Medaile s vlastním potiskem

Medaile s vlastním potiskem

medaile
202 Kč
Množstevní slevy

Materiál
Barva pásku
Podrobnosti
  • Rozměry: 0,5 cm (tloušťka) x 7ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: akrylát.
  • Včetně popruhu na krk.
  • Personalizováno na 1 straně.
  • ID: #17197-434899
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Personalizované sportovní medaile pro události

Personalizované medaile jsou neuvěřitelně všestranným produktem a mohou být užitečné v nejrůznějších situacích a při nejrůznějších událostech. Pokud hledáte způsob, jak odměnit vítěze nebo účastníky sportovní události, turnaje nebo akce jakéhokoli druhu, jsou personalizované medaile ideální volbou. Ať už se jedná o dětský turnaj nebo turnaj s dospělými, personalizované medaile ze dřeva nebo průhledného metakrylátu dodají vaší akci zvláštní nádech. Můžete je personalizovat logem týmu, názvem soutěže a datem konání. Nebo ještě více personalizované, každou se jménem účastníka.

Na výběr jsou různé materiály: dřevo je elegantnější a střízlivější, zatímco průhledný metakrylát je modernější a originálnější. Všechny obsahují stužku k zavěšení na krk. A co se týče designu, usnadníme vám ho díky množství předpřipravených šablon. K dispozici je mnoho různých motivů a oslav. Vyberte si návrh, který chcete, a upravte jej pomocí svého loga, designu nebo textu. Nebo pokud chcete, můžete si vytvořit vlastní návrh od základu. Personalizace se provádí přímo na medaili, a to v plných barvách, s vynikajícím rozlišením a kvalitou obrazu.

Aplikace a použití přizpůsobitelných medailí

Personalizované medaile se nehodí jen pro sportovní události. Jsou také zábavným způsobem, jak zajistit, aby se hosté na rozlučce se svobodou nebo svatbě cítili výjimečně. Pokud například pořádáte tematický večírek, můžete si medaile přizpůsobit tak, aby odpovídaly tématu večírku. Pořádáte večírek se superhrdiny? Personalizujte medaile se symbolem nejoblíbenějších hrdinů.

Personalizované sportovní medaile pro události

A pokud máte firmu a chcete své zaměstnance odměnit za jejich tvrdou práci, jsou personalizované medaile jedinečným a nezapomenutelným způsobem, jak toho dosáhnout. Medaile můžete personalizovat logem vaší společnosti nebo osobním vzkazem s poděkováním. Personalizované medaile jsou navíc velmi originálním způsobem, jak projevit uznání svým nejvěrnějším zákazníkům. Můžete je personalizovat svým logem a poslat je jako speciální dárek.

Tím však možnosti nekončí: Pořádáte veletrh, akci nebo festival? Medaile můžete personalizovat logem akce a rozdat je účastníkům. Máte knižní klub nebo hudební skupinu? Personalizujte medaile s logem nebo názvem skupiny či klubu a překvapte jejich členy speciálním dárkem.

I pro učitele nebo rodičovská sdružení jsou personalizované medaile skvělým způsobem, jak ocenit studijní nebo sportovní úspěchy žáků a studentů. Můžete je personalizovat jménem a logem školy a předat je studentům na speciální slavnosti. Nebo jiný příklad: personalizované medaile jsou jedinečným způsobem, jak oslavit narozeniny. Pokud pořádáte narozeninovou oslavu, můžete pro každého hosta připravit medaili a po splnění několika her nebo kvízů mu ji předat jako zábavnou cenu, kterou může nosit po zbytek oslavy.

Máme množstevní slevy, takže pokud potřebujete objednat velké množství medailí se stejným designem (pro akce, turnaje, reklamu, firmy...), čím více kusů objednáte, tím méně bude každá stát. Ideální způsob, jak získat levné personalizované medaile.

Aplikace a použití přizpůsobitelných medailí