Dětský bryndák s potiskem

238 Kč
Množství:
Bryndák
Vyberte možnost:
 • Rozměry: 18 cm (šířka) x 22 cm (výška)
 • Žádné minimální množství objednávky, od 1 kusu
 • Výběr barvy lemování: bílá, černá, červená, modrá a růžová.
 • Měkké froté uvnitř. Součástí je šňůrka na uvázání za krkem.
 • Složení: 40 % bavlna, 60 % polyester. Gramáž: 400 g/m2.
 • Lze prát v pračce. Možnost přizpůsobení na jedné straně.
 • Certifikát OEKO-TEX®.
 • ID: #13915
Recenze
Recenze s fotkami
f6d0afe2f1873acdd2baed67788d2baf899172ea
99740830b0e4f487199185abbaae0eadf9067121
97412137bdf09198459cbd8d70098ddf02b9d642
8d410c3c785b74b44dd42875b2bcb93ebe2cf804
c610fe8897c4255f8e4891802640b686b832c930
598bfcf208974bed3ba664f15830dc2171da0fc4
7d742ab17861ffddb467f116ffcc642c34bc8f89
7d332310da593c4655bfbab3f5b0076f94e8eb77
Zobrazit všechny obrázky

4,47
99 Recenze
5
72 %
4
16 %
3
5 %
2
2 %
1
5 %
Customers Reviews
user social avatar
Natalia (Ledesma, ES)
koupil/a: Brandák froté 18x22
21/03/2023
"Barva"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Cris (Toledo, ES)
koupil/a: Brandák froté 18x22
20/03/2023
"Výrobek je velmi dobrý"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
P
Paqui (Molina de segura, ES)
koupil/a: Brandák froté 18x22
08/03/2023
"Kvalitní a velmi dobře zpracované. Líbí se mi to."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
Carmine (Schio, IT)
koupil/a: Brandák froté 18x22
02/03/2023
"Velmi pěkné jako osobní dárek! Cena je správná a přijde v rozumné době. Vážné stránky."
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
D
Didier (Vernet-les-bains, FR)
koupil/a: Bryndák froté 22x27
23/02/2023
"originalita a personalizace výrobku"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
user social avatar
José pedro (Vila nova de gaia, PT)
koupil/a: Brandák froté 18x22
28/01/2023
"Barvy jsou dobré"
Text přeložen automaticky. Zobrazit originál
Popis

Proč si vybrat naše personalizované bryndáky

 • K dispozici jsou různé modely: od klasických obdélníkových bryndáků až po trojúhelníkové bryndáky.
 • Velikosti pro děti a dospělé: existují velikosti pro kojence a děti a dokonce i velké velikosti pro dospělé.
 • Nejvyšší kvalita: plnobarevný tisk s velkou čistotou.
 • Lze prát v pračce: všechny modely lze bezpečně prát v pračce
 • Online editor: použijte náš online nástroj pro přizpůsobení bez nutnosti stahovat software, zcela intuitivní a snadný.

Jak vyrobit dětské bryndáčky

Příchod nového dítěte do rodiny je třeba pečlivě zorganizovat. K tomu je třeba připravit veškeré oblečení a doplňky, které bude potřebovat. Pokud chcete obdarovat miminko, novorozence nebo nastávající maminku, doporučujeme naše personalizované bryndáčky. .

V této části jsme shromáždili naše různé přizpůsobitelné dětské bryndáky. Všechny jsou velmi příjemné a jemné na dotek, i pro tu nejjemnější pokožku. A samozřejmě v různých materiálech a velikostech, takže si můžete vybrat ten, který vašemu děťátku nejlépe vyhovuje. Můžete je navrhnout od začátku nebo pomocí našich předpřipravených šablon a můžete si dokonce vybrat barvu obložení nebo rámečku, aby ladily s designem.

Jsme si jisti, že je to skvělý dárek, protože ho budou používat ještě mnoho měsíců. Skutečnost, že je personalizovaná, zaručuje, že nebude existovat podobná, jakou jste si vybrali. Pokud nevíte, vytvořit personalizované bryndáky, nezoufejte, protože náš editor je velmi jednoduchý na používání a během několika minut budete moci zadat objednávku.

Personalizovaný růžový bryndák se jménem

Který z nich si vybrat?

Jsme si vědomi, že vybrat si jednu z nich může být obtížné. Je však třeba věnovat pozornost dvěma aspektům: materiálu a zapínání. Je důležité, abyste si vybrali takovou, o které si myslíte, že bude pro vaše dítě nejpohodlnější a nejpraktičtější. Podrobně vysvětlujeme rozdíly mezi jednotlivými modely:

 • Froté bryndák: jedná se o klasický bryndák, ale s tou zvláštností, že si ho můžete navrhnout zcela podle svých představ. Je k dispozici ve dvou různých velikostech a až v pěti různých barvách lemování.
 • Trojúhelníkový brynkák: tento model doporučujeme zejména pro ty nejmenší. Když jsou děti malé, mají tendenci hodně slintat, takže je pro ně tento bryndák obzvlášť pohodlný a velmi měkký na dotek.
 • Bryndák pro dospělé: je největší v našem katalogu a je vhodný pro děti i dospělé. Dospělí? Ano, používají se také pro zábavné příležitosti, jako jsou rozlučky se svobodou, svatby nebo večeře s přáteli. Jsou vyrobeny z polyesteru a jsou k dispozici v různých barvách.

Všechny je samozřejmě možné navrhnout s vašimi oblíbenými fotografiemi, koláží obrázků, kreslenými vzory... Cokoli si přejete. Naše fotobryndáky jsou navrženy tak, abyste si je mohli co nejvíce přizpůsobit.

Personalizovaný dětský bryndák se jménem

Bryndáčky se jménem a fotografiemi

Při tvorbě a navrhování bryndáku máte naprostou volnost. Klasickou možností může být obrázek zvířete nebo roztomilá ilustrace a přidání jména dítěte. Další originálnější možností je přiložit fotografii, ať už celé rodiny, jen dítěte, jeho obličeje nebo fotografie v celé délce (a opět přidat jméno dítěte). Někteří lidé tomu raději dodají vtipný nádech tím, že vytvoří vtipný bryndáček, včetně fráze jako "Stále žiji s rodiči" nebo "Přicházím bez instrukcí".

Můžete se také inspirovat trendy tohoto roku. V posledních letech jsou například velmi oblíbené vzory a ilustrace s jednorožci, plameňáky nebo avokády. Na našich webových stránkách vám nabízíme zdarma předpřipravené šablony se všemi těmito vzory, takže si můžete vybrat tu, která se vám líbí nejvíce, a stačí jen změnit jméno dítěte, případně přidat datum narození, jméno matky a otce nebo jakýkoli jiný prvek, který chcete přidat.

Další běžnou možností je zohlednit styl rodičů v designu bryndáku. Pokud je například matka nebo otec rocker, můžete vytvořit bryndák s rockovou kytarou nebo symbolem legendární kapely, který bude pro tyto otce jistým dárkem. Totéž platí pro fotbalové tatínky, sportovní maminky, filmové nadšence, geeky atd.

Stručně řečeno, můžete využít sílu personalizace a vytvořit jedinečný a exkluzivní bryndák určený speciálně pro dané dítě nebo pro ty tatínky, kterým chcete dát zvláštní překvapení.

Ozdobit brynkák pro baby shower

Baby showers jsou stále oblíbenější mezi nastávajícími matkami. Jedná se o neformální setkání přátel a rodiny, na kterém se odhalí pohlaví dítěte. Někdy je to překvapení i pro samotnou matku, záleží na jejím vkusu. Při jiných příležitostech je to známo předem a jedná se o oslavu, na které si budoucí rodiče užívají a dávají si drobné dárky.

Pokud rodiče ještě neznají pohlaví dítěte, můžete jim to oznámit pomocí jednoho z našich bryndáčků. Je to výjimečný okamžik, kdy jsou nervy na pochodu. Můžete si ho přizpůsobit a oznámit jim radostnou novinu, a až ho otevřou, budou z něj nadšení. Budou ho moci používat i po narození dítěte.

Bryndák s personalizovaným jménem

Personalizovaný bryndák s fotografiemi

Vytvořte si nejroztomilejší a nejpraktičtější personalizovaný bryndákna světě. Vnitřní strana je vyrobena z froté ručníku, velmi měkkého materiálu, aby bylo možné co nejšetrněji otřít obličej dítěte. Je vyroben ze 70 % z bavlny a 30 % z polyesteru a jeho lemování je barevné v různých odstínech.

Je k dispozici ve dvou různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která vašemu dítěti nejlépe vyhovuje. Nejlepší však je, že si přední plochu můžete navrhnout ze 100 % podle svých představ. Vyberte si fotografii, jejich jméno, pěknou kresbu nebo některou z našich předpřipravených šablon. Vytiskneme ji v plných barvách s velmi profesionální povrchovou úpravou.

Je opatřena šňůrkami, které ji pohodlně zavazují kolem krku a udržují ji dobře upevněnou, čímž zabraňují vzniku skvrn. Vyberte si krásný design a získejte zcela exkluzivní a originální personalizovaný dětský bryndák. Je to skvělý dárek pro novorozence, ale také pro budoucí maminky, protože se stane nepostradatelným doplňkem.

Pokyny pro praní

 • Praní v pračce na max. 40º.
 • Nebělit.
 • Žehlete při maximální teplotě 110°.
 • Chemické čištění perchlorethylenem.
 • Nesušte v sušičce.

Měření

Medidas baberos toalla

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny přenosem obrazu a výrobním procesem.

OEKO-TEX Etiqueta

Dětské bryndáky ve tvaru šátku

Zapomeňte na klasické bryndáky a vyberte si naše trojcípé bryndáky. Jedná se o praktický trojúhelníkový bryndák se zapínáním na patentky za krkem pro větší pohodlí. Je ideální pro nejmenší, protože ho doporučujeme pro děti do dvou let.

Vnitřní strana je vyrobena z měkkého froté, takže je pro dítě mnohem příjemnější na dotek. Zatímco vnější část lze přizpůsobit podle vašich představ pomocí jména, fotografie nebo výběrem některé z našich předpřipravených šablon pro rychlé a krásné přizpůsobení.

Personalizované dětské bryndáčky jsou ideálním dárkem pro nastávající maminky a novorozence. Budou se hodně používat a stanou se nepostradatelnou součástí každodenního života s vaším děťátkem.

Pokyny pro praní

 • Lze prát v pračce, maximální teplota 30º.
 • Nepoužívejte bělidlo.
 • Žehlete při nízké teplotě.
 • Cchemicky, pouze prostředky, která neobsahují trichlorethylen.
 • Nesušte v sušičce.

Všechny rozměry těchto textilních výrobků jsou přibližné a mohou být ovlivněny přenosem obrazu a výrobním procesem.

Záruka kvality

Materiál použitý k výrobě tohoto výrobku je v souladu s certifikátem OEKO-TEX®, který zaručuje, že materiál splňuje požadovaná kontrolní kritéria, stejně jako doplňky, jako jsou nýty, knoflíky, zipy, podšívky atd. Textilní materiály s pečetí kvality OEKO-TEX® mají vlastnosti šetrné k pokožce.

Pokyny pro praní Certificado OEKO

Etikety na Dětský bryndák