Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizovaná kovová medaile

medaile
253
Doručeno mezi 18-19. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 19 hodinami 20 min.

Model
Zakončení
Podrobnosti
  • Rozměry: 0,2 cm (tloušťka) x 5ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: kov.
  • Včetně popruhu na krk.
  • Personalizováno na 1 straně.
  • ID: #17787-572782
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované medaile pro sportovní akce

Personalizované medaile jsou neuvěřitelně všestranným výrobkem a mohou být užitečné při nejrůznějších příležitostech. Pokud hledáte způsob, jak odměnit vítěze nebo účastníky sportovního závodu, turnaje nebo jakékoli jiné události, personalizované medaile jsou ideální volbou. Ať už se jedná o turnaj pro děti nebo dospělé, personalizované medaile z kovu, dřeva nebo průhledného metakrylátu dodají vaší akci speciální nádech. Můžete je personalizovat pomocí loga týmu, názvem soutěže a datem události. Nebo ještě osobněji, každou se jménem účastníka.

Existují různé materiály na výběr: kov je nejtradičnější a nejklasičtější pro medaile. Poté je tu dřevo elegantnější a střídmější, zatímco průhledný metakrylát je modernější a originálnější. Všechny mají stuhu na zavěšení na krk. A co se týče designu, usnadňujeme vám práci díky velkému množství předpřipravených šablon. Nabízíme různé motivy a pro několik druhů oslav. Vyberte si návrh, který chcete, a upravte ho pomocí vašeho loga, obrázku nebo textu. Nebo pokud chcete, navrhněte si svůj vlastní design úplně od nuly podle vašeho gusta. Personalizace se u kovových medailí provádí elegantním gravírováním. U dřevěných a metakrylátových medailí se personalizace provádí přímo na medaili, v plné barvě, s vynikajícím rozlišením a kvalitou obrazu.

Použití personalizovaných medailí

Personalizované medaile nejsou určeny pouze pro sportovní akce. Jsou také zábavným způsobem, jak dosáhnout toho, aby se hosté rozlučky se svobodou nebo svatby cítili výjimečně. Pokud organizujete tématickou párty, například, můžete personalizovat medaile tak, aby odpovídaly jejímu tématu. Chystáte párty se superhrdiny? Personalizujte medaile symboly nejpopulárnějších filmových postav.

Personalizované medaile na sportovní akce

A pokud máte firmu a chcete odměnit své zaměstnance za jejich tvrdou práci, personalizované medaile jsou jedinečným a nezapomenutelným způsobem, jak to udělat. Můžete medaile personalizovat prostřednictvím loga vaší společnosti nebo osobním poděkováním. Kromě toho jsou personalizované medaile velmi originálním způsobem, jak projevit vaše uznání nejvěrnějším zákazníkům. Můžete je personalizovat s vaším logem a poslat je jako zvláštní dárek.

Ale možnosti zde nekončí. Organizujete veletrh, nějakou akci nebo festival? Můžete personalizovat medaile logem akce a předat je účastníkům. Máte čtenářský klub nebo hudební skupinu? Personalizujte medaile logem nebo názvem skupiny či klubu a překvapte všechny členy speciálním dárkem.

Dokonce i pro učitele nebo asociace matek a otců jsou personalizované medaile vynikajícím způsobem, jak uznat akademické nebo sportovní úspěchy žáků a studentů. Můžete je personalizovat názvem školy a logem a předat je studentům při zvláštní ceremonii. Nebo, jako další příklad, personalizované medaile jsou jedinečným způsobem, jak oslavit narozeniny. Pokud organizujete narozeninovou oslavu, můžete připravit medaili pro každého hosta a předat je po nějakých hrách nebo soutěžích jako zábavnou odměnu, kterou mohou nosit během zbytku párty.

Nabízíme množstevní slevy, takže pokud potřebujete objednat velké množství medailí se stejným designem (pro akce, turnaje, reklamu, firmy...), čím více jednotek objednáte, tím nižší bude cena za každou z nich. Perfektní způsob, jak získat levné personalizované medaile.

Personalizované medaile jako ceny a odměny