Dudlík s vlastním jménem a potiskem

Dudlík s vlastním jménem a potiskem

dudlík
253 Kč
Množstevní slevy

Velikost
Barva
Podrobnosti
 • Tabulka velikostí
 • Rozměry: 5 cm (šířka) x 3,8 cm (výška) x 4 cm (hloubka)
 • Bez minimálního množství, už od 1 kusu
 • Anatomický dudlík, přirozený tvar.
 • Silikonová savička, odolnější a hygieničtější.
 • Lze sterilizovat ve sterilizátoru.
 • Výrobek neobsahuje BPA ani ftaláty. Splňuje bezpečnostní normu EN 1400:2013.
 • ID: #14456-15698
 • Více podrobností

Návrhy

Recenze

Popis

Anatomické dudlíky se silikonovými savičkami

Vytvořte si dudlík na míru podle svých představ. Pokud nevíte, jak dudlíky personalizovat,edná se o velmi jednoduchý proces, při kterém můžete vložit jméno, fotografii nebo libovolný barevný design. Můžete si také vytvořit dudlíky s větami. Můžete si také vybrat vlastní barvu a vytvořit si tak dudlík na míru Obdržíte ji v průhledné plastové krabičce, která ji chrání.

Jedná se o dudlík nejvyšší kvality, který splňuje všechny evropské bezpečnostní předpisy (oddíly 10.3 a 11 normy EN 1400:2013)

Co se týče anatomického tvaru, e to nejdoporučovanější tvar oproti ostatním dudlíkům s kulatými savičkami. Výhodou anatomických dudlíků je, že lépe a přirozeněji přiléhají k patru dítěte, protože se více podobají matčině bradavce. Vyberte si z novorozenecké velikosti (0-6 měsíců) nebo velikosti +6 měsíců.

Metoda přizpůsobení

Váš návrh, fotografii nebo text vytiskneme přímo na výrobek pomocí netoxických barev (viz evropské bezpečnostní normy na konci tohoto listu). Protože je personalizován přímým tiskem, nikoliv vinylem nebo lepidly, lze jej sterilizovat bez rizika, že by personalizovaná část zmizela.

Doporučení pro použití

Doporučuje se pravidelně kontrolovat dudlík zejména když má dítě zuby. Pokud jsou viditelné stopy po zubech, doporučuje se vyměnit savičku.

Před prvním použitím je třeba dudlík sterilizovat aby byl zcela čistý. Pro lepší uchování a čištění doporučujeme dudlík skladovat v plastové krabičce, ve které je dodáván.

Pro personalizaci dudlíků používáme inkousty, které splňují všechny bezpečnostní záruky, a gravírovací systém, který zabraňuje jejich odlepení i během procesu sterilizace, vyvařování a mytí výrobku.

V zájmu bezpečnosti dítěte nepoužívejte na dudlíku stuhy ani šňůrky. Pokud se časem zhorší, zlikvidujte ji. Nenechávejte je na přímém slunečním světle nebo na přímých zdrojích tepla..

Personalizované barevné dudlíky

Jak sterilizovat dudlík

Naše dudlíky sterilizovat ve sterilizátoru, aniž by došlo k narušení vytištěného obrázku nebo designu.

Pokud nemáte sterilizátor, můžete zvolit tradiční metodu::

 • 1 - Naplňte malý hrnec vodou.
 • 2 - Přiveďte vodu do bodu varu.
 • 3 - Odstavte hrnec ze zdroje tepla a vložte dudlík.
 • 4 - Nechte dudlík ve vodě přibližně 5 minut.
 • 5 - Vyjměte dudlík z vody a vymačkejte ho.

NEPOUŽÍVEJTE myčku nádobí.

Co je lepší, latexový nebo silikonový dudlík?

Při výběru nejlepšího dudlíku,se mnoho rodičů ptá, který je lepší, zda latexový nebo silikonový. Každá z nich má své vlastnosti, ale věříme, že silikonová je pro dítě mnohem lepší. Tento materiál neabsorbuje vodu ani pachy, takže je odolnější než latex.

Některé děti mohou být alergické na latex, takže pokud je vaše dítě alergické, měli byste latexový dudlík okamžitě zlikvidovat. Silikonové dudlíky jsou pro kojence přijatelnější a doporučují se zejména při prořezávání zoubků.

Stručně řečeno, silikon je ve srovnání s jinými materiály pro dudlíky ideální. Silikon je trvanlivější, zachovává méně zápachu a vydrží déle čistý. Silikonové dudlíky navíc nezpůsobují alergie.

Jak odnaučit používat dudlík tříleté dítě

Je důležité odebrat dudlík před dosažením tří let, protože může deformovat patro nebo způsobit problémy se zuby. V ideálním případě by mělo být provedeno mezi 12 a 24 měsíci. Až přijde čas, budete muset svému dítěti pomoci, abyste mu tento proces usnadnili, protože běžnou reakcí je obvykle pláč.

Někteří rodiče volí postupný režim, aby dítěti nakonec nechyběl. Jiní si však o tom s dítětem raději povídají a můžete mu dokonce navrhnout různé hry, aby je dítě bralo jako zkoušku a postupně je zapomnělo používat.

Nejčastěji používanou možností je postupné zavádění dudlíku tak, aby děti přešly od neustálého používání dudlíku k jeho používání v určitou denní dobu. Můžete nastavit plán používání a nechat je používat například jen v noci na spaní.

Personalizovaný dudlík se jménem

Použijte naše bezplatné šablony

V našem online editoru si můžete vytvořit design od začátku nebo si vybrat personalizovanou šablonu se jménem vašeho dítěte, stačí upravit pole pro jméno. V našem internetovém obchodě máme díky velkému množství vzorů k dispozici celou řadu personalizovaných dětských dudlíků.

Bezpečnostní předpisy

Výrobek splňuje všechny evropské bezpečnostní předpisy: (oddíl 10.3 normy EN 1400:2013).

Jak samotný výrobek, tak inkoust používaný k personalizaci a strojní zařízení, na kterém se inkoust tiskne, splňují bezpečnostní předpisy.

AIJU

AIJU je technologický institut specializovaný na hračky a výrobky pro děti.