Zaručené doručení před Dnem otců

Dámské náramkové hodinky s fotkou

hodinky
507 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Analogové hodinky se 3 ručičkami. Nastavitelný ocelový řemínek typu milánské síťoviny.
  • Číselník lze personalizovat. Nerezová ocel (neobsahuje nikl, vhodná pro alergiky).
  • Průměr ciferníku: 3,3 Ø cm (přizpůsobitelná plocha: 2,8 Ø cm).
  • Délka: 24,5 cm (s přezkou) - 22,5 cm (bez přezky). Šířka řemínku: 1,7 cm.
  • Nevodotěsné hodinky.
  • ID: #15378
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Dámské náramkové hodinky

Nošení hodinek má něco, co nám připadá velmi zvláštní, a to, že když je nepoužíváte, většinou vám nechybí, ale jakmile si zvyknete je nosit, jsou jako další část vašeho těla, stačí, že jste si je sundali, abyste se každou vteřinu dne dívali na čas.

S těmito personalizovanými náramkovými hodinkami budete určitě jednou z možností číslo dvě, nebudete je chtít sundat, protože jsou velmi pohodlné, stejně jako krásné a nejen to, ale protože ciferník může být personalizovaný, může to být také jedinečný předmět na světě. Můžete si vybrat fotografii nebo obrázek, který chcete, a my ho vytiskneme v plné barvě a zabudujeme do ciferníku, který budete chtít sdělit každému, koho potkáte.

Řemínek i ciferník jsou stříbrnošedé, takže nebudete mít problém sladit je s jakýmkoli oblečením, bude vypadat skvěle. Má také ciferník z nerezové oceli, takže bude velmi snadné udržet ho v perfektním stavu po dlouhou dobu. Ciferník obsahuje tři ručičky, které označují hodiny, minuty a vteřiny, to znamená, že se jedná o analogové, nikoli digitální hodinky, což umožní, aby jakýkoli obrázek, který vložíte do svého návrhu, vypadal skvěle.

Řemínek je typu mílánská síťka, díky kterému vám dokonale padne na zápěstí, protože jsou mnohem pružnější. Tyto řemínky jsou klasickým modelem, který nikdy nevyjde z módy, protože jsou velmi odolné a mají nastavitelnou sponu, hodinky budete nosit a budete je rádi nosit kdekoli, ale ani nebudete vědět, že je máte na sobě, protože jsou tak pohodlné, že budete mít pocit, že jsou součástí vašeho těla.

Personalizované náramkové hodinky s milánskou síťkou

Přizpůsobte si dokonalé náramkové hodinky, které můžete darovat svým blízkým

Tyto hodinky jsou dárkem, který nenechá nikoho lhostejným, jsou velmi elegantní a ideální pro příležitosti, jako jsou narozeniny, Vánoce, Den matek nebo například jako valentýnský dárek pro ni.

Těmito hodinkami vám chceme popřát krásný den plný šťastných okamžiků, na které se nezapomíná. Ať každé "tik" a každý "tik", který proběhne, zvyšuje pozitivní energii. Jsme si jisti, že do toho dáte všechno.

Proto si myslíme, že jsou dokonalým dárkem pro výjimečnou osobu, představte si, jak se bude tvářit vaše matka, až jí dáte tyto hodinky s fotografií jejích vnoučat na ciferníku, slzy štěstí jsou zaručeny, nebo ta nejlepší kamarádka, se kterou jste jeli na výlet na Menorku, když právě složila zkoušky, fotografie z tohoto společného přípitku na oslavu na ciferníku bude něco, na co nikdy nezapomene.

Jisté je, že s těmito hodinkami překvapíte každou ženu, kterou chcete překvapit. Pokud hledáte dokonalý dárek, jsou tyto hodinky pro vás! Přemýšlejte o tom, jak si ji chcete přizpůsobit, a my to zařídíme. .

Prezentace dámských náramkových hodinek v pouzdře