Zaručené doručení před Dnem otců

Personalizovaná metakrylátová trofej s dřevěným podstavcem

trofej
507 Kč
Množstevní slevy

Tvar
Dokončit
Podrobnosti
 • Rozměry: 14,5 cm (šířka) x 22 cm (výška) x 0,3 cm (tloušťka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Materiál podstavce: přírodní dřevo. Materiál personalizované plakety: průhledný metakrylát.
 • Obrázek nebo fotografie vytištěné barevně na metakrylátové plaketě.
 • ID: #17086
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované metakrylátové trofeje

Pokud hledáte jednoduchý, levný, ale zároveň jedinečný dárek, který upozorní nějakou osobu na to, jak důležitá pro vás je, nebo připomene speciální okamžik jejího života, pak naše personalizované trofeje z metakrylátu jsou tím, co potřebujete: jedná se o výrobek vysoce kvalitní, který vytváří efekt úžasné hloubky, což dává dojem 3D produktu. Tisk je proveden přímo na povrchu průhledného metakrylátu.

Máme k dispozici trofeje různých tvarů, které lze postavit téměř kamkoli díky jejich velké tloušťce a šířce. Personalizujte je pomoci fotografií, obrázků, logem nebo textem podle vašeho přání a nechte se ohromit výsledkem! Dodávají se v elegantní černé krabici z pevné lepenky, s bílým hedvábným vnitřkem a páskou pro snadné vyjmutí trofeje z krabice.

Personalizujte si metakrylátovou plaketu trofeje pro jakoukoli příležitost

Jedním z prvních věcí, na které pomyslíme, když chceme ocenit, blahopřát nebo zdůraznit práci nebo přístup někoho, je personalizovaná trofej. Tato trofej je oceněním úsilí, lásky a odhodlání, které osoba v určitý okamžik života vynaložila, ať už ve sportu, ve škole, v důchodu nebo prostě v každodenním životě. Samozřejmě je to také ideální dárek na den otců a den matek: jaké potěšení by bylo dostat trofej, která říká, že jste číslo 1!

Personalizované metakrylátové trofeje jsou velmi emotivním detailem, který vytvoří vzpomínku na celý život. Při personalizaci tohoto výrobku si můžete vybrat jednu z předpřipravených šablon, které nabízíme, a upravit ji podle svého vkusu, nebo vytvořit svou vlastní personalizovanou trofej úplně od nuly.

Personalizovaná metakrylátová trofej

Metakrylátové trofeje jsou dokonalým dárkem

Některé z možností, kdy se uvažuje o darování personalizované metakrylátové trofeje, jsou:

 • Dárky ve speciálních dnech. Personalizované trofeje jsou ideální pro jakoukoliv příležitost, ale nejčastěji se používají jako dárek na Den matek, Den otců, Valentýna atd. Stačí si jen představit, jaký design chcete vytvořit, a my se postaráme o jeho provedení.
 • Výročí. Je to dárek, který se hodně používá při těchto příležitostech. Například u výročí svatby, stříbrné, zlaté svatby nebo jakéhokoli speciálního výročí mezi partnery.
 • Osobní pocty. Metakrylátové trofeje jsou také ideální k tomu, aby člověk mohl poctít někoho za jeho nasazení nebo zapojení do určitého projektu, sportu atd. Díky tomu, že jsou 100% personalizovatelné, bude každá příležitost perfektní pro jejich úpravu.
 • Personalizované ceny pro sportovní výkony. Na sportovním závodu jsou personalizované akrylové trofeje jedním z nejpoužívanějších prvků k ocenění nejen vítězů, ale často i všech účastníků. Stanou se vzpomínkou na celý život. Nezáleží na tom, jaký sport je s dárkem spojen, fotbal, tenis, plavání... Jistě se každému, kdo obdrží personalizovanou metakrylátovou trofej, zalíbí.
 • Jako detail na odchodu do důchodu. Při oslavách odchodu do důchodu je to milník, který nemůžeme opomenout, a proto je důležité darovat metakrylátovou trofej osobě, která do důchodu odchází. Je to projev uznání za práci, kterou tato osoba v průběhu let odvedla ve firmě. Bude to velmi emotivní detail!
Personalizovaná metakrylátová trofej

Stačí si jen představit příležitost a osobu nebo skupinu osob, které ji dostanou, abyste si design upravili podle vašich představ. Jistě vytvoříte dokonalý dárek pro danou událost!