Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Gravírovaný přívěsek zlomené srdce

přívěsek
405
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 20 hodinami 6 min.

Podrobnosti
  • Rozměry: 3,4 cm (šířka) x 2,7 cm (výška) x 0,2 cm (tloušťka)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: nerezová ocel.
  • ID: #15583
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Gravírovaný přívěsek ve tvaru zlomeného srdce

Jeden z našich nejoriginálnějších a nejromantičtějších dárků pro páry a zamilované. Skládá se z balení 2 gravírovaných přívěsků, z nichž každý má tvar poloviny srdce, takže po spojení do sebe zapadají do tvaru srdce. Vyberte si fotografii nebo vložte jména či data a my je na srdce vyryjeme laserovým gravírováním. Srdce si přizpůsobíte jako celek, takže když vezmete každý přívěsek zvlášť, bude mít každý polovinu obrázku. Na jedné straně je možné ji personalizovat.

Každý přívěsek je samostatný a každý má vlastní řetízek. Přívěsky jsou vyrobeny z kovu, jsou velmi odolné a pro lepší prezentaci jsou dodávány v pouzdře. Přívěsky jsou vyrobeny z kovu, jsou velmi odolné a pro lepší prezentaci jsou dodávány v pouzdře.

Tato sada dvou přívěsků ve tvaru "zlomeného" srdce je ideálním dárkem na Valentýna, k výročí nebo jednoduše k jakémukoli překvapení pro vašeho partnera. Tato sada dvou přívěsků ve tvaru srdce je ideálním dárkem na Valentýna, k výročí nebo jednoduše k jakémukoli překvapení pro vašeho partnera.

Personalizované přívěsky s půlkou srdce ideální pro zamilované

Personalizované gravírované přívěsky ve tvaru srdce jsou jedinečnou a výjimečnou možností dárku pro každou příležitost, zejména pro Valentýna. Každý přívěsek má tvar poloviny srdce a po spojení dohromady tvoří celé srdce. Proto jsou ideální volbou pro zamilované páry, které chtějí nosit něco, co je bude reprezentovat společně.

Srdce jako celek lze personalizovat fotografiemi, jmény, daty nebo jakýmikoli dalšími údaji. To znamená, že každý přívěsek bude jedinečný a výjimečný pro osobu, která ho nosí. Navíc mají tyto přívěsky velkou symboliku a význam, protože představují spojení a lásku páru. Pokud hledáte přívěsek se srdcem pro svou milovanou osobu, určitě najdete ten pravý.

Pokud hledáte speciální dárek pro svého partnera nebo někoho, koho máte rádi, jsou osobní gravírované přívěsky ve tvaru srdce skvělou volbou. Je to způsob, jak dát najevo svou lásku a oddanost, a také neustálá připomínka zvláštního pouta, které vás s danou osobou pojí.

Také tyto přívěsky jsou velmi univerzální a lze je nosit při mnoha různých příležitostech a příležitostech. Jsou ideální pro nošení na speciální datum, jako je Valentýn, ale můžete je také darovat k narozeninám nebo v jakýkoli jiný den jako překvapení, nosit je denně a dát tak najevo svou lásku a oddanost.