Letní slevy: -5% sleva na letní produkty do 04/08/2024

Plyšáci s potiskem

Přizpůsobitelné plyšové hračky

Plyšové hračky jsou originálním dárkem, který provází naše životy téměř tak dlouho, jak si jen pamatujeme. Jsou tu s námi už mnoho let a doufáme, že tu s námi budou ještě mnoho let. Kdo by v dětství neměl plyšáka? Jsou originálním dárkem, který si obdarovaný vždy zamiluje.

Nikdy nebudeme dost staří na to, abychom měli plyšovou hračku. Při výběru dárku pro dítě, od novorozenců až po ty nejstarší, má obvykle mnoho následovníků.

Slouží nejen dětem, aby měly svého oblíbeného plyšáčka, který je všude doprovází, ale také k výzdobě jakéhokoli koutu jejich pokoje.

No, my máme verzi, kterou 21. století vyžaduje, personalizované plyšové hračky. Plyšová zvířatka, které lze přizpůsobit vlastním potiskem.

Plyšové hračky s fotografií

Personalizované plyšové hračky jsou originálním, zábavným a romantickým dárkem v závislosti na okamžiku, kdy je budeme dávat. Jsou detailem, který vždy vzbuzoval mnoho něhy, ale pokud je navíc personalizujete, uděláte je ještě výjimečnějšími. Jedná se o jedinečné předměty, které v obchodech nenajdete, protože žádný jiný takový neexistuje. Jsou vytvořeny danou osobou a pro danou osobu.

K dispozici jsou 4 modely zvířátek , králík, medvídek, sob a ovečka, no sabríamos deciros cuál de los cuatro es más adorable. nedokážeme říct, který z nich je nejroztomilejší. Tři z nich lze personalizovat pomocí triček a v případě medvídka i šátku, který nosí jako doplněk.

Plyšový králíček s personalizovaným tričkem

Medvídci jsou naší hvězdou, protože na ně můžete napsat datum nebo speciální vzkaz. Tito medvídci mají kolem krku šátek, a na tento šátek vyšíváme text, který si přejete: jméno chlapce nebo dívky, jméno vašeho partnera, důležité datum, milý vzkaz atd.

A k dispozici jsou také 3 další modely plyšových hraček, které jsou personalizované s vyšitým jménem dítěte, mezi nimiž najdete 'usínáček' e tvaru žirafy nebo ježka, polštářek s žirafou nebo krávou nebo klasickou vyšívanou deku která se dodává srolovaná s roztomilým medvědem, který ji objímá.

K dispozici je spousta možností, abyste mohli darovat dokonalý dárek pro výjimečnou osobu. Přizpůsobení neprovádíme pouze vyšíváním textů, některá zvířátka lze také personalizovat pomocí fotografií nebo jakéhokoli obrázku, který vytiskneme plnobarevně na tričko plyšáka.

Nejsou určeny pouze pro děti, ale jsou také krásným dárkem na Valentýna, například s fotografií páru vytištěnou na tričku zajíčka překvapíte svého partnera tím nejoriginálnějším způsobem.

Něžný, emotivní a především jedinečný dárek. .

Výhody plyšových hraček

Jedním z největších přínosů plyšové hračky je, že se pro mnoho dětí stává přívětivou postavou, která jim dodává pocit klidu a bezpečí, například když nejsou rodiče nablízku.

Medvídci s personalizovaným šátkem

Když chceme, aby naše děťátko začalo spát samo ve svém pokoji, plyšová hračka mu poskytne potřebnou jistotu, aby se necítilo samo, bude tu personalizovaný plyšák, který ho bude doprovázet během nočních a odpoledních spánků.

Ti z nás, kteří měli plyšové hračky na spaní, si vždycky vzpomenou na pocit klidu a ochrany, který jim poskytlo objetí plyšového medvídka, aby mohli klidně spát..

Existují také studie, podle kterých mohou pomoci překonat poruchy spánku, dokonce i šoky způsobené stresem, strachem a traumatem. Jsme si jisti, že naše personalizované plyšové hračky vás budou provázet všemi okamžiky, které potřebujete, tím nejvýznamnějším způsobem.

Jak prát plyšové hračky

Jako správní společníci mají plyšové hračky tendenci jít s těmi nejmenšími nahoru a dolů, a proto je musíme postupem času trochu zalévat.

Personalizované plyšové hračky se velmi snadno perou, i když jim musíme věnovat zvláštní péči, protože jsou choulostivější než jiné typy panenek. Pokud však budete postupovat podle několika jednoduchých pokynů, bude to velmi snadné.

Plyšové hračky, které jsou opatřeny tričkem (např. ovečka, sob a králík), by se měly prát v ruce. Tričko lze prát v pračce, pokud je prané na maximálně 30 stupňů.