Přizpůsobený dřevěný milník

Přizpůsobený dřevěný milník

dřevěný milník
598 Kč
Množstevní slevy

Podrobnosti
  • Rozměry: 0,4 cm (tloušťka) x 12ø cm (průměr)
  • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
  • Obsahuje 14 kulatých destiček z topolového dřeva.
  • Každá destička má průměr 12 cm.
  • Všechny destičky lze na jedné straně přizpůsobit.
  • Dodává se s látkovým sáčkem (nelze přizpůsobit).
  • ID: #16749
  • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Dřevěné milníky s vlastním potiskem

Jak moc se děti změní během prvního roku života! Jejich první měsíce jsou plné úspěchů a nových vzrušujících zážitků. Vzpomínáte si na jejich první úsměv a na to, kdy dostali první zoubek? Nyní si můžete všechny tyto vzpomínky uchovat originálním způsobem díky našeho personalizovaného měsíčního milníku.Tento dárek je ideální pro zvěčnění růstu vašeho dítěte měsíc po měsíci.

Skládá se ze 14 kulatých destiček o průměru 12 cm a tloušťce 4 mm. Jsou vyrobeny z topolového dřeva, materiálu, který je nejen ekologický, ale při personalizaci působí velkolepě. Součástí balení je navíc látkový sáček pro jejich praktické a přehledné uložení.

S tímto narozeninovým měsícem budete moci fotografovat dítě během jeho vývoje a tyto krásné vzpomínky si jedinečným způsobem uchováte po zbytek jeho života. Až uplyne oněch prvních 12 neopakovatelných měsíců, může se stát dokonalým dekorativním prvkem jejich pokoje, nebo dokonce uspořádat jejich oblečení podle měsíců, určitě vymyslíte, jak je co nejlépe využít.

Dřevěné milníky s vlastním potiskem

Perfektní dárek pro novorozence

Pokud nevíte, co dát dítěti, jste na správném místě. Personalizovaný měsíční milník je velmi originální dárek který si novopečení rodiče zamilují, mají jistotu, že jiný podobný mít nebudou, je to jedinečný a exkluzivní dárek.

Personalizace je velmi jednoduchá, máte k dispozici několik návrhů, do kterých můžete zahrnout jméno dítěte, datum narození, dojemnou frázi nebo dokonce fotografii.

Ještě se dítě nenarodilo? Je to také perfektní dárek pro těhotné ženy, které si mohou měsíc po měsíci fotografovat své bříško pomocí personalizovaných dřevěných destiček.

Před objednáním upozorňujeme, že desky jsou vyrobeny z přírodního dřeva a mohou obsahovat žilky, linie a prvky typické pro dřevo.

Dřevěné milníky s vlastním potiskem