Personalizovaná akrylátová trofej s dřevěným podstavcem

Personalizovaná akrylátová trofej s dřevěným podstavcem

trofej
478 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
 • Rozměry: 14,5 cm (šířka) x 22 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Základní materiál: přírodní dřevo. Materiál personalizované desky: akrylátové sklo.
 • Návrh nebo fotografie vytištěné barevně na akrylátové destičce.
 • ID: #17086
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizovaná akrylátová trofej s dřevěným podstavcem

Pokud hledáte originální, odolnou a elegantní trofej, jste na správném místě! Naše akrylátové trofeje s podstavcem z přírodního dřeva tyto čtyři požadavky dokonale splňují: jsou jedinečným dárkem a zároveň velmi originálním dekorativním prvkem, který se stane nezapomenutelným suvenýrem!

Deska, na kterou tiskneme, je vyrobena z průhledného pevného akrylátu, velmi odolného a trvanlivého materiálu, a způsob personalizace je přímý barevný tisk, takže fotografie, logo, text nebo design, který přidáte, bude vypadat jasně a krásně.

Personalizované trofeje s dřevěným podstavcem a akrylovou plaketou jsou velmi dojemným detailem, který vytvoří celoživotní vzpomínku. Pokud jde o personalizaci některého z těchto produktů, můžete si vybrat jednu z našich předpřipravených šablon a upravit ji podle svých představ nebo si vytvořit vlastní personalizovanou trofej od začátku - ideální pro danou příležitost!

Ideální dárek pro každou příležitost

Jedním z prvních předmětů, které nás napadnou, když chceme někoho vyznamenat, pogratulovat mu nebo vyzdvihnout jeho práci či předpoklady, je personalizovaná trofej. Tato trofej je symbolem úsilí, lásky a obětavosti, které člověk v určitém okamžiku svého života vynaložil, ať už ve sportu, při výročí svatby, v důchodu nebo prostě v každodenním životě, za to, že je sám sebou. Samozřejmě je to také ideální dárek ke Dni matek a otců: jaká radost, když dostanete dárek s nápisem, že jste máma nebo táta číslo 1!

Trofej s personalizovanou akrylátovou deskou s dřevěným podstavcem

Pokud hledáte jednoduchý, ale jedinečný dárek, který by dané osobě připomněl, jak byla důležitá, nebo jí připomněl výjimečný okamžik v životě, naše personalizované akrylové plakety jsou přesně to, co potřebujete - ideální jako dárek k jakékoli zvláštní příležitosti!

Vytvořte si jedinečnou památku na celý život

Při přemýšlení o dárku v podobě personalizované trofeje můžete zvolit tyto možnosti:

 • Dárky pro zvláštní příležitosti.Personalizované trofeje jsou ideální pro každou příležitost, ale nejčastěji se používají jako detail ke Dni matek, Dni otců, Valentýnu atd. Stačí si jen rozmyslet, co chcete do návrhu vložit, a my to zařídíme.
 • Výročí.Je to dárek, který se při těchto příležitostech často používá. Například k výročí svatby, stříbrnému výročí svatby, zlatému výročí svatby nebo k jakémukoli zvláštnímu výročí mezi páry.
 • Pocty. Tyto trofeje jsou také ideální pro vzdání pocty osobě, ať už za její obětavost nebo zapojení do projektu, sportu apod. Jelikož je lze přizpůsobit, hodí se pro každou příležitost.
 • Personalizované ocenění pro sportovní události.Ve sportovních soutěžích jsou trofeje s personalizovaným dřevěným podstavcem ideálním prvkem pro odměňování nejen vítězů, ale v mnoha případech i účastníků. Stanou se památkou na celý život! Nezáleží na tom, jaký sport je s dárkem spojen, fotbal, tenis, plavání? Obdarovaný si trofej jistě zamiluje.
 • Jako dárek k odchodu do důchodu. Při oslavách odchodu do důchodu si nemůžete nechat ujít příležitost věnovat osobě, která odchází do důchodu, osobní plaketu. Je to důkaz a uznání práce, kterou daný člověk za ta léta ve firmě odvedl. Bude to velmi dojemný detail!

Stačí se jen zamyslet nad příležitostí a osobou nebo skupinou lidí, kterým ho budete dávat, abyste design přizpůsobili jejich vkusu. Určitě vytvoříte dokonalý dárek pro danou událost!

Personalizovaná trofej s dřevěným podstavcem