Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Personalizované fotky z fotobudky

strip
50
Doručeno mezi 17-18. července s rychlou dopravou. Vytvořte objednávku před 6 hodinami 4 min.

Materiál
Podrobnosti
  • Rozměry: 5,5 cm (šířka) x 20 cm (výška)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Materiál: matný laminovaný papír 300 gr.
  • ID: #15959
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Vyvolávání fotografií na proužcích fotobudky

Objevte nový trend ve vyvolávání fotografií: personalizované proužky do fotobudky. Jedná se o proužky podlouhlého formátu, na které můžete umístit své oblíbené fotografie: selfie, fotografie s přáteli, rodinou a přáteli, vzpomínky na výlety s partnerem nebo jakýkoli obrázek či design. V našem online editoru si můžete vybrat z několika předpřipravených šablon, které vám umožní pohodlnější a rychlejší tvorbu proužků, mimo jiné se šablonami pro umístění 4 fotografií na proužek nebo 2 fotografií a textu. Pokud si však přejete, můžete si personalizaci vytvořit od začátku a vložit do ní, co chcete: fotografie, texty, jména, design atd.

Nabízíme vám dva různé materiály pNa jedné straně fotografické proužky z vysoce kvalitního papíru s vysokou gramáží. Nejtradičnější a nejklasičtější možnost, jak si užít tradiční vyvolávání fotografií v novém a zábavném formátu. Druhou možností je vytvořit proužky s fotografiemi z magnetického materiálu. Tento materiál je pružný magnet, který lze ohýbat, aniž by se zlomil. Je ideální pro ozdobení lednice vašimi nejvýznamnějšími fotografiemi nebo pro umístění na jakýkoli magnetický povrch.

Tyto proužky můžete použít různými způsoby. Například jako originální záložky tak budete mít vždy možnost vidět své nejlepší fotografie ve chvílích čtení. Nebo si je můžete pověsit na ledničku jako dekoraci, která vám vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když se na obrázky podíváte. Můžete je také umístit na korkovou nástěnku, do rámečku na noční stolek nebo na poličku. Dokonce i pro události, kdy hostům na svatbě, křtinách, svatém přijímání nebo na rozlučce se svobodou rozdáváte proužky s fotografiemi.

Neexistuje žádná minimální objednávka: můžete si přizpůsobit a koupit jeden proužek fotobudky. Pokud si chcete objednat několik stejných proužků, máme množstevní slevy, takže čím více stejných jednotek si objednáte, tím méně vás každý z nich bude stát.

Můžete si také vybrat balení po 4 proužcích. V těchto balíčcích si můžete zakoupit 4 proužky, každý s jinou fotografií. To usnadňuje nákup několika proužků najednou, aniž byste je museli personalizovat jeden po druhém. V případě balíčků si můžete personalizovat všechny 4 proužky najednou, každý s fotografií nebo textem dle vlastního výběru.

Každou objednávku zasíláme v papírové obálce, aby byly proužky fotografií dobře uloženy a chráněny.