Personalizovaná jména vyrobená ze dřeva

Personalizovaná jména vyrobená ze dřeva

jméno
329 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Rozměry

Podrobnosti

  • Rozměry: 0,4 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Velikost se mění v závislosti na délce textu. Maximální šířka: 30 cm. Maximální výška: 25 cm.
  • Materiál: topolová překližka B/BB - 100% PEFC certifikát (SGS-PEFC-COC-060008)
  • ID: #17245
  • Více podrobností

Recenze

Popis

Personalizovaná ozdobná jména ze dřeva nebo akrylátu

S našimi personalizovanými ozdobnými jmény vytvoříte perfektní dárek, který dodá zvláštní a osobní dotek každému prostoru vašeho domova. Naše ozdobná jména jsou jedinečné trojrozměrné výrobky, které si můžete osobně upravit jménem nebo textem podle vašeho přání. Ať už je to pro váš domov, dětský pokoj nebo jako dárek, naše ozdobná jména se přizpůsobí vašim potřebám.

Můžete si vybrat z různých materiálů: topolové dřevo, dubové dřevo nebo průhledný akrylát (k dispozici je v různých barvách). Dřevo má tradiční a rustikální vzhled, zatímco průhledný akrylát je modernější a barevnější.

Navíc si také můžete vybrat mezi dvěma velikostmi. Vybraná velikost udává maximální šířku vašeho produktu a výška je variabilní v závislosti na délce jména. Například: pokud je jméno "Ana", písmena budou větší než při jméně "Elisabeth". V obou případech se jméno přizpůsobí zvolené maximální šířce.

Velmi všestranný produkt pro mnoho příležitostí

Velkou výhodou našich personalizovaných ozdobných jmen je přizpůsobivost vzhledem k dané příležitosti a danému prostředím. Jsou velmi populární volbou pro výzdobu dětských pokojů. Pokud jsou vaše dítě již větší, představte si, jaký radostný výraz bude mít, když uvidí své jméno na krásném trojrozměrném výrobku, umístěném na dveřích jeho pokoje. Bude to jedinečný a speciální dárek, který bude mít ve svém pokoji. Stejně jako jsme zmiňovali dříve, naše ozdobná jména lze upravit do různých velikostí, stylů písma a materiálů, jako je dřevo nebo průhledný akrylát, aby se dokonale hodila k výzdobě a tématu pokojíčku vašeho potomka.

Personalizovaná ozdobná ména vyrobená ze dřeva

Nejsou ideální pouze pro dětské pokoje, ale také skvělou volbou jako dárek pro různé příležitosti. Například, pokud hledáte speciální dárek pro svého partnera, naše personalizovaná ozdobná jména se mohou stát okouzlující formou, jak vyjádřit vaši lásku. Můžete umístit obě jména vedle sebe, propojit je, proplést tak, aby se vzájemně doplňovaly. Tato ozdobná jména můžete pověsit na zeď nebo umístit na noční stolek; stanou se tak reprezentací vašeho partnerského vztahu.

Naše personalizovaná ozdobná jména jsou také skvělou volbou pro oslavy, jako jsou svatby, výročí a narozeniny. Představte si, jak překvapíte novomanžele, když jim darujete výrobek, který kombinuje jejich příjmení nebo s osobním poselstvím, jež bude symbolizovat jejich lásku. Stejně tak můžete darovat ozdobné jméno k výročí, kde se připomenou společně strávené roky. Dokonce i při oslavě narozenin jsou naše ozdobná jména jedinečnými dárky, jež prokáží vaši snahu a oddanost, kterou jste věnovali jejich personalizaci.

Mohou být také použity jako označení zasedacího pořádku , pokud zvolíte nejmenší velikost. Můžete vytvořit personalizované jméno pro každého hosta a umístit ho ke stolu, kam se má posadit. Poté si je mohou odnést domů a vyzdobit si jakýkoli prostor v domácnosti apod.

Kromě těchto speciálních příležitostí se naše personalizovaná ozdobná jména také mohou použít v jiných prostředích. Například pro výzdobu kanceláří a pracovních prostor. Můžete mít své jméno nebo jméno vaší firmy ve zvláštní formě, který bude upoutávat pozornost. Jsou také ideální volbou pro firemní události, kongresy, veletrhy nebo výstavy, protože vyniknou a vytvoří osobitou atmosféru.

Personalizovaná ozdobná jména

V našem obchodě objevíte, že personalizace ozdobného jména je jednoduchý a zábavný proces. Stačí si vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, styl písma, jež bude odrážet váš styl, a rozhodnout se, zda dáváte přednost kouzlu přírodního dřeva nebo modernosti průhledného akrylátu. Poté stačí zadat jméno nebo text, který si přejete personalizovat, a my se postaráme o zbytek.

Naše personalizovaná ozdobná jména jsou odolná a navržena tak, aby odolávala zubu času. Můžete mít jistotu, že vaše personalizované jméno si zachová svou kvalitu po mnoho let, a bude speciální připomínkou, kterou si ponecháte.