Mini puzzle s potiskem

puzzle
431 Kč
Doručeno mezi 26-27. června s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 15 hodinami 57 min.

Podrobnosti
 • Rozměry: 15,5 cm (šířka) x 10,5 cm (výška)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Počet dílků: 150. Materiál: karton. Tloušťka dílku: 1.75 mm.
 • Každý kus měří přibližně 1 x 1 cm.
 • Všechny kusy jsou jiné.
 • Dodáváno v rozloženém stavu ve skleněné zkumavce s fotografií skládačky jako předlohou k sestavení.
 • ID: #16537
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované mikropuzzle

Přizpůsobitelné puzzle jsou originálním a jedinečným produktem. Ideální pro všechny příležitosti, ať už jde o výročí, narozeniny, svatby, křtiny, svaté přijímání, nebo dokonce konkrétní dny, jako je Den matek, Den otců, Valentýn nebo Vánoce. Jsou to dárky, které se mohou zdát klasické, ale vždycky se dobře hodí, s personalizovaným puzzle máte jistotu, že se trefíte.

Na našich webových stránkách najdete ty nejzábavnější puzzle, ale toto má zvláštní kouzlo, a to, že se jedná o personalizované mikro puzzle. Hádanka, která se stane výzvou pro ty nejodvážnější. Skládá se ze 150 dílků o rozměrech přibližně 1 cm na šířku a 1 cm na výšku a všechny dílky jsou různé. Je vyroben z lepenky. Celková velikost skládačky je 10'5x15'5 cm. Pokud hledáte jiné a zábavné puzzle pro sebe nebo jako dárek, je tato možnost to, co jste hledali.

Můžete si je přizpůsobit od začátku, vytvořit návrhy s fotografiemi, obrázky nebo textem. Své nové mikropuzzle obdržíte v originální zkumavce, která bude opatřena samolepkou s vybraným designem, aby se vám snáze skládalo.

Dalo by se říci, že u hádanek rozdáváme emoce. Existuje mnoho originálních způsobů, jak někoho překvapit, a s personalizovanými výrobky se můžete dotknout jeho srdce, protože dárek je navržen speciálně pro osobu, která jej obdrží.

Personalizované mikropuzzle s fotografií

Vytvořte si dokonalé osobní mikropuzzle

V této sekci naleznete mnoho návrhů vytvořených pro vás, abyste si mohli snadno přizpůsobit nové mikro puzzle, ať už pro vás, nebo pro zvláštní osobu, které je chcete darovat. Tímto personalizovaným dárkem určitě překvapíte osobu, na kterou myslíte.

Můžete si je přizpůsobit krásnou a dojemnou frází, nebo možná dáte přednost vtipné frázi či speciální fotografii nebo obrázku. S naším editorem se před vámi otevře svět personalizace, takže si můžete přizpůsobit dokonalé miniaturní puzzle.

Pokud nenajdete design, který by odpovídal vašim představám, nezoufejte, můžete si také vytvořit svůj design od začátku, vytvořené designy mají zvláštní přidanou hodnotu a nejlepší na tom je, že žádné dvě kartonové minipuzzle nebudou úplně stejné, což je ještě ideálnější.

Vaši přátelé a rodina se budou cítit ještě výjimečněji, když dostanou tento krásný dárek vyrobený vámi. Přizpůsobení mikroskládačky je velmi snadné. Stačí pár kliknutí a vaše snímky se stanou jedinečným a exkluzivním dárkem. Už to není jen produkt s obrázky, ale dárek plný emocí a vzpomínek. Vytvořte si originální a jedinečné osobní puzzle a překvapte své blízké rychlým a snadným způsobem.

Darujte mini puzzle jako dárek

Puzzle jsou perfektním dárkem pro každou příležitost, ale pokud potřebujete trochu inspirace, zde je několik možností, které vám pomohou vybrat ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Personalizované mini puzzle s libovolným obrázkem
 • Mikropuzzle jako propagační dárek pro firmu. Pořádáte ve firmě akci nebo ji zahajujete a chcete své hosty překvapit? S tímto originálním dárkem nenecháte nikoho lhostejným, mikropuzzle s logem vaší společnosti jistě překvapí všechny účastníky akce.
 • Mikropuzzle se vzkazem. Chcete někomu předat speciální novinku a udělat to originálním způsobem? Nyní můžete do svého návrhu napsat požadovanou větu a ti, kteří ji obdrží, budou muset skládat puzzle, aby ji mohli uhodnout. Nemyslíte, že je to super zábavný nápad? Například věta typu "Budeme tátové!" nebo "Gratulujeme, budete prarodiče! Vymyslete si frázi, která se vám líbí, a umístěte ji na své nové miniaturní puzzle.
 • Minipuzzle s fotografiemi. Fotografie jsou vždy hitem a fotodárky ještě větším. Vyberte si fotografii, která má zvláštní význam, nahrajte ji do našeho editoru a vytvořte novou mini fotohádanku. Emotivní a jedinečný suvenýr, který nikoho nenechá lhostejným.
 • Svatební oznámení v mini skládačce. hcete si vyrobit originální svatební oznámení? Můžete nahrát návrh svého svatebního oznámení a vytvořit z něj personalizovanou mini skládačku. Vaši hosté si ji budou pamatovat navždy.

Teď už jen stačí promyslet, jak ho chcete personalizovat a pro koho nebo co chcete darovat. Dejte volný průchod své fantazii a my se postaráme o zbytek.