu a překvapení a stal se velmi populární volbou pro svatby, narozeniny, večírky a oslavy. Naše masky obsahují elastickou gumičku pro pohodlné nošení a oční oblast již má předvrtané otvory.

Personalizované masky z kartonu jsou chytrým způsobem, jak dodat libovolné události zvláštní dotek. Myšlenka je jednoduchá, ale efektivní: můžete poslat fotografii libovolné osoby, ať už je to blízká osoba, přítel, známý nebo dokonce vaše vlastní tvář, a my ji přetvoříme na kartónovou masku, kterou můžete nosit. To otevírá svět možností pro zábavu a kreativitu. Zde jsou některé nápady, jak tyto personalizované masky využít naplno:

 • Zábavné svatby: ať už pro příchod novomanželů do restaurace nebo na čas pro zábavu a volný bar, je skvělý nápad mít několik personalizovaných masek s tvářemi ženicha a nevěsty. Dokonce i s tvářemi svědků nebo svatebčanů. Během oslavy si všichni budou hrát a vyzkoušejí si tváře ostatních, budou dělat selfíčka, fotky ve fotokoutku... má to opravdu velký potenciál!
 • Nepřehlédnutelné narozeniny: Na narozeninových večírcích přidávají personalizované masky špetku zábavy a překvapení. Můžete vytvořit masky s tváří oslavence nebo dokonce s tvářemi přátel a rodiny pro hry, překvapení oslavence nebo pro použití během večírku a pořizování zábavných fotografií.
 • Tematické večírky: Pokud máte tematickou párty, personalizované kartónové masky jsou ideálním doplňkem. Můžete své hosty převtělit do postav z filmů, hrdinů, zloduchů nebo jakéhokoli jiného tématu, které jste si vybrali: slavní politici, herci, sportovci...
 • Rodinná setkání nebo s přáteli: Na setkání s rodinou a přáteli, jako jsou vánoční obědy, schůzky... jsou personalizované masky skvělým způsobem, jak prolomit ledy a zajistit smích. Představte si své blízké, jak nosí masky s tvářemi ostatních! Je velmi zábavné vidět tváře přátel nebo vašich bratranců na tělech jiných lidí.
Personalizované masky z kartonu

Jak vytvořit personalizované masky

Proces je velmi jednoduchý. Nahrajte fotografii, kterou chcete použít do našeho online editoru a přizpůsobte obličej co nejlépe v označené oblasti. Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, je důležité, aby fotografie měla dobré rozlišení a aby obličej byl obrácen přímo dopředu. Poskytneme vám náhled v našem editoru v reálném čase, abyste se mohli ujistit, že maska vypadá tak, jak si přejete, a zkontrolovat, že oči odpovídají oblastem, které budou později předvrtány, abyste dobře viděli, až budete mít masku na hlavě. Vytvoříme masky přesně tak, jak jste je viděli v tomto náhledu.

Každá personalizovaná maska z kartonu je dodávána s elastickou gumičkou, abyste si ji mohli pohodlně upevnit na hlavu. Kombinace kvality a pohodlí je klíčem k tomu, abyste si tento zážitek co nejvíce užili.

Zábavné a cenově dostupné

Kromě zábavy a personalizace, kterou nabízejí, jsou naše personalizované masky z kartonu velmi cenově dostupné. A nejlepší je, že čím víc stejných masek koupíte, tím levnější bude cena za každou jednotku. Nabízíme množstevní slevy, abyste si mohli objednat co nejvíce masek a nepřekročili váš rozpočet.

Už neváhejte: personalizované masky z kartonu jsou zábavnou a originální volbou, jak oživit jakoukoli akci. Ať už chcete přidat trochu smíchu na svatbu, narozeniny nebo jakoukoli jinou oslavu, tyto personalizované masky zaručí, že zábava bude zajištěna pro všechny.

Personalizovaná maska pro svatby a večírky