Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Fotokniha

kniha
507
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 4 hodinami 43 min.

Model
Rozměry
Podrobnosti
  • Rozměry: 20 cm (šířka) x 30 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Lesklý laminovaný obal.
  • Stránky jsou přizpůsobitelné, potištěné digitálním tiskem. Matný papír 120 gramů.
  • K dispozici jsou různé modely s různými velikostmi a počtem stránek.
  • ID: #1968
  • Více podrobností

Recenze

Popis

Fotokniha v tvrdých deskách

V dnešní době jsme si zvykli pořizovat a ukládat tisíce fotografií do svých chytrých telefonů. Shromážděte všechny své snímky a vytvořte si z nich vlastní fotoknihu. Tento model je cenově výhodný, protože máte k dispozici tři různé velikosti, do kterých můžete přidat všechny své fotografie.

Toto album má polstrovaný obal, který je silnější než verze s bílým obalem. Materiál obálky je karton s reliéfní laminací, která zajišťuje profesionální a dokonalý povrch. Vnitřní stránky jsou navíc flexibilní, digitálně tištěné.

Větší modely se skvěle hodí pro shromažďování snímků událostí, protože mají větší počet stránek. Jsou také nejoblíbenější pro ukládání snímků z cest nebo porodů. Vytvořte si vlastní fotoknihu a uchovejte si vzpomínky navždy.

Fotokniha v měkkých deskách

Pokud si chcete uchovat své nejlepší okamžiky v jiném druhu fotoknihy, vyberte si našifotoknihu v měkkých deskách. Je k dispozici v různých velikostech a číslech stránek, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje tomu, co hledáte.

Tyto personalizované fotoknihy jsou velmi praktické, takže do nich můžete vkládat své fotografie. Díky našemu editoru si můžete snadno vytvořit požadovaný design a dodat mu vlastní nádech. V nich můžete shromažďovat fotografie z výletů, akcí apod.

Stránky jsou pružné a digitálně tištěné s neuvěřitelnou povrchovou úpravou. Obálka je leskle laminovaná, protože dbáme na každý detail. Na rozdíl od klasických alb tento model nezabírá mnoho místa, takže pokud hledáte pohodlí, vřele jej doporučujeme.

Fotoknihy jsou vždy nejlepším dárkem pro každou příležitost, protože je každý miluje. Jsou také cenově výhodné. Začněte vytvářet ty své a sbírejte své nejlepší okamžiky.